Close

Oldal: 2 / 12 ElsoElso 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (120) összesen
  1. #11
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Igen, m?ködnie kell. Elvileg csak két azonos pakkot nem aktiválhatsz egy felhasználói fiókon.

  2. #12
    Kösz. Még egy kérdés mikor azt írja hogy a csomag tartalmazza a:

    The Bay Steed & Riding Skill-t akkor tulajdonképpen miben nyújt többet az egyik mint a másik?
    Az egyik egy item a másik egy skill, de mind a kett? ahhhoz juttat hozzá hogy lovagolhassak. Most akkor miért is jó az nekem ha mindkett? van?

  3. #13
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Az els? item maga a ló, a második pedig a skill, ami lehet?vé teszi, hogy lovagolhass.

  4. #14
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Idézet Tonhir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ó, a csudába, pedig most akarok komolyabban is belemélyedni a játékba, és puff, pont le is csúsztam róla!
    És esetleg az úgynevezett "Black Friday" -akciókra emlékszel? Az is mostanában volt? A Turbine másik játékában, a DDO-ban volt már. Itt is szokott lenni?
    A mai naptól van Black Friday akció december 1-ig, b?vebb infót Store al-fórumban találsz.

  5. #15
    Felvettem egy ilyen Deed-et:

    The Life of a Bounder
    Complete quests within the Shire (15)

    A gond csak az, hogy mivel nem a Megye volt a kezd?területem, a játék nem is ajánl fel aktív küldetést adó NPC-ket. Magyarul nem találkozok a Megyében olyan NPC-vel akinek sárga gy?r? lenne a feje felett. De akkor meg hogy lehet ezt a deed-et teljesíteni?

  6. #16
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Teljesíthet?, csak picit nehezebb lesz, mert szürke gy?r?ket kell keresni az NPC-k feje felett. Érdemes lotro-wiki segítségével, mert ott össze van gy?jtve az összes küldetés és q chain.
    A postásat és pitéset ne hagyd ki .

    Vagy haladj tovább és legközelebb indíts egy hobbitot, minden küldetést úgy se tudsz megcsinálni a játékban, 1 karakterrel pláne nem.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  7. #17
    Nem annyira a "minden küldetésre" inkább a "minden deed"-re hajtok, mert egyes rewardok fejlesztik a traiteket, kulcsot, TP-t adnak, stb. Azokat érdemes farmolni. Nyilván nem a fergeteges XP miatt csinálom, mikor egy fadarab megmunkálásáért többet kapok, mint magáért a küldetésért... A repu rendszer itt hogy m?ködik? Miért jó ha a repu n??

  8. #18
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    A Megye q deedekben csak utsó tier ad hasznosat (+2 inno), azonban 70 q kell hozzá sajnos.
    Egyszer? oka a repunak pl a TP, de kapcsolódnak hozzá különböz? deedek, illetve szerteágazóan sok hasznos dolog is akár. Minden frakciónak van kindreden vehet? repus lova, különböz? ékszerek, ruhák, fegyverek, ház díszek, ourfitek és még sorolhatnám. Persze mindenhol más-más vehet?/barterelhet?. Amikor elkezdel egy területet érdemes akár megnézni, mi hasznosra tudsz szert tenni repu által.
    Reput növelhetsz küldetések és deedek teljesítésével, vagy ritka repu itemek seítségével is, bár ez utóbbi nem minden területen van. A 700-as repu item skirm campben is kiváltható, de ezt szerintem csak utólag érdemes.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  9. #19
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 01 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    3
    Sziasztok!

    Szeretnék elkezdeni játszani a játékkal, és az lenne a kérdésem, hogy ha megveszem a quad-packot (a négy kiegészít?t) a lotro marketb?l, akkor az ott elérhet? területeket meg kell-e vennem, mint a fejl?dés során néhányat, vagy azok automatikusan játszhatóak lesznek külön TP ráfordítás nélkül is?

  10. #20
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 21.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    6
    Idézet thalesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretnék elkezdeni játszani a játékkal, és az lenne a kérdésem, hogy ha megveszem a quad-packot (a négy kiegészít?t) a lotro marketb?l, akkor az ott elérhet? területeket meg kell-e vennem, mint a fejl?dés során néhányat, vagy azok automatikusan játszhatóak lesznek külön TP ráfordítás nélkül is?
    Szia!
    Azokat a területeket amik benne vannak a Quad-pack-ben (Mória, Mirkwood, Isengard, Eastern Rohan) automatikusan megkapod és nem kell érte már TP-t külön fizetni. És ebben expansionként vannak benne, ezért az adott területhez tartozó összes instance-t is megkapod többek között mellé, szemben a sima quest pack-el, ami csak a területen történ? questelést adja. Az expansion pack-et a VIP-eknek is meg kell venni szemben a quest pack-kel, ami VIP-nek ingyenes free/premium játékos pedig meg tudja venni a store-ban TP-ért.
    Remélem így világos, ha mégse akkor kérdezz szabadon

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •