Close

Oldal: 1 / 12 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (120) összesen

Hybrid View

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1

    Általános kérdések

    Üdv!

    Nem tudjátok mikorlesznek Quest-pack akciók marketen? Gondolom karácsony környékén várható.
    Térképeket mikor akciózták utoljára egyébként? Várható hogy lesz megint árengedményes id?szak?

  2. #2
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!

    Szeptemberben volt nagyon nagy akció ezekre a LOTRO Store-ban, így valószín?tlen, hogy motanában újra lesz (bár kitudja, adventi id?ben mivel lepnek meg minket).
    Amire lehet inkább számítani, hogy fél áron lesz Marketben a 4 kiegészít?s bundle és Helm's Deep, tehát 20-20$-os áron.

    Persze mind ez csak találgatás. Érdemes figyelni oldalunkat, mind ide, mind a facebook-ra kiszoktuk írni az ilyesmit .

  3. #3
    Ó, a csudába, pedig most akarok komolyabban is belemélyedni a játékba, és puff, pont le is csúsztam róla!
    És esetleg az úgynevezett "Black Friday" -akciókra emlékszel? Az is mostanában volt? A Turbine másik játékában, a DDO-ban volt már. Itt is szokott lenni?

  4. #4
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Idézet Tonhir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ó, a csudába, pedig most akarok komolyabban is belemélyedni a játékba, és puff, pont le is csúsztam róla!
    És esetleg az úgynevezett "Black Friday" -akciókra emlékszel? Az is mostanában volt? A Turbine másik játékában, a DDO-ban volt már. Itt is szokott lenni?
    A mai naptól van Black Friday akció december 1-ig, b?vebb infót Store al-fórumban találsz.

  5. #5
    Felvettem egy ilyen Deed-et:

    The Life of a Bounder
    Complete quests within the Shire (15)

    A gond csak az, hogy mivel nem a Megye volt a kezd?területem, a játék nem is ajánl fel aktív küldetést adó NPC-ket. Magyarul nem találkozok a Megyében olyan NPC-vel akinek sárga gy?r? lenne a feje felett. De akkor meg hogy lehet ezt a deed-et teljesíteni?

  6. #6
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Black Friday a wiki szerint november 28-án lesz, egy éve a Market-ben voltak fél áron a kiegészít?k ezen a napon. A Market az online bolt, ahol csak valódi pénzen vásárolhatsz, a Store az ingame bolt, ahol TP-t költhetsz. Szóval lehet ilyen idén is!
    Ha a "most akarok belemélyedni" annyit jelent, hogy mostanában kezdted a játékot, akkor érdemes befizetned 1-3 hó VIP-re. Ez esetben nem kell tör?dni a Quest Pack-okkal, mert mind jár az el?fizetésed mellé. Kiegészít?ket pedig ráérsz megvenni, amikor szintben odaérsz majd. Addigra lehet lesz akcióban.
    A VIP ára: 1hó 15$, 3hó 30$. A területeken kívül még számos el?nye van, ezekr?l olvashatsz honlapunkon is.

  7. #7
    Na!
    Már érdemes volt megkaparni a témát kicsit.

    Köszönöm a tanácsokat, de az a helyzet hogy én csak napi kb olyan 2-3 órát tudok foglalkozni játékkal, másrészt szerintem nekem nem éri meg VIP tagságot venni.

    Egyrészt a fejemet a falba verném, mikor VIP-ként látom az 50-70%-os leértékeléseket, másrészt nekem a mikrotranzakció sokkal szimpatikusabb.
    Persze, jó érzés, mikor az ember VIP-ként oda megy ahová akar, meg nincs korlátozva semmi, de szerintem a VIP státusz inkább az ember birtoklási vágyát elégíti ki. Mert hiába van meg minden küldi, minden pakk meg kieg, az ember úgyis csak a lotro-nak egy kis szeletével játszik, mégpedig azzal, ami a karaktere fejl?déséhez aktuálisan éppen szükséges. De ehhez nem kell feltétlen VIP tagság. Apránként is ki lehet farmolni/venni amire épp szükségem van.
    2 euróért vettem a G2A nevezet? oldalról a Steely Dawn Starter Pack DLC-t. Így kb. 600 Ft-ért kaptam Evendimet, 500 TP-t, amib?l meg kapásból megvettem North Downs-t. (Farmoltam még mellé egy kis TP-t.)
    Jelenleg egy 22-es Minstrel-el vagyok de még bele se szagoltam a fizet?s cuccaimba. Ugyanis a játék free része is akkora tartalmat ad, aminek még a végét se látom, nemhogy a fizet?s tartalmakba belekezdjek. Például Skirmishbe/Raidbe/Crfatolásba még bele se mentem egyszer se, mert még mindig csak free küldiket farmolgatok, meg felfedezek. Nem azért mert nem akarok, csak mert ez b?ven kitölti a napi 3 órámat, leköt és szórakoztat.
    Ezért teljesen felesleges VIP-elnem, mert a karakter fejlettsége fényévekre van még attól, hogy egyátalán ferlmerüljön bennem az igény, hogy de jó lenne egy expansion, vagy egyéb.
    B?ven elég azt a szegmenst megvásárolni ami éppen aktuálisan a kari fejl?déshez kell. Ezért tartom a mamgam számára feleslegesnek a VIP-et.
    Arról nem beszélve hogy a VIP-eknek nagyon szar lesz visszanyergelni preferált státuszba ha egyszer már nem akarnak havonta fizetni, a jót könny? megszokni...
    Míg ha apránként kifarmolgatod, az megmarad, nem vagy játszásra kényszerítve hogy "Úristen ketyeg a 30 napom, játszanom KELL, akkor is ha épp nincs kedvem". Ez nem kényelem, ez inkább kényszer.
    Utoljára módosítva: Tonhir által : 2014. 11 10. 15:29

  8. #8
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Hali és üdv a játékban!

    Azért elég sok mindent máshogy látok ezzel kapcsolatban.
    Persze mindenki a saját pénztárcájához mérten költ a játékra, de pár észrevétel:

    Azt nem mondanám, hogy minden játékos csupán a birtoklás vágyából fizet el?, mert például a PvP csak VIP játékosok számára érhet? el. Mivel szeretek pvp-zni, még ha az laggos és unbalanced is, ezért kénytelen vagyok el?fizetni. Nekem ez az a kis szelete a játéknak, ami el?térben van. De nem érzek magamban e miatt birtoklási vágyat.

    Arról nem beszélve hogy a VIP-eknek nagyon szar lesz visszanyergelni preferált státuszba ha egyszer már nem akarnak havonta fizetni, a jót könny? megszokni...
    Szerintem valamit félre értelmeztél, mert a legtöbb játékos akit ismerek; a kinünkben szinte majdnem mindenki, legalább egyszer el?fizetett. Pont azért, mert olyan lényeges dolgok megmaradnak, mint a swift travel, traitek, gold cap, AH, táskák, wardrobe stb... Ezek közül pl swift travelt nem lehet feloldani tp-b?l. Lehet még kis szinted miatt nem látod értelmét, de akár evendimben vagy majd móriában bizony jól jönne. Összeadva ez rengeteg TP.

    De természetesen free játékosként is vihet? a játék, sok sok farmolással, ha nem is minden, de nagyon sok minden elérhet?. Ilyenre is van példa, bár ahogy valaki mondta a játékban "egy újamon is megtudom számolni, hogy mennyi".

    Remélem nem veszed tolakodónak a postomat, és találsz benne hasznos infót is.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  9. #9
    Dehogy veszem tolakodónak, én kérek elnézést, látom a "VIP-eknek nagyon szar lesz visszanyergelni preferált státuszba" mondatom szíven ütött, pedig magamról beszéltem mit éreztem mikor a DDO-ban kb fél év VIP státusz után úgy döntöttem nem fizetem tovább. Hát tényleg elég szar volt visszamenni "fapadosba". Nem vitatom az érveidet, a maga szempontjából mindenkinek igaza van. De ha VIP vagy, rá vagy kényszerítve hogy fizess ha fent akarod tartani azt a státuszt amit elértél. Pl: te Kinship vezet? vagy, feltételezem VIP státuszban. Elértél a játékban egy státuszt, felépítettetek egy guildet, megszoktál bizonyos kényelmi szolgáltatásokat, be tudsz menni minden questbe, skirmishbe, stb. Meg tudnád tenni a játékélmény rovása nélkül hogy azt mondod, hogy jöv? hónaptól már nem akarsz fizetni?
    "Ezek közül pl swift travelt nem lehet feloldani tp-b?l." Lehet de azért létezik pár alternatívája: milestons, return to skillek, stable stb. Önmagában a swift travel nem bírna rá hogy a VIP-nek hiányát érezzem.
    " Összeadva ez rengeteg TP." Azt nem állítom hogy soha nem fizetnék semmiért, és mindent ki akarnék farmolni. Pusztán én úgy gondolom hogy nekem, a saját játékomban, szimpatikusabb a TP-b?l feloldogatás. Nagy küldi pakkokat, vagy a helm kiegészít?t eszembe nem jutna farmolni, de azért egy 500-600-as küldi pack, trait feloldása vagy a currency cap, riding skill még belátható id?n belül van.
    Ezért is kérdeztem rá az akciókra.

  10. #10
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Amennyiben megunnám, befejezném a PvP-t, akkor minden vacilálás nélkül letudnám mondani. Viszont ha új altot húznék, akkor újra befizetnék. Pont a már leírtak miatt. Másfel?l ez valóban egy kényelmi dolog is, ahogy írtad, mert az így kapott+szerzett tp-t, olyan dolgokra tudom költeni, mint shared storage, +2-3 táska, premium wallet, a múlt héten megjelent beorning class, mountok stb...

    Ez inkább csak egyéni preferencián múlik, de egyetlen hó vip is már tagdhatatlanul rengeteg el?nnyel bír (a swift travelt még a kis szinted miatt nem látod át teljesen).

    Szerintem is hasonlóan lesznek akciók, hogy már fentebb írták. Gyanítom a kiegészít?k lesznek fél áron, ha a honlapjukon veszed meg.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •