Close

Oldal: 2 / 2 ElsoElso 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
  1. #11
    Ui: a miert akkor itt azonnal ki is derult. En ertettem felre. Ezek szerint nem arro lvan szo amit eloszor irtal, hogy heti egyszer visszaneznel raidelni. Nekem ebbo laz jott le, hogy szorakozni jarnal ide, de ezek szerint inkabb a meglevo hiany potlasara.
    A kerdes akkor felmerul, hogy Erebor 3 olyan instas, amihez igy kelll szervezni. Es ha lement, akkor 3 het mulva mi lesz? ujra csinaljuk mind a harmat? Vagy mar nem josz fel, mert neekd mar megvan es nem kell? Vagy csinalunk mast is? (erre jott valasz kb)

    A raid plannert meg 2 nap mulva is meg lehet adni, azert nem adtam cimet, mert meg egyenlore el sem fogadtuk. De lehet nelkule is. Bar szerintem arrol annak a 12 embernek kellene donteni ,aki jonne.

    Es ki lenne az a 12 ember ?
    Vannak otletek? MEnjunk eigy 2 en, asetleg Ata, te is es akkor 3 an? vagy mindenki tud ajanlani 1-2 masik embert, es igy alakul? Vagy arra nem is gondoltatok, hogy en is jonnek ?
    Utoljára módosítva: Ultramarine által : 2014. 03 25. 13:32

  2. #12
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Hát els? körben én nagyon kétlem, hogy három hét alatt t2c-el lemenne mind a három szerintem max havonta egy lemenne. A ki lenne a 12 ember kérdésre meg még az elején megadtam a választ, akik érdekl?dnek és olvassák ezt a fórumot mind regisztrálhatnak a plannerre (gondolom én). Visszatérve az elejére nem a saját szórakoztatásomra, illetve a saját hiányosságom pótlása miatt kezdtem el szervezkedni, hanem azért, mert vissza szoktam járni hetente egyszer, de mivel t?lünk, és szerintem más kinb?l is elég sokan leléptek, így a nehezebb kontent már egyedül nem megy le, annak pedig, hogy hetente egyszer visszajárunk ugyanazt a dolgot lenyomni, ami lemegy puggal szerintem nem sok értelme van.

  3. #13
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Beszéltem az adminnal, aki azt mondta megnézi be tud-e rakni ide egy plannert, ami elvileg az itteni accountokkal m?ködni fog, remélem megoldható lesz, mert ez szerintem nagyon praktikus lenne.

  4. #14
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Amennyiben van rá kell? igény (elegend? számú érdekl?d?, esetleg még több Kinship csatlakozna) és kulturált keretek között folynának le a raidek, szívesen segítünk. Használata megoldható lenne természetesen az itt regisztrált felhasználói fiókokkal is! Ha sikerült döntenetek, kérlek jelezzétek felénk.

  5. #15
    Sziasztok!

    Szerintem is remek ötlet lenne a klánok közötti raid. Nem is ez lenne az els? próbálkozás, sajnos az utolsó amir?l tudtam nem tartott sokáig, viszont jelenleg is van egy ismert, régi és sikeres raid alliance Snowbourne-on á la Nexus-Riddels, szóval van benne potencia.
    A magam és ha szabad a GH nevében is mondhatom, hogy nálunk az utóbbi id?ben nem volt pug nélküli raid és ezért hétr?l-hétre kevesebb az érdekl?d?, U13-ig nem is lehet számítani visszatér? játékosokra.

    A 12 játékosra a jelentkez?k összejöhetnénk egy TS-en és in-game 3,6 f?s instákban gyorsan összeszokhatna a csapat. Sokat tudnánk tanulni egymástól, karaktereinkr?l, aki hajlandó és megteheti, hogy id?t fordítson rá.

    Ha pedig a kés?bbiekben komolyabb CM-raideket próbálnánk, taktika esetleg raid leader kell rám számíthattok.

  6. #16
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 22.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    1
    Sziasztok,

    Mostanában tényleg lelaposodott a game, a kieg sem fog sok változást hozni, 2-3 hét alatt mindenki végig tolja, max 1-2 hónap HD, hogy meglegyen az arany gear... talán még az fa cucc..azt marad Etten, illetve altozás... vagyis pangás klán szinten... Bár deed-ek miatt és mert nekem még mindig bejön a game én szívesen részt vennék mindenféle raid-en, akármin, ha id?m engedi! Meg azért ahogy tapasztaltam, pl. pugokkal jelenleg is 20% esély van a sikerre egy OD esetében..pedig nem mai az insta..

    úgyhogy támogatom az elképzelést, annak ellenére, hogy eddig sosem sikerült semmiféle összetartás emlékeim szerint az utóbbi 3-4 évben 1-2 hónapnál hosszabb id?re.. jelentéktelen nézeteltérések egyesek részér?l való elviselhetetlensége miatt.. ezeken felül kellene már tudni emelkedni egy olyan csapat minden tagjának, aki belevág az ilyesmibe... pl. nem mindenkinek lehet 100% prioritás a game, f?leg ha családos.. nem mindenki egyformán jó, lehet némi segítségre is szorul.. (na most nem a kezd?kr?l beszélve) ha ezek végre nem lesznek problémák, akkor sikeres lehet a kezdeményezés!


    üdv.
    Gabrolos

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •