Close

Oldal: 3 / 12 ElsoElso 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (120) összesen
  1. #21
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 01 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    3
    Köszönöm a gyors választ. Ez remek hír, mert így gondolom elég egyhavi VIP el?fizetést venni, amíg az ember eljut a Moria kiegészít? területekig, utána már nem olyan fontos, f?leg - ahogy kivettem a korábbi hozzászólásokból - ha a swift travelt is unlockolni lehet ily módon.

    Még annyit szeretnék megtudni, hogy nem tudod-e (vagy akárki) véletlenül, körülbelül mekkora a szerver populáció a Snowbourn szerveren? Nem pontos számokra vagyok els?sorban kíváncsi, csak nem szeretném, ha nagyon kihalt lenne a szerver, vagy épp csak pár eltévedt játékos l?dörögne Középföldén.

    Egy in-game dologra is kíváncsi lennék. Mégpedig, hogy milyen karaktert kellene kezdeni, hogyha játékvégi raideket szeretnék csinálni, és úgymond "keresett" legyek. Tehát gyakran vigyenek raidelni. Vagy ez ennyire nem karakterfügg??

    Köszi el?re is!

  2. #22
    Footman
    Csatlakozott
    2014. 01 13.
    Hely
    Komárom
    Hozzászólás
    5
    Hi, szerintem elég sokan játszunk snowbourn szerón. Szinte mindenhol akad jó néhány játékos és max szintes is piszok sok van.
    Hunter és champi ne legyél, többi mind jó , bár warden úgy tudom tankolásra smafu. Ill. keress egy klánt, van is a fórumon egy ilyen topik ahol fel vannak sorolva.

    üdv.: Hobbic

    ui. Moria után is van pár fontosabb nem-kieg terület, de azt megtudod venni tp-b?l ha nem szeretnél hosszabb távra el?fizetni.

  3. #23
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 01 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    3
    Köszönöm a válaszokat!

  4. #24
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 21.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    6
    A szerverpopulációt én alsó hangon 300-400-ra saccolnám, de ez változó, pl. most a szünetek miatt lényegesen többen játszottak és általában hétvégén is nagyobb szokott lenni az aktivitás. Meg amit Hobbic is mondott, érdemes csatlakozni egy kinhez, sok mindenben tudnak segíteni az ottani régebbi, tapasztaltabb játékosok.
    Raidre healer és tank ugye mindig kell, 1-2 kapitány se szokott általában rosszul jönni support miatt, DPS classokból viszont általában nem szokott komolyabb hiány lenni.

  5. #25
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Egészen pontosan, csúcsid?ben olyan 550-600 körül játszanak, 300 alatt pedig csak a kés? éjjeli/hajnali és délel?tti id?szakban van a létszám. Mivel a legutóbbi nagyobb update már lecsengett, ezek a számok elég stabilnak mondhatóak.
    Minstrel, guardian, captain, burglar, (lore-master, rune-keeper) egyikkel se fogsz nagyon mellé, ha ezeket választod.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  6. #26
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 05 19.
    Hely
    Pest megye
    Hozzászólás
    3
    Üdv!

    Olyan kérdésem lenne, hogy a Champion esetében mi ajánlott fejlesztésre? Might, vitality? Ezekre gondolok els?sorban.

    Köszönöm választ!

  7. #27
    Footman Bárdforgató logója
    Csatlakozott
    2014. 01 03.
    Hely
    Pécs
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    13
    Idézet robmiller eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Olyan kérdésem lenne, hogy a Champion esetében mi ajánlott fejlesztésre? Might, vitality? Ezekre gondolok els?sorban.

    Köszönöm választ!
    Szia! Might, vitality ebben a sorrendben. Els? a sebzésedet, második a moralodat növeli. Használj sárga traitet, ha több ellenséggel akarsz harcolni és pirosat, ha csak eggyel.

  8. #28
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 05 19.
    Hely
    Pest megye
    Hozzászólás
    3
    Idézet Bárdforgató eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Might, vitality ebben a sorrendben. Els? a sebzésedet, második a moralodat növeli. Használj sárga traitet, ha több ellenséggel akarsz harcolni és pirosat, ha csak eggyel.
    Köszönöm a gyors választ! Most kezdtem el a játékot és épp a felfedezés stádiumában vagyok. Bújom az oldalt, de erre nem találtam információt még. Köszi még egyszer!

  9. #29
    Footman Bárdforgató logója
    Csatlakozott
    2014. 01 03.
    Hely
    Pécs
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    13
    Idézet robmiller eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a gyors választ! Most kezdtem el a játékot és épp a felfedezés stádiumában vagyok. Bújom az oldalt, de erre nem találtam információt még. Köszi még egyszer!
    Nincsmit, ha lesz még kérdésed csak tedd fel nyugodtan

  10. #30
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 05 19.
    Hely
    Pest megye
    Hozzászólás
    3
    Üdv!

    Ismét van egy kérdésem. Vettem egy deluxe házat, amihez ha jól tudom az 1 alapból meglév? láda mellé lehet venni kb. 100 ezüstért még egyet. Azt mondták, hogy elvileg a "House" fülön belül lehet megvásárolni, de nekem ott nincs ilyen. Elmentem egy-két NPC-hez, akik a házeladással kapcsolatosak (Breeben, Celondimben stb.) de egyiknél sem lehetett ezt a plusz tárolóládát beszerezni. Tudna nekem valaki ötletet, tanácsot adni, hogyan is szerezhetném be? El?re is köszönöm!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •