Close

Oldal: 12 / 12 ElsoElso ... 2101112
Eredmény: 111 - 120 (120) összesen
  1. #111
    Footman
    Csatlakozott
    2018. 01 24.
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    3
    Köszi a választ!
    Most olvasom sokadjára a Gyűrűk urát, szeretnék egy kis plusz élményt gyűjteni a játékban. Főleg az epic questekre szeretnék koncentrálni, meg a regényben szereplő helyekre eljutni. Gondolom semmi értelme nem lenne Móriába menni 105-ös szinten, ezért a token kiesik, viszont szeretném minimálisra szorítani a haszontalanságra (szintlépésre) fordított időt, kérdésem tehát, hogy mi a leggyorsabb módja a szintlépésnek.
    A warden azért tetszett meg, mert állítólag solo-ban ez a leghatékonyabb. Ha a csapatból wardenként kimaradok, akkor lehet, hogy újragondolom az egészet.

  2. #112
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Az Epikus szál nem a könyvekből ismert történeten visz át, mint egy rpg-ben, hanem sokkal inkább párhuzamosan halad vele. Azért persze elég gyakran találkozik a két szál. Például a Vándorral még a hobbitok megérkezése előtt találkozol a fogadóban, Széltetőre pedig talán utánuk érkezel. Sőt olyan helyekre is eljutsz, amiről csak a függelék beszél, így például az északi Forochelbe, vagy Annúminasba. Bár szerintem ez így még sokkal érdekesebb. Azért a főbb eseményekből és csatákból nem fogsz kimaradni

    Előfizetéssel lehet egészen gyorsan haladni, valamint a kiegészítőkhöz kapsz xp növelő itemeket is. Hogy pontosan melyikhez mit, annak utána kellene nézni. Aktív előfizetés alatt minden nap van un. rested xp, ami duplázza a kapott tapasztalatot, valamint un. destiny pontért (szintlépésért jár) is vehetsz ilyet, ami szintén duplázza. Ez a két utóbbi csak előfizetőknek elérhető. De pl. jelenleg VIP hétvége van, ami szintén +100% xp-t jelent.

    Bármilyen classal remekül tudsz majd haladni, warden nem ajánlott új játékosoknak. Helyette, mini, grd, cpt, rk, brg, lm, amelyik tetszik. Beo-t szintén nem választanám, hunterből és champből sok van.

  3. #113
    Footman
    Csatlakozott
    2018. 01 24.
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    3
    Még annyi a kérdésem, hogy a warden miért nem ajánlott új játékosoknak? Nagyon erős felszerelés igénye van?

  4. #114
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Az összes wardennek az 1%-a sem tud vele játszani elégséges szinten. Nagyon nehéz a class, több fajta end-game gear szükséges hozzá. Szinte már hivatás, ráadásul nem elég kellően ismerni a wardent, hanem a többi classt is szükséges bizonyos szinten, hogy eredményesen lehessen vele játszani.

  5. #115
    Hali, melyik szerveren érdemes játszi ha magyarokkal is szeretnék találkozni?

  6. #116
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Szia!
    Evernight szerveren sokan vagyunk, mindenképpen érdemes itt kezdeni
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  7. #117
    Footman
    Csatlakozott
    2018. 11 12.
    Kinship
    ?
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    3
    Sziasztok!

    Most kezdtem el a játékot. Csak szórakozásból játszom, így csináltam egy warden-t, mert az tetszett a legjobban, illetve majd csinálok egy kétkardosat is, mert azt is bírom, ugyan akkor szeretnék beletanulni normálisan is a dolgokba és ha lehetséges, szeretnék egy csapatba bekerülni. Ezért lenne egy olyan kérdésem, hogy ha csapatba kerülnék, és ha belevesszük, hogy teljes mértékben hülye vagyok (pontosabban lusta vagyok használni az agyam), akkor melyik karaktert válasszam? Nincs igazából itt olyan karakter, amire rámondanám, hogy ez vagy az lesz a fő karakterem és csak azért nem akarok a wardennel mászkálni, hogy önmagam szórakoztassam, szóval ha a warden, vagy a kétkardos forma (champion vagy rk, nem tudom még) nem jó választás erre, akkor más is jó nekem, igazából mindegy, csak legyen értelme Ja igen ami fontos még, hogy utálom a törpöket, szóval olyan nem leszek, amihez törpöt kéne választanom. :P

    Köszi, Üdv.:
    Aladgar

  8. #118
    Footman
    Csatlakozott
    2018. 11 12.
    Kinship
    ?
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    3
    közbe rájöttem, hogy rk-val nem is lehetek két kardos forma, bár nincs rk-m csak másoknál láttam, de mindegy igazából, lényeg, hogy a champion-t tolatom most inkább, bár még csak 13-as szintű kis mitugársz kari, de azt sajnálom, hogy nem nagyon van magyar közösség, vagy nem tudom, itt se válaszol senki, játékban sem válaszol senki, pedig láttam olyan emberkét, aki neve alapján 100%, hogy magyar, írtam is rá, de le se tojt nem tudom mért van ez, de ha minden magyar ilyen ebben a játékban, aki még megmaradt, akkor inkább nem érdekel az, hogy egy magyar csapat tagja legyek
    ha esetleg van valaki aki normális és olvassa amit írok és lehetnék tagja a csapatának, akkor szívesen várom az irományát addig szomorkodom és magányomban barom gyenge pókokat öldösök hobbitfalván meg persze megpróbálom felfogni a játék elemeit, mechanizmusát, mert egyelőre hülye vagyok hozzá és csak csapkodom az ellent

  9. #119
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!
    Bocsi a kései válaszért, nézz rá a Kinshipek fórumra, ott vannak még klánok. Ezek közül a Gondolin's Heritage működik még, a honlapukon lehet jelentkezni:
    http://gondolins.lotro.hu/raid/index.php/?s=
    valamint a Seven Gates of Gondolin, esetükben a megjelölt személyeket keresd in-game.

  10. #120
    Footman
    Csatlakozott
    2018. 11 12.
    Kinship
    ?
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    3
    Ááá szóval van még aki játszik! Nagyon köszönöm a választ!
    Meglesem az oldalt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •