Close

Oldal: 4 / 12 ElsoElso ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (120) összesen
  1. #31
    Footman
    Csatlakozott
    2014. 01 09.
    Hely
    Eger
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    6
    Üdv
    Szerintem téves infót kaptál. Ha jól rémlik, akkor egyszer?en megnyitod a ládát a házadban és ott lehet b?víteni. Már rég óta csak 1 láda van minden házhoz, amit b?víthetsz. Talán 60 helyig lehet aranyért, felette MC-ért.

  2. #32
    Sziasztok

    Újrakezd? lennék. Azt szeretném kérdezni, hogy a Vanyar német serveren van-e magyar klán, illetve hol másutt van olyan, amelyik endgame content terén aktív? Szintén kérdezném, hogy raid szempontjából jó választás-e huntert húzni?

  3. #33
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Szia!
    Tudtommal csak a snowbourn szerveren van magyar klán és van köztük end game kontent terén aktív is. Bár a nyár mindig olyan id?szak, amikor kicsit elfogyatkoznak a népek.
    Hunter lehet jó választás, ha nagyon keményen tolod vele. Mivel tucat class, ezért nem árt kiemelkedni a tömegb?l kicsit. De érdemes gondolkodni grd, mini, rk, lm classokon is.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  4. #34
    És mennyit változott az utóbbi id?kben a játék? Az els? kieg és a f2p környékén hagytam abba

  5. #35
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Nehéz megmondani, mondjuk az els? kieg elég régen volt (2008), azóta rengeteget változott. F2p pedig olyan 2010 vége felé, nos azóta is történt sok változás.
    Szerintem Helm's Deep kieg nem sikerült túl jóra, illetve a "hagyományos" insták és raidek hiánya sem volt egy okos ötlet. Átalakították az egész trait rendszert is, ami volt akiknek tetszet és volt akiknek nem. Lett egy új dungeon típus, az Epic Battle, meg pár landcape csapatos content, mint a War-band (mounted combat) és Roving threads. Bevezették a slotted geart (kövekkel -essence- pakolhatod gearbe a statokat) és Legendary is alapos átalakításon esett át; un. imbued lehet 100-as szinten és onnantól nem kell szintemeléssel újat készíteni, hanem veled egütt fog n?ni.

    Év elején lecserél?dött a vezetés, úgy néz ki, hogy most jó irányba indultak el. Kaptunk pár új igazi instát sok sok kihívással, hamarosan pedig elkészül az új pvp térkép is.

    Történetben most ott tartunk, hogy Aragorn elhagyta Pelargirt és észak felé hajózik, mi pedig Osgiliathig juthatunk el. A küldetésekre, epikus szálra, a tájra szerintem nem nagyon lehet panasz.

    Szóval lehet újra kell tanulnod sok mindent, de megér egy próbát
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  6. #36
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 07 17.
    Hely
    Budapest
    Szerver
    Landroval
    Hozzászólás
    4
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy ha lejár a vip milyen dolgok maradnak meg pontosan. Olvastam, hogy a traitek és a meg kezdett küldetések igen, de ott volt hogy stb. Err?l érdekl?dnék. A ki nem váltott területek deedjei pl megmaradnak? A megosztott vault helyeken lév? dolgok? Köszönöm a válaszokat el?re is!

  7. #37
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Idézet Bellutien eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy ha lejár a vip milyen dolgok maradnak meg pontosan. Olvastam, hogy a traitek és a meg kezdett küldetések igen, de ott volt hogy stb. Err?l érdekl?dnék. A ki nem váltott területek deedjei pl megmaradnak? A megosztott vault helyeken lév? dolgok? Köszönöm a válaszokat el?re is!
    Szia!
    Megmarad az összes trait hely, a swift travel, az inventory (táska), lovaglás (ha megcsináltad 20-as szinten küldetést), befejezheted a megkezdett küldetéseket és deedeket, gold cap eltörölve marad, ezek jutottak eszembe most. A megosztott vault - shared storage -, az más; nincs vip-hez kötve, természetesen az, illetve a benne lév? tárgyak is megmaradnak. A VIP lejárta után premium lesz accountod.

  8. #38
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 07 17.
    Hely
    Budapest
    Szerver
    Landroval
    Hozzászólás
    4
    Köszönöm a válaszod! Akkor már ki is váltom a vip-t. :-)

  9. #39
    Fighter
    Csatlakozott
    2014. 02 09.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    28
    Megéri nagyon a vip, én is most tervezek újra el?fizetni. Jó játékot!
    Reminti RK - lvl 100
    [Snowbourn]

  10. #40
    sziasztok!most töltöttem le a gémet.ezt a szervert ajánlottátok Snowbourn mert sok magyar játszik itt. de tegnap pont olvastam hogy pár szerver meg fog sz?nni és ez is közte van. akkor melyik szeron kezdjek?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •