Close

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
  1. #1

    Telepítés, elakadtam

    Sziasztok! Szeretném elkezdeni a játékot de a letöltésnél elakad. Launch game után felugrik egy ablak "The Akamai NetSession Interface End User License Agreement" elfogadom de utána nem enged tovább mert a kicsomagolóprogramot nem nyitja meg, utána kiírja hogy hiba és bezárja az egészet . Tudtok ebben segíteni?

  2. #2
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!
    Leggyakrabban a t?zfal szokott problémát okozni, els? körben kikapcsolnám. Bizonyosodj meg róla, hogy rendszergazdaként indítod a programot (jobb klikk és indítás rendszergazdaként).
    Ha ezek sem segítenek töröld és töltsd le újra. Érdemes egy tisztító programmal (pl Ccleaner) megpucolni a gépedet el?tte, különösen registry-ket.

  3. #3
    A free zip opener nem tudom miért de összeomlik mikor megnyitná, utána azt írja ki hogy az akamai netsession interface nem inicializálódik, bezárja magát és visszadob az elejére. T?zfal kikapcsolás meg a rendszergazdaként való indítás sem használt

  4. #4
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Nem ismerem az említett programot, de a telepít? nem tömörített, így nincs rá szükség. Honnan töltöd le a telepít?t? https://www.lotro.com/en/game/download Itt a harmadikat (PC DOWNLOAD) válaszd, ha ezzel próbálod és nem m?ködik, akkor az els?t.

    Megpróbálnám az említett "free zip opener" program törlését is, lehet ütközik a 2 program.

  5. #5
    az akamai vackot akarja megnyitni folyton a free zipet leszedtem az adobe readert megnyitja de nem talál semmilyen fájlt ha bezárom kiugrik vagy lefagy most már internal errort ír ki és nem kérdezi hogy mivel nyissa meg. az számít ha a rendszer windows 8?
    Utoljára módosítva: Gumifarkas által : 2014. 08 12. 18:39

  6. #6
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Teljesen jól m?ködik Win8-on, én is azzal használom. Az adobe readeres dolgot nem értem, nem emlékszek szükséges pdf-re. Szerintem valami nagyobb gubanc lehet a gépeden. Ha jól értelmezem, akkor nem ismeri fel a géped, hogy ez egy .exe alkalmazás.
    Nézd meg, hogy amit letöltöttél .exe kiterjesztés? legyen, ha nem az, írd át arra.

    Amennyiben így sem m?ködik, akkor próbáld a Steamr?l. Sokan játszák azon keresztül is.

    Végs? esetben, ha más programokkal is gond van, érdemes elgondolkodni egy teljes rendszer-visszaállításon (van egy "A gép felújítása a saját fájlok meg?rzésével" opció a Gépházban).

  7. #7
    hát szerintem most az lesz mert jól felidegesített már reggel óta ezzel küszködök

  8. #8
    steamr?l sem indul de már megint attól a tetves akamaitól rákattintok az elfogadásra erre kirakja még egyszer aztán kiírja hogy error

  9. #9
    lehet a norton vírusírtó nem engedi már úgy is ki akartam törölni

  10. #10
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Lehetséges, bár ha t?zfalat kikapcsolva próbáltad, nem hinném. Nortonnal nincs tapasztalatom; én Bitdefendert, el?tte pedig Kaspersky-t használtam.
    Minden esetre fura, hogy Steamen keresztül sem megy, úgy szinte mindenkinek jó szokott lenni.

    Ha így sem lesz jó, szerintem valami elállítódott a rendszerben.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •