Close

Oldal: 11 / 12 ElsoElso ... 9101112 UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (120) összesen
  1. #101
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!

    Nem árt egy ló sem hozzá. Ha riding skillt aktiváltad, akkor szerezz egy lovat és már mehet is a vágta.

    Több lehetőséged is van, Bree-től északra egy lovas farm, ott vehetsz 500 silverért talán, vagy most indult őszi fesztiválon tudsz majd kiváltani. A fesztiválos lovak igazán egyedi megjelenésőek, minden fesztiválon évente van új.

  2. #102
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 12 19.
    Hozzászólás
    10
    Sziasztok! Laurelin szerveren van bármilyen magyar közösség?

  3. #103
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!

    Lézeng még pár magyar játékos, de már nincs lényegében magyar közösség ott, csak Evernight szerveren.

  4. #104
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 12 19.
    Hozzászólás
    10
    Lehet hogy én értem félre a játékot, de meg a tulajdonos váltás előtt vettem meg egyszer steamen a quadro bundle-t a játékhoz. Na most pl az első kiegnek a mines of morianak nem kéne feloldania Eregeion questjeit? A neten az van, hogy a mines of moria többek közt 3 new regions, moria, eregion és lothlórien. Most mégis ha átmegyek eregionba, felugrik a get this region ablak? Nem elég, hogy megvettem a kieget még külön kell abenne található területeket is?

  5. #105
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 12 19.
    Hozzászólás
    10
    Ezalapján akkor valaki hozzáértő légyszi mondja meg hogy így hogy beaktiváltam a bundle-t így melyik területeket nyitottam meg? Köszi

    Kattints a képre a nagyításhoz

Cím:  20180112100435_1.jpg
Megnézték: 7
Méret:  154,8 KB
Azonosító:  31

  6. #106
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Idézet Sziky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy én értem félre a játékot, de meg a tulajdonos váltás előtt vettem meg egyszer steamen a quadro bundle-t a játékhoz. Na most pl az első kiegnek a mines of morianak nem kéne feloldania Eregeion questjeit? A neten az van, hogy a mines of moria többek közt 3 new regions, moria, eregion és lothlórien. Most mégis ha átmegyek eregionba, felugrik a get this region ablak? Nem elég, hogy megvettem a kieget még külön kell abenne található területeket is?
    Tulaj váltást azért ne nagyon emlegesd, mert elvileg végleges ban járhat érte.
    Ha Quad Pack csomagot vetted meg, abban a megnevezett 4 kiegészítő van benne. Eregion az Eregion, Lórien pedig Lórien, egyik sem része a Mória kiegészítőnek. Eregion például jóval Mória előtt érkezett, Lórien pedig Mória megjelenése után. Tehát ilyen téren semmi közük sincs a kiegészítőhöz.

  7. #107
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 12 19.
    Hozzászólás
    10
    Idézet admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tulaj váltást azért ne nagyon emlegesd, mert elvileg végleges ban járhat érte.
    Ha Quad Pack csomagot vetted meg, abban a megnevezett 4 kiegészítő van benne. Eregion az Eregion, Lórien pedig Lórien, egyik sem része a Mória kiegészítőnek. Eregion például jóval Mória előtt érkezett, Lórien pedig Mória megjelenése után. Tehát ilyen téren semmi közük sincs a kiegészítőhöz.
    Köszi a választ. Értem, csak mivel a neten mindenhol a mines of moria kieghez van írva eregion is meg Lothlórien is, gondoltam azokat is feloldja a DLC. De ezek szerint nem.
    Azt viszont nem értem miért ne lehetne beszélni a tulajdonos váltásról. Minden létező média lehozta anno, volt interjú a régiekkel, volt az újakkal is. Hol és miért járna érte ban?

  8. #108
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Idézet Sziky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ. Értem, csak mivel a neten mindenhol a mines of moria kieghez van írva eregion is meg Lothlórien is, gondoltam azokat is feloldja a DLC. De ezek szerint nem.
    Azt viszont nem értem miért ne lehetne beszélni a tulajdonos váltásról. Minden létező média lehozta anno, volt interjú a régiekkel, volt az újakkal is. Hol és miért járna érte ban?
    Igazából sehol sem láttam, hogy az említett két terület a kiegészítő része lenne, mint írtam, nem is egy időben jelentek meg. Eregion hónapokkal korábban, tehát teljesen kizárt dolog. Ha megnézed mit vettél a kiegészítővel, ott is írják mit foglal magában.

    Oh tulajdonváltás alatt accountot értettem. A játék esetében nem volt tuladonos váltás, csak a LotRO fejlesztői kiváltak a Turbine-ból és új név alatt viszik tovább a játékot. De ha nézted az interjúkat, akkor láthattad, hogy ugyan azok az arcok köszönnek vissza, akik korábban is.

  9. #109
    Footman
    Csatlakozott
    2018. 01 24.
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    3
    Sziasztok!
    Most kezdtem a játékot, lenne pár kérdésem.
    1. Hogy lehet a táskában lévő ikonok méretét a felbontásnak megfelelően megnövelni?
    2. A játék közepe/ vége nevezhető akárcsak egy kicsivel is élvezetesebbnek mint az eleje? Merthogy ezidáig (15. szint) a harc ebben a játékban a legrosszabb mind közül amit valaha kipróbáltam. Észre sem veszem ha skillt használok, két-három autoattack elpusztítja az ellenfeleket.
    3. Feltéve, hogy folytatom a játékot, érdemes 105. szintre ugrani és onnan folytatni a játékot (elsősorban az epic küldiket), vagy annak van valami hátránya? Ha 105. szintre ugrok a tokennel, felszerelést is kapok hozzá, vagy csupasz seggel kell majd boldogulnom?
    4. Ha csak egy karakterrel akarok játszani, érdemes wardennel próbálkozni? Csapatba be lehet kerülni vele? Magas szinten elfogadható?
    Előre is köszi a választ.

  10. #110
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!

    Mivel Arkenstone US szerver, érdemes idejében átjönni Evernight-ra (EU angol szerver). EU és US között nem lehetséges a karakter transzfer sem.

    1, Úgy tudom, hogy táskában lévő ikonok mérete nem növelhető, bár lehet van rá plugin. A toolbar például az UI menüből növelhető.

    2, A játék fokozatosan nehezedik. Mordor már elég nehéz, ha 2-3 mobnál többet húzol be, szinte biztosan meghalsz. Van amit ott soloban kínszenvedés megcsinálni.

    3, Aria of Valar tokennel tudsz instant 105-ös lenni. Hátránya, hogy lényegében kimarad az egész történet. Természetesen kapsz hozzá alap geart és trait pontokat is.

    4, A warden a legnehezebb class, már-már hivatás vele játszani. Nagyon kevés a jó warden, gyengét pedig nem vesznek be sehova. Javaslom mást classt kezdj, ha tankolni szeretnél (warden miatt gondolom), akkor guardiant. Egyébként dps: hnt/rk, support: cpt/lm/brg, heal: mini.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •