Close

Oldal: 5 / 12 ElsoElso ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (120) összesen
  1. #41
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Idézet blade2011 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!most töltöttem le a gémet.ezt a szervert ajánlottátok Snowbourn mert sok magyar játszik itt. de tegnap pont olvastam hogy pár szerver meg fog sz?nni és ez is közte van. akkor melyik szeron kezdjek?
    Nyugodtan kezdj a Snowbourn szerveren, még sokáig aktív marad. Csatlakozz egy szimpatikus magyar klánhoz és majd velük tudsz új szerverre költözni (1-2 perces, teljesen ingyenes folyamat), amikor eljön az ideje. Szerintem addig még jó 1-1.5 hónap van, ha nem sokkal több.

  2. #42
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy VIP szeretnék lenni és a turbine oldalon kéri a bankkártya típusát és nekem az adott ( maestro) nem található. Ilyenkor elég ha simán rámegyek a "Master Card"-ra vagy így alapból nem lehetséges a dolog?!

  3. #43
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Idézet bovly97 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy VIP szeretnék lenni és a turbine oldalon kéri a bankkártya típusát és nekem az adott ( maestro) nem található. Ilyenkor elég ha simán rámegyek a "Master Card"-ra vagy így alapból nem lehetséges a dolog?!
    Sajnos könnyen lehet, hogy nem fog sikerülni maestroval, de egy próbát megér. Ha nem tudod máshogy megoldani, akkor heteken belül frissítik a fizetési lehet?ségeket, hátha akkor lehet majd azzal is, de erre nincs garancia.

  4. #44
    Idézet admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos könnyen lehet, hogy nem fog sikerülni maestroval, de egy próbát megér. Ha nem tudod máshogy megoldani, akkor heteken belül frissítik a fizetési lehet?ségeket, hátha akkor lehet majd azzal is, de erre nincs garancia.
    Értem, szerintem megvárom azt a frissítést köszönöm a segítséget!

  5. #45
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Idézet bovly97 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem, szerintem megvárom azt a frissítést köszönöm a segítséget!
    Nagyon szívesen, de ez a frissítés lehet két hét, vagy akár másfél hónap is, mire megérkezik. Egy új céggel fognak leszerz?dni. Viszont általában maestro támogatása elég gyenge külföldön/netes fizetéseknél, lehet továbbra sem fogsz tudni fizetni vele. Ha van családban, közeli körben master card, akkor talán jobban jársz úgy.

  6. #46
    Szia Mindenkinek!

    Laurelin szerveren vagyunk a párommal!

    Mi a magyar chat csatorna pontos neve?

    Illetve a szerveren mennyire aktívak a magyarok?
    Utoljára módosítva: EvokMaster által : 2016. 04 03. 10:37

  7. #47
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Szia!
    Üdv a szerveren és a játékban Meglehet?sen aktívak vagyunk, van több klán is. A magyar chatre /joinchannel hungaryan paranccsal léphetsz fel, de az elég inaktív, nem sokan használják.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  8. #48
    Idézet Turgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Üdv a szerveren és a játékban Meglehet?sen aktívak vagyunk, van több klán is. A magyar chatre /joinchannel hungaryan paranccsal léphetsz fel, de az elég inaktív, nem sokan használják.
    Köszönöm a választ!

    Visszatér?k vagyunk, és sajnálattal láttuk, hogy az a klán melyben anno léteztünk teljesen kihalt, elhagyatott lett.
    Így a régi karaktereket hátrahagyva csináltunk két friss elf karaktert.
    Remélem hamar befogadó klánra találunk!

  9. #49
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Nagyon szívesen!
    Sajnos az utóbbi években több klán szétment vagy "kihalt", néhány kicsit átalakult.
    A többire vonatkozóan pedig a másik topikban írtunk
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  10. #50
    Footman
    Csatlakozott
    2016. 07 18.
    Szerver
    Laurelin
    Hozzászólás
    3
    Sziasztok! Én valamikor az f2p környékén abbahagytam a játékot. Tegnap feltelepítettem, hogy nosztalgiázzam egy kicsit. Úgy néztem, kb. 500 tp kellene még a Rohan kieg unlockolásához. Az a kérdésem, hogy ezzel a kieggel az addigi összes terület + questek is megnyílnak?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •