Close

Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    12

    Minstrel újratervezve

    Sziasztok!

    Lássuk a minstrelt is! Ha Cufy indíthat fórumot (akinek mint tudjuk annyi inc. heal-je van hogy élvezetet jelent healelni – lásd a bejegyzést ingame a bio-mban) akkor megkísérlek valami hasonlót én is. /kiss Cufy
    HD el?tt hallottam játékostársaktól hogy nagy változások el?tt állnak a classok, de amikor belogoltam és megláttam hogy a mini skillbar-ja félig kiürült, azt hittem rossz helyen járok .
    Elég szkeptikus érzésekkel szintezés el?tt beállítottam a dps ágat, nekilódultam a küldetéseknek és leesett az állam! Olyan 15k+ okat ütöttem rendszeresen piercing cry-al, coda-val, call to fate-tel mint a pinty, balladával is többször 4k fölé, aoe sebzések 6-7 k+ és mindezt gyalogszerrel, nem war steeden és a 85-ös felszereléssel... Nem hittem a szememnek, szóval atom dpst kapott a class. Eddig jók vagyunk – gondoltam, de a lényeg a heal ugyebár a mininél, nekiláttam matekolni a kék és a sárga ágon. Ahogy néztem nyertünk sok hasznos dolgot (a teljesség igénye nélkül) pl. er?s indukció csökkentés, bolster er?sítés, fellow bubi, chord salv. fellow hot-ot kap, crit heal + outgoing heal növelése stb. Amit sérelmezek, hogy a greatnes a sárga ág csúcsára került – szerettem használni eddig, de hogy aktív legyen nem fogok sárgába öltözni azért (bár ki tudja mit hoz még a jöv?, mit talál ki a Turbine).
    Vesztettünk viszont pár anthemet, RIP tale-ek, hope karika és song of aid… hiányozni fogtok… De úgy vagyok vele ha a továbbiakban nem lesz rájuk szükség, ám legyen.
    Bár még raidben nem voltam jelen pillanatig és Ettenben sem a kieg érkezése óta, de a kimen? heal mennyisége 3,6 f?s instákban er?sen tetszik.
    A stance-knél nem mókás viszont hogy a ws-t csak úgy eldobni nem lehet már mint eddig ha a szükség úgy hozza. Szerintem emiatt kapunk majd még beszólásokat olyanoktól akik nem ismerik a classt - f?leg Ettenben…
    Összességében jelen helyzet tükrében szerintem többet nyertünk mint veszítettünk, úgyhogy a mini marad a kedvenc karakterem. Zenész társak, Ti mit gondoltok?

  2. #2
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Nem vagyok egy túl nagy zenész, de ahogy néztegettem nagyon megn?tt a hps. Ami viszont nem tetszik, az a buffok elrontása/nerfelése...
    Amire kíváncsi lennék, hogy sárga trait ágon képes-e a mini kipréselni magából elegend? healt. Mert ha igen, vagy egy kapitány off-healel mellette, akkor az szépen dobna a csapaton.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  3. #3
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    12
    Ha gondold kipróbálhatjuk valamelyik raiden a sárga mini + cappy off heal párosítást. Sok felfedezni való még úgyis. Ami még furcsa kicsit hogy az inspire a sárga ágon kapott helyet, örülök viszont hogy legalább az elején van, nem a fa közepén nyílik csak ki.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •