Close

Oldal: 8 / 12 ElsoElso ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (120) összesen
  1. #71
    Kérdés:
    Amennyiben egy-egy map összes deed-jét meg akarom csinálni, az tulajdonképpen azzal jár együtt, hogy akarva-nem akarva, de meg kell csináljak minden questet az adott map-on, és meg kell nézzek minden felfedezni valót? (Tekintve hogy a deed-ek kimaxolásához, ugyebár teljesíteni kell olyanokat, hogy csinálj meg ennyi vagy annyi questet az adott területen, vagy fedezd fel az összes waypoint-ot. Ezért kérdem hogy ha egy map-on meg akarom csinálni az öszes deed-et akkor tulajdonképpen úgyis megcsináltatja velem az összes questet és felfedeznivalót?)

    Edit:
    Menet közben rájöttem hogy nem, de tekintélyes részét megcsináltatja a questeknek, legalább a háromnegyedét.
    Utoljára módosítva: Tonhir által : 2016. 10 07. 17:09

  2. #72
    Ez a maximális szint dolog akkor elégé messze lesz számomra, mivel jöv? májusban érettségizem így talán napi 1-2 órát töltenék az egésszel. Elég szomorúan olvasom, hogy Prémium státuszban mert ugye ha VIP lejár elvileg lekorlátozz a rendszer arra a státuszra ha jól értelmeztem akkor az eddig vipben unlockolt zónák kb megsz?nnek számomra. Bár ha ett?l eltekintek és csak azt nézem,hogy a 3 hónap alatt add a rendszer kb 1500 tp-t plusz lesz lehet?ségem még farmolni pluszba akkor vég?lis így éri talán meg a legjobban, de gondolom egy adott quest pack nem egy olcsó mulatság turbine pont ügyileg.

  3. #73
    Nézd, én úgy voltam vele hogy havi 4500-5000 Ft-ot meg tudok engedni magamnak, hogy a hobbymra, szórakozásra költsek, ennyibe még nem roppan bele a családi költségvetés. De én nem elf?izetést veszek ezért a pénzért hanem Turbin Pontot amit ilyen-olyan tartalmakra, extra kényelmi szolgáltatásokra költök (amelyek egyébként járnak VIP státusszal). Így-is úgy is elcseszem rá azt a pénzt, de így amit veszek az meg is marad! Nem vagyok játszás kényszerben hogy "úristen játszanom kell mert lejár az el?fizetésem." Volt olyan hogy meguntam a lotro-t, rá se néztem egy évig, aztán megint el?vettem, id?szakosan megint játszok és költök rá, és a tartalmak meg is maradnak, és ez a stílus nekem jobban megfelel az igényeimnek. Így már ott tartok hogy az összes expansion megvan, a terület pack-oknak meg kb a 75%-a. Igaz 2 éve gy?jtögetek, figyelem a leárazásokat.

  4. #74
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Tonhir
    Vannak un. META deedek minden területen (1-2 éve jöttek be), ehhez az összes deedet teljesíteni kell. Majd biztos látod ezeknek is van 3 verziója, egy a küldetésekre, egy a slayer deedekre, egy pedig felfedezésre + a META ha ez a 3 kész. (Rejtett deedek nem tartoznak bele.)

    Questnél az a tapasztalatom, hogy régi területeken sokszor a fele sem kell hozzá adott területen, új mapokon pedig szinte mind.
    Utoljára módosítva: Turgon által : 2016. 10 07. 17:37
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  5. #75
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    MarkedOne
    Mivel gyakran játszom, ezért én éves VIP-et szoktam, az 100$. Ha ismerkedsz a játékkal, de biztosan tudod, hogy szeretnél játszani, akkor próbáld ki a 3 havi VIP-et 30$-ért. Így havi 10$, nagyjából 2800 Ft, tudom ez sem kevés, sajnos gyenge a forint, nincs mit tenni.
    Napi 1-2 óra játékkal én reálisnak látom a max szint elérését 2 hónap alatt, viszont! a kiegészít?k el?fizet?knek sincsenek ingyen. Sajnos azt meg kell venni, de örökre megmarad és nem függ a VIP-t?l. Akcióban egyébként a kiegészít?k sem nagy tétel, "black friday" alkalmával 10$ az els? 4 egyben és még 10$ az 5. kiegészít?.
    De érdemes hozzászámolni, hogy amíg eljutsz 105-re (és ha okosan csinálod), akkor 2-3000 TP is összejön. Minden különféle farmolás nélkül.

    Egyébként 1-1 quest pack nem drága, viszont van sok.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  6. #76
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Üdv!

    Apró segítség TP gy?jtéshez
    http://lotro.hu/tp-gyujtes

  7. #77
    Ha a karakterrel teljesen más szakmacsoportra váltok, a régiben elveszítem az eddig elért összes el?rehaladásomat?

  8. #78
    Hááát ha teljesen másra akkor igen. Ha pl prospector volt el?z?ben és újban is, akkor az megmarad. Én is így jártam amikor woodworkerre váltottam.

  9. #79
    Akkor is végleg elvész ha ugyanarra a szakmára nyergelek vissza?
    A cosmetic armornak mi értelme van ha nem lehet a rendes páncélra rátenni és levenni? Nem tudom hogy lehet úgymond rátenni a skint a páncélomra, nekem ha rátettem a karakterre, teljesen lecserélte a rajtalév? régi pánélt, a cosmetic armor meg magában semmi védettséget nem ad akkor meg minek? (Arról már nem is szólva hogy a cometic armor nem is biztos hogy jobban néz ki mint a páncél eredeti skinje.)
    Hol lehet 62%-osnál gyorsabb lovat venni?

  10. #80
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!

    1. Amennyiben a szakmacsoporton belül egy megegyezik az egyik korábbival (pl. prospector van Armasman és Armourer csoportban is), akkor az abban elér szintek megmaradnak. Minden más elvész a cserével.

    2. Karakter panelen Cosmetic outfits fül, itt 1-7-ig outfitekbe pakolhatod a különféle ruháka. Ezek a kinézetet felülírják, viszont statokban nem változtatnak. Hogy kinek melyik tetszik, az egyéni preferiencia.

    3. Store-ban. Vagy vannak speciális, un. META deed-ek, amiért jár pár gyorsabb (168%) hátas. Nagyobb szerencsével lootbox-ból is eshet mount választó doboz, aminek a választékában talán 3 féle gyors (szintén 168%) paci van. Valamint Store-ban kapható egy olyan trait, amivel minden hátas egyforma 168% valamint 178%-os sebességgel fog vágtázni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •