Close

Oldal: 7 / 12 ElsoElso ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (120) összesen
  1. #61
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Idézet Tonhir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen az oldalon van valami normális ismertet? arról, hogy mik azok a Mark-ok amiket a játék dobál? A Reputationt hogy lehet itemekre váltani? Hogy érdemes az instázást és a riadelést elkezdeni?
    A Mark, Medallion általános "váltóeszköz", szinte minden instából, raidb?l és skirmishb?l esik. Leginkább max szinten lesz érdekes, mert kisebb instákban elenyész? mennyiségben kapsz. Néhány spéci esett?l eltekintve Skirmish Campben tudod beváltani sok hasznos dologra.
    Reput viszonylag kevés helyen tudsz itemre váltani, Eriador területek egy részében (pl. Bree Hunting Lodge) és Central Gondor, Far Anórien területeken. Viszont majd mindenhol van árus, aki repu szintedt?l függ?en árul hasznos dolgokat goldért vagy quest tokenért.

    Fent van a honlapon pár insta és raid leírása, elkezdése pedig szintedt?l függ. Ha van valami speciális kérdésed róla, akkor tedd fel akár itt is, ha általánosabban szeretnél róla beszélni, in-game is megtalálsz Atarandir, Eelengal karaktereimen többnyire esténként.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  2. #62
    Idézet Turgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valamint javasolt 1 hó VIP befizetése is, mert rengeteg dolgot felold, ami megmarad el?fizetés lejárta után is.
    És melyek azok a dolgok amik megmaradnak, és amiket egyébként nem tudod feloldani TP-b?l és csak így szerezhet?k meg?

  3. #63
    Idézet Turgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont majd mindenhol van árus, aki repu szintedt?l függ?en árul hasznos dolgokat goldért vagy quest tokenért.
    Ja most már értem, tehát alapvet?en az az értelme, hogy magas repu érték mellett az árusok egyre jobb cuccokat adnak? Ezt nem is tudtam.

  4. #64
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Idézet Tonhir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És melyek azok a dolgok amik megmaradnak, és amiket egyébként nem tudod feloldani TP-b?l és csak így szerezhet?k meg?
    Ilyen speciel hirtelen egy jut eszembe, még pedig a Swift Travel, ami nélkül én nehezen tudnám elképzelni a játékot. De olyasmikre is gondoltam, mint a gold cap, traitek (ami szintén tetemes TP), táskák, +2 karakter hely, +500 TP, el?fizetés alatt minden quest pack játszható.

    Idézet Tonhir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja most már értem, tehát alapvet?en az az értelme, hogy magas repu érték mellett az árusok egyre jobb cuccokat adnak? Ezt nem is tudtam.
    Nagyjából igen. Persze minden ilyen árust végig lehetne nézni, hogy hol mi hasznos kapható. Például móriás repu árusnál + 1 class trait pont, Bree, Thorin's Hall travel skill, Far Anóriennél essence stb...
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  5. #65
    Idézet Turgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a Swift Travel, ami nélkül én nehezen tudnám elképzelni a játékot.
    Ez ugye a játékban úgy m?ködik hogy odabattyogok egy adott területen lév? Satbe-hez rákattintok az istállómesterre és kiválasztok egy másik területen lév? Stable-t?
    És mi van ha épp a világ végén vagyok a legközelebbi istállóhoz képest? Mindenképpen el kell verg?djek az istállómesterig. Mi ebben a "swift"?

  6. #66
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Az benne a swift, hogy f2p-ként lovon ülve végig pattyog a karakter akár több mapon keresztül, swift travel esetében meg elportolja a karaktert adott helyre. Vagy Evendimben nem úszol 10 percet, hogy az északi kis campbe juss, hanem 3 sec alatt odaportol.

    A másik felvetésedre is van módszer: stable master collection.
    Utoljára módosítva: Turgon által : 2016. 10 06. 11:48
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  7. #67
    Idézet Turgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A másik felvetésedre is van módszer: stable master collection.
    És ezt eszik vagy isszák? Ez valami skill vagy item? Hogy lehet beszerezni és mire jó?

  8. #68
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Shift+c és elvileg el?jön a Collections menü, ott a legalsó.

    +
    Ebben a hírben a lotro.hu oldalon is írnak róla http://lotro.hu/update-18-2-beta
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  9. #69
    Hmm, köszönöm az eddigi információkat. Szerintem letöltöm és elkezdem a játékot f2p-ben és majd november környékén beruházzok 3 hónapos VIP tagságra, az említett 3 hónap alatt mennyire esélyes, hogy eljuttok esetleg a maximális szintig? Azért kérdezem mert gondolom a maximális szinten már nincs szükség olyan sok questpackra ami meg kell a 3 hónap alatt bejött turbine pontból megvehet?.

  10. #70
    Idézet MarkedOne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm, köszönöm az eddigi információkat. Szerintem letöltöm és elkezdem a játékot f2p-ben és majd november környékén beruházzok 3 hónapos VIP tagságra, az említett 3 hónap alatt mennyire esélyes, hogy eljuttok esetleg a maximális szintig? Azért kérdezem mert gondolom a maximális szinten már nincs szükség olyan sok questpackra ami meg kell a 3 hónap alatt bejött turbine pontból megvehet?.
    Amennyiben nincs életed, és meg tudod engedni magadnak, hogy napi 10 órákat tolod, biztos el lehet jutni 3 hónap alatt a maximális szintig gondolom. A szívás ott lesz, mikor letelik a 3 hónap el?fizetésed -tételezzük fel id?közben eléred a százas szintet (azt hiszem annyi a max.) - a rendszer újra lekorlátozza a hozzáférésed a faji kezd?területekre.-a korlátozott kaszt választási lehet?ségekr?l, már nem is beszélve. 100-as szinten nemigen van mit csinálni Brí-ben... Szóval vagy el?fizetést veszel vagy Turbin Pontért olyan tartalmakat amiben még tudsz fejl?dni. (Ezért érdemes azt az 1500 TP-t Quest-packokba ruházni...bár max szinten nem tudom milyen terület kell hogy még kihívást jelentsen.)
    Utoljára módosítva: Tonhir által : 2016. 10 07. 10:08

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •