Close

Oldal: 10 / 12 ElsoElso ... 89101112 UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (120) összesen
  1. #91
    Footman
    Csatlakozott
    2016. 11 04.
    Hely
    Budapest
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    2
    Köszi, igen, mint írtam már megérkezett a válasz fél nap alatt, de az nem volt túl segít?kész.
    A Paypalról tudnak, sajnos az más online játékoknál is el?fordult már, valamiért a magyarországi PP-t nem teljesítik (van hogy a szolgáltató, van hogy játékterjeszt? hibájából).
    Newerwinter, Warhammer meg sok kisebb elutasítja, Wot, SWTOR, Armoured Warfare(mycom game), WOW, stb simán viszi.
    Általában a nagyobbak ugye.
    Ugyanez a helyzet a különböz? játékkupon eladó oldalakkal, MMOGA pl. nem fogadja el, steam, MMOBomb probléma nélkül nyomja.

    Mindegy, ezen nem változtatnak a közeljöv?ben válaszuk szerint.

    A bankkártyás fizetés meg adott, a maestro-t nem preferálják (nem is értem, európában pl. jobban elfogadják, mint a sima VISA online unembossed debit kártyáit..), szóval az is kuka.

    Az a durva, hogy most gyorsan körbekérdez?sködtem család és közeli barátok körében, és mindenkinek maestro van, szóval szívás

  2. #92
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Bocsi, elsiklottam a felett, hogy már írtál nekik
    Majd megpróbálok kicsit jobban utána járni, hogy mit lehet tenni.

  3. #93
    Footman
    Csatlakozott
    2017. 05 21.
    Szerver
    Laurelin
    Hozzászólás
    2
    Sziasztok!
    Kezd? vagyok, és Free Player (a Laurelin szerveren, bár nem tudom, az Evernight népesebb-e). Sajnos már az elején, lvl6-os szinten elakadtam, pedig a játék mechanikája eléggé hasonlít a WoW-hoz.
    Kattints a képre a nagyításhoz

Cím:  SnapCrab_NoName_2017-5-24_8-23-11_No-00.jpg
Megnézték: 4
Méret:  195,4 KB
Azonosító:  30 Ennél a questnél összegy?jtöttem az 5 növényt, de félreértelmeztem a feladatot és elhasználtam bel?lük kett?t. Ezután már nem tudtam újabb herbákat szedni, és hiába dobtam ki a maradékot a táskából, nem tudtam a questet törölni. Van erre valamilyen módszer, vagy a kezd? küldetéseket abszolút nem lehet eldobni és újra felvenni?
    A másik kérdésem, hogy hogyan lehet a World-re írni? Vagy ahhoz szintkorlát van?
    El?re is köszönöm a válaszokat.
    Utoljára módosítva: rob73 által : 2017. 05 24. 10:02

  4. #94
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Szia!

    Ilyen problémába még sose futottam, fogalmam sincs. De leggyorsabb újrakezdeni az egészet, nem csak ezért.

    Ha csak nem vagy er?sen RP játékos, akkor az Evernight szerveren többre jutsz, ráadásul már minden magyar klán az everen játszik. Úgy azért picit egyszer?bb, ha egy klánban mindig kéznél van a segítség és tanács.

    World chatnél komplexebb dolog a limit, lehet id? és szint korlát is, account státusz is befolyásolja, hogy mikor enged. De pontosan nem tudni, ezt a titkot nem árulják el a fejleszt?k a gold árusok miatt.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  5. #95
    Footman
    Csatlakozott
    2017. 05 21.
    Szerver
    Laurelin
    Hozzászólás
    2
    Szia!

    Köszönöm szépen a gyors választ. Szerintem kezd? szinteken nem enged egyetlen questet sem eldobni. Próbáltam más karakterrel, azzal sem ment semelyiket eldobni...
    Köszi a tippet, akkor próbálom az Evernightot .

  6. #96
    Üdvözletem mindenkinek
    A minap töltöttem le újra a játékot (régebben már játszottam vele de jó pár éve volt talán már a szerver sincs meg ahol toltam, bár akkor sem vittem igazán sokra meg a gépem is gyengusz volt, és az alapokon meg az els? pár szinten nem igazán jutottam túl, azt hiszem túl nagy volt ez a világ els?re akkor s "elvesztem" ha lehet ilyet mondani, majd id?vel beleuntam hogy nem is igazán tudom már mit csinálok ). Most úgy döntöttem újra nekivágok és megtaláltam ezt a magyar oldalt ami elég jónak t?nik. Szóval annyi lenne a kérdésem els? körben van e bármi amit a letöltés és a játék megkezdése el?tt érdemes tudnom? Melyik kasztot érdemes majd húznom els?re kezd?ként? Meg hogy melyik világon érdemes elkezdenem, bár ahogy az el?ttem szóló pár kommenten megakadt a szemem az az Evernight lesz

  7. #97
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!
    Evernight mindenképpen, Laurelin most már csak komolyabb RP játékra jó.

    Amelyik class szimpatikus, ha szeretnél max szintre érve egyszer raidelni is, akkor érdemesebb keresett class-t, mint LM, minstrel, guardian, burglar, szóval nem a tömeg class champion és hunter.
    Craft els? karakter esetén lehet explorer, vagy heavy class esetén armoursmith, de lényegében ez is kicsit a mindegy kategória, ami szimpatikus.

    Mint az egyik leírásunkban is olvashatod, ha tetszik a játék, akkor érdemes VIP-re befizetni, mert olyanokat felold, mint a trait helyek, táskák, gold cap, swift travel, stb...

    Hamarosan pedig érkezik Mordor, ha igyekszel, akkor behozhatod a hátrányt addig

  8. #98
    Értem, nos kasztokat nézve név alapján azokon kívül a guradian és a captian t?nt szimpatikusnak(olvasgattam pár órát közben az oldalon és igyekszem feldolgozni a sok új infót), szerintem els? körben egy guardiannal kezdek akkor máris, a vipet meg majd meglátom én is ár függvényében meg, hogy mennyire tetszik meg a játék vagy már az elejét?l nagy segítség lenne a vip ?

  9. #99
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Persze, bármikor nagy segítség. Viszont el?bb próbáld ki a játékot, olyan 30-as szint körül szerintem látni fogod, hogy tetszik vagy sem. Addig max a swift travel fog hiányozni, de nem olyan nagy érvágás még olyankor.
    Ár pedig 1 hónap 15$, 3 hónap 30$, éves 100$. Ha fejl?déshez kell és olcsón szeretnéd megúszni, érdemes 3 havit, ha csak traitek, egyebek feloldásához, akkor elég 1 hónap is, csak nagyon okosan kell beosztani és rohamtempóban elérni 50-et.

    Egyébként a grd is jó választás, egyik legjobb tank class. De tényleg ami neked tetszik, szerintem egy játéknál az az els?dleges.

  10. #100
    Sziasztok!
    Kicsit gondban vagyok a játékkal.A lovaglást próbálom aktiválni,de nem megy.Riding skill megvan,20 level is megvan,de nem tudok lovagolni.Kell még valami esetleg?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •