Close

Eredmény: 1 - 5 (5) összesen

Téma: Hobbit 2

  1. #1
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148

    Hobbit 2

    Még sajnos nagyon be vannak táblázva a napjaim, így nem volt id?m és nem is lesz id?m megnézni a filmet 1-2 hétig

    De kíváncsi vagyok, nektek, akik megnéztétek hogy tetszett?
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  2. #2
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Még valami, amire nem rég bukkantam. Aki hasonló cip?ben jár és még csak tervezi megnézni a filmet, nézze meg ezt a linket. Biztosan egy egészen különleges élményben lehet részetek. Még néhány hétig fog tartani, de kitudja milyen kapósak a jegyek.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  3. #3
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 21.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    4
    Nekem a szerdai filmnézés - köszönhet?en Hunornak, aki mint tudjuk, Ákos... - már 9-kor kezd?dött. Megnéztük a Hobbit 1-et, családias hangulatban, lehettünk vagy 10-en. Amit én kicsit sajnáltam, hogy ez nem a b?vített verzió volt, de minden nem lehet tökéletes. Kis szünet, éjfélkor kezd?dött a Hobbit 2.

    Mit is lehetne írni a filmr?l. Nekem személy szerint tetszett, azt kaptam, amit vártam t?le. Kicsit érezni lehet rajta, hogy alapból nem történik annyi minden a könyvben, amib?l egy 3*2,5 órás "sorozatot" lehet csinálni, ezért kicsit el van nyújtva. Ezt utólag mondom, mert ott, a film közben az ember ezt nem érzékeli, a képi megjelenítés kárpótol azért, hogy kicsit kevesebb a cselekmény talán a vártnál.
    Nem akarok jelenetekr?l írni, hogy mi tetszett, mi nem, nem szeretném lel?ni a poént, mindenki nézze meg, és döntse el, hogy tetszett-e neki. Szerintem akinek tetszett az el?z? 4 Gy?r?k Ura-film, annak ez is be fog jönni.

  4. #4
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Tegnap nekem is volt szerencsém megnézni a filmet, röviden összefoglalva igen jó volt.

    Hosszabban pedig:
    Sajnáltam, hogy Beornra csupán olyan kevés id? jutott, hiszen a könyv is részletesebben foglalkozott vele. De legalább nem maradt ki bel?le, ahogy oly sok minden a Gy?r?k Ura filmekb?l. A Bakacsinerd? nagyszer? lett, a pókos kalandot is ügyesen megoldották. A Thranduil jeleneteket is nagyon jók voltak, egyedül Tauriel karakterét találtam mesterkéltnek és er?ltetettnek. Gondolom kellett bele egy n?i szerepl? is, mivel könyvben nem volt, ezért kitaláltak egyet.
    Tóváros szerintem remek volt, hasonlóan képzeltem el a könyv olvasása közben is, még ha jelenetek különböztek is (ugye itt is a bozótninja, meg Legolasz...). Végül pedig amit már nagyon vártam, Erebor és Szmóg. Mind a kett?t remekül megalkották a filmesek, még ha a mozi kedvéért akciódúsabbak is lettek a jelenetek.

    Szándékosan külön említem Gandalf dol gulduri kutatását, hiszen ez nem képezi részét a Hobbit cselekményének. Ezeket, a törpök expedíciójával párhuzamosan történ? eseményeket, nagyrészt a Gy?r?k Ura függelékéb?l, illetve a Befejezettlen regékb?l vették át. Igen csak látványos jeleneteket sikerült összehozni bel?lük, ráadásul nagyobb rálátást kapunk az eseményeket mozgató szálakra és ott lehetünk Szauron újbóli visszatérésénél is.

    Remélem nem spoilereztem túl sokat, már alig várom a befejez? részt.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  5. #5
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    12
    A kritikusok szokás szerint leszólták a Hobbit 2-?t, de egyet tanácsolnék nekik: menjenek és keressenk valami hasznos hivatást és mindenkinek hagyják meg hogy eldöntse mi tetszik neki és mi nem!!!! Teljesen jó a film, nem csalódtam benne, ismét grat a csapatnak!
    Karácsonyra a "Jézuskától" megkaptam a Hobbit 1-et b?vítetten. Ajánlom mindenkinek, piszok jó kimaradt jelenetek vannak benne, több ének is van, ezeket kicsit hiányoltam az eddigi filmekb?l. Amit pedig a törpök Völgyzugolyban m?velnek.... kéééész.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •