Close

Oldal: 9 / 12 ElsoElso ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (120) összesen
  1. #81
    1. Lone Lands-ben elbuktam egy NPC megvéd?s küldetést. Fel tudom venni újra, hogy ismét megpróbáljam?
    2. Minden nevesített tartalmat adó kiegészít?nél adnak transzfer tokeneket a játék frissítésekor?
    3.Van értelme a a '"task"-ok farmolásának? (Tasks Bulletin Board)
    4. Saját háznak (Housing) van bármi kihatása a játékmenetre, (nagyobbat ütsz, buffol, er?sít stb.) vagy csak arra jó hogy örüljek magamnak hogy de jó hogy van? Ide kapcsolódó és hasonló a kérdésem a hobbyinál is: van értelme pecázásra vesztegetni az id?t, vagy az csak arra jó hogy ad egy trófeát a ház falára?
    5.A feszitvál eseményeken lehet bármilyen értelmes (értsd: statisztikát növel? vagy a karakter képességeit er?sít? item) tárgyat kifarmolni, vagy csak festékek vannak, meg cosmetic tárgyak?
    6. Ha szakmát váltottam de már nincs kedvem visszamenni a kezd?területekre a kezd?knek való nyersanyagot kifarmolni, az Aukciós Házban beszerezhet? craftinghoz nyersanyag játékbeli pénzért?
    7. Lehetséges a játékban a kapitány heroldjához, vagy a skirmisekben szerepl? katonák, NPC segít?társak toborzása, küldetésekre vitele? (Kvázi saját npc kalanadozócsapat felállítása.)
    Utoljára módosítva: Tonhir által : 2016. 10 20. 10:15

  2. #82
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Idézet Tonhir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Lone Lands-ben elbuktam egy NPC megvéd?s küldetést. Fel tudom venni újra, hogy ismét megpróbáljam?
    Igen.
    2. Minden nevesített tartalmat adó kiegészít?nél adnak transzfer tokeneket a játék frissítésekor?
    Ehhez sem adtak, csak a meglév?eket használhatod fel, amit tavasszal kaptál.
    3.Van értelme a a '"task"-ok farmolásának? (Tasks Bulletin Board)
    Lesz majd rá title meg egy méhes köpeny, ha azokat szeretnéd, akkor igen, ha nem akkor nem.
    4. Saját háznak (Housing) van bármi kihatása a játékmenetre, (nagyobbat ütsz, buffol, er?sít stb.) vagy csak arra jó hogy örüljek magamnak hogy de jó hogy van? Ide kapcsolódó és hasonló a kérdésem a hobbyinál is: van értelme pecázásra vesztegetni az id?t, vagy az csak arra jó hogy ad egy trófeát a ház falára?
    Ház még tárolásra alkalmas (90 vagy 120 helyes láda, ami MC-vel tovább növelhet?), hobby pedig csak hobby.
    5.A feszitvál eseményeken lehet bármilyen értelmes (értsd: statisztikát növel? vagy a karakter képességeit er?sít? item) tárgyat kifarmolni, vagy csak festékek vannak, meg cosmetic tárgyak?
    Csak utóbbi, a fesztivál a szórakozásról szól.
    6. Ha szakmát váltottam de már nincs kedvem visszamenni a kezd?területekre a kezd?knek való nyersanyagot kifarmolni, az Aukciós Házban beszerezhet? craftinghoz nyersanyag játékbeli pénzért?
    Igen.
    7. Lehetséges a játékban a kapitány heroldjához, vagy a skirmisekben szerepl? katonák, NPC segít?társak toborzása, küldetésekre vitele? (Kvázi saját npc kalanadozócsapat felállítása.)
    Nem. Cpt, LM rendelkezik saját pettel, egyszerre 1 db lehet aktív, valamint skirmishben mindenkinek van egy skirmish pete, ami fejleszthet?. Ha veszel id?t (store, skirmish camp, hobbit napi), akkor landscape-n is el?szedhet?.

  3. #83
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Rákérdeztél a transzferre is. Most jutott eszembe, hogy van néhány kisebb bug vele kapcsolatban, ezért érdemes várni pár napot, ha mostanában használnád.

  4. #84
    Úgy emlékszem, mintha a Skirmish NPC "bérelhet?" lenne Skirmish-n kívüli kísérésre is. Még nem próbáltam ki, mert elég borsos ára van neki és csak bizonyos ideig kísér. Most nem tudok jobban utána nézni, hátha valaki közelebb van a géphez.

    Szerk.: Azt hiszem, meg is találtam, mire is gondoltam.

    https://lotro-wiki.com/index.php/Ite..._Soldier_Token
    Utoljára módosítva: Trucker39 által : 2016. 10 20. 13:14

  5. #85
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 07 17.
    Hely
    Budapest
    Szerver
    Landroval
    Hozzászólás
    4
    Sziasztok! Több kérdésem is lenne, remélem valaki tud segíteni. 67es szint? hunter vagyok, szinte mindig egyedül játszom, a landroval szerveren nincs sok magyar. Rengeteg minor és major essences-t gy?jtögettem már össze, de nem tudom, hogy mire lehet ?ket használni. Az egyik kérdésem ez lenne, craftcucc, vagy itemslot? Illetve legendary fegyverbe hogy tudod relic-et craftolni? Hányas szintt?l fogok second age legendary fegyvereket találni? Ha pedig valaki tud magyar játékost a landrovalon akkor az itteni nevemmel megtalál. Köszönöm el?re is a válaszokat!

  6. #86
    Hali!

    67-es szinten essenceket kidobhatod, majd csak 105-ös szinten érdemes vele foglalkozni (egyszer?en nem nagyon van mibe beletenni kis szinten). Akkor a T8-as lilákból (major) tudsz craftolni kék (greater és arany (supreme) essenceket. A következ? kérdést nem teljesen értem. Craftolt relikhez szükséges a craft guildet húzni, T6-on már tudsz gyártani, receptet guildes NPC-t?l veheted meg.
    SA fegyverek már 51-es szintt?l esnek mobokból, kés?bb instákból, de craftolható is. Bár amilyen gyorsan szintez?dsz, nem érdemes foglalkozni vele. Majd 100-on szerzel egy First Age fegyvert.
    Elvileg játszik 1-2 magyar játékos még ott, de sajnos többet nem tudok. Többségük EU szerveren van.

  7. #87
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 07 17.
    Hely
    Budapest
    Szerver
    Landroval
    Hozzászólás
    4
    Köszönöm a gyors választ! A relics craftolást teljesen nem értem. Nem találom hogy milyen anyagból lehet csinálni, mi kell hozzá, hol kell megcsinálni. Supreme woodworker vagyok. Csatlakoztam a guildhez, de hogy velük meddig lehet fejl?dni, azt sem tudom.

  8. #88
    Ugyan olyan alapanyag kell hozzá, mint bármi máshoz + Compendium of Middle-earth, Volume x. De nézd meg a legendary-s guild NPC-t és vedd meg t?le a receptet.
    Guild szintek meg itt vannak: https://lotro-wiki.com/index.php/Crafting_Guild

  9. #89
    Footman
    Csatlakozott
    2016. 11 04.
    Hely
    Budapest
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    2
    Sziasztok!

    Tanácsotokat szeretném kérni VIP befizetés ügyében.
    Sajnos turbine nem fogadja el PayPal fizetést regió problémák miatt (a végs? átutalási utasítást követ?en visszadobja a kérelmet), azonban a normál bankkártyám nem alkalmas VIP el?fizetésre. Support szerint váltsak kártyát (nagyon konstruktív..).
    Steam pl. elfogadja a Paypal fizetést, de ott nincs VIP, MMOGA-n van kéthónapos gamecard, de ott szintén régióproblémás a fizetés PP-vel.
    Van valami ötletetek, hogy miként lehet megoldani a problémát, vagy marad az, hogy kérek valakit?l szívességet, belép jelszavammal, kivált egy hónapos VIP-et - amit én busásan meghálálok.
    Köszi

  10. #90
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!

    Ilyen probléma esetén els? körben érdemes megpróbálni nekik ticketet írni, gondolom amikor bevételr?l van szó, gyorsan válaszolnak majd (de nagy eséllyel már csak a jöv? héten).
    http://support.turbine.com/ics/suppo...?style=classic

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •