Close

Oldal: 6 / 12 ElsoElso ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (120) összesen
  1. #51
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!
    Nem, minden kiegészít?t külön kell megvenni (vagy vehetsz 4-es csomagot is), az egyéb területek pedig csak az el?fizet? játékosoknak ingyenesek, különben quest pack formájában TP-ért vásárolhatóak.

    Valamint 2 Rohan kiegészít? is van, els? lvl75-85 Riders of Rohan, második pedig lvl85-95 Helm's Deep. El?bbi 20$ utóbbi 40$ akcióban 5 és 10$ szokott lenni. Van 4-es csomag az esl? 4 kiegészít?vel 40$-ért, akcióban 10$-ért. Ezt követ? területek mind un. "Free for VIP".

    Természetesen az összes terület és kiegészít? beszerezhet? TP-b?l is, a max szint eléréséhez pedig nincs szükséged az összes területre, akár 1-1 kiegészít? is kihagyható.

  2. #52
    Footman
    Csatlakozott
    2016. 07 18.
    Szerver
    Laurelin
    Hozzászólás
    3
    Köszi! Igazából a 65+os területek érdekelnének (új területet kihagyni nem akarok, tehát gondolom a Rise of Isengard kieggel kéne kezdenem), de akkor várok inkább valami akcióra, mert ezek a 20 és 40 dolláros összegek egyel?re nem szimpik.

    Viszont felmerült bennem a kérdés, ha tegyük fel, én most megvenném 40 dollárért a Helm's Deep kieget, akkor a kis 65ös karimmal hogy tudnék eljutni odáig, hogy nekikezdhessek a 85+os területnek, ha ez nem unlockolja a korábbi tartalmakat?
    Utoljára módosítva: Bundaskenyer által : 2016. 07 18. 18:08

  3. #53
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Hali, Warg-pen insta farmolásával
    De ha ennyi kieg hiányzik, most Isent és RoR-t venném meg és kés?bb HD-t, hátha akciós lesz vagy gy?lik rá elég TP. Am Ened és Great River is alternatíva, full kieggel nem ér fel, de lehet questelni és fejl?dni pár szinteket mindkett?n.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  4. #54
    Footman
    Csatlakozott
    2016. 07 18.
    Szerver
    Laurelin
    Hozzászólás
    3
    Idézet Turgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali, Warg-pen insta farmolásával
    De ha ennyi kieg hiányzik, most Isent és RoR-t venném meg és kés?bb HD-t, hátha akciós lesz vagy gy?lik rá elég TP. Am Ened és Great River is alternatíva, full kieggel nem ér fel, de lehet questelni és fejl?dni pár szinteket mindkett?n.
    Köszi, de a vég nélküli farmoláshoz lusta vagyok Azt hiszem, megvárok valami akciót (egyszer majd csak lesz), amikor az egészet be tudom szerezni kedvezményesen, max. addig skirmishelek és megcsinálok pár deed-et TP-ért.

  5. #55
    Footman
    Csatlakozott
    2016. 07 08.
    Szerver
    Laurelin
    Hozzászólás
    1
    Sziasztok, nem rég kezdtem és elakadtam. Sajnos senkit nem ismerek és jó lenne ha találkozhatnék magyarokkal, mert jól jönne pár tanács a játékkal kapcsolatban .

  6. #56
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!
    Üdv a játékban
    Jelentkezz egy klánba, ahol biztos találsz segít?kész játékosokat, de kérdéseidet itt is nyugodtan felteheted a fórumon.

    Látom Laurelinre mentél, ott a Seven Gates of Gondolin kinhez csatlakozhatsz; egy kis baráti közösség. Ha nagyobb nyüsgésre, több játékos-társra vágysz, akkor Evernight szerveren próbálj szerencsét, a klánok bemutatkozásait megtalálod itt fórumunkon is.

  7. #57
    Sziasztok!

    Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy jelenleg free-to-play játékos ként mennyire van értelme elkezdeni? Terveim szerint nem nagyon költenék a játékra de ha jól értelmeztem egy bizonyos szint után nem kapnék több questet. Azzal is tisztában vagyok, hogy lehet quest packeket venni ingame kifarmolt turbine pontokból bár elég durva lehet így játszani egészen a maximális szintig. Vagyis a kérdésem az lenne, hogy van-e esetleg olyan játékos aki teljesen ingyen játszik már évek óta illetve,hogy van-e értelme egyáltalán így elkezdeni?

  8. #58
    Ezen az oldalon van valami normális ismertet? arról, hogy mik azok a Mark-ok amiket a játék dobál? A Reputationt hogy lehet itemekre váltani? Hogy érdemes az instázást és a riadelést elkezdeni?

  9. #59
    Én apránként veszegetem meg a játékot free státsuszban. Megvárom a nagy leértékeléseket Steamen (így vettem meg olcsón az összes expansiont) illetve a lotro saját marketjén, mikor van engedmény terület küldi-pakkokra és akkor beruházok. Most a black friday-ban bízok, hogy nemcsak az expansionoket hanem a terület-pakkokat is leárazzák... Totál ingyen el lehet játszogatni egy szintig, de szerintem az csak arra jó, hogy el tudd dönteni hogy ér-e neked annyit a játék hogy vegyél havi tagsági díjat, esetleg Turbin Pontot.

  10. #60
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Idézet MarkedOne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy jelenleg free-to-play játékos ként mennyire van értelme elkezdeni? Terveim szerint nem nagyon költenék a játékra de ha jól értelmeztem egy bizonyos szint után nem kapnék több questet. Azzal is tisztában vagyok, hogy lehet quest packeket venni ingame kifarmolt turbine pontokból bár elég durva lehet így játszani egészen a maximális szintig. Vagyis a kérdésem az lenne, hogy van-e esetleg olyan játékos aki teljesen ingyen játszik már évek óta illetve,hogy van-e értelme egyáltalán így elkezdeni?
    Abszolút érdemes lehet elkezdeni, ha tetszik a játék, a lore. Klánunkban is tudok több olyan játékost aki még egy fillért sem fizetett érte. Persze ahogy Tonhir írja; figyelni kell nagyobb leárazásokat is, amikor nagyon olcsón tudod megvenni a kiegészít?ket és sok farmolástól mented meg magad. Valamint javasolt 1 hó VIP befizetése is, mert rengeteg dolgot felold, ami megmarad el?fizetés lejárta után is.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •