Törpe és guard mivoltomból fakadóan nem t?rhetem, hogy ne legyen egy Guardian topic is. Úgyhogy most akár tetszik, akár nem, lesz.

Sokan várták az új kiegészít?t, mint minden változtatás, ez is vegyes fogadtatásra talált. Tank szempontból eddig szerintem a Lotro egy elég könny? játéknak számított. Természetesen le lehet húzni a bosst a legjobb tankról is, viszont volt kb. 10 aggro-skill, az ember kialakította, hogy hogyan használja ?ket, aztán hadd szóljon.
Ez a HD-vel megsz?nt.

Minden skill leírásából törl?dött az aggro szó, maradt igazából 3 skill: challenge, fray the edge, engage. Kicsit ijeszt?en hangzik, majd az insták eldöntik, tényleg az-e. Skirmish raiden azért nem t?nt annyira félelmetesnek a dolog.

De lássuk az élet naposabb oldalát, mit is kaptunk cserébe.
Bátran kijelenthetjük, hogy a tank a legbékésebb karakter volt a játékban. Megfogott mindent, túlélt mindent, de nem is ölt meg semmit. Ennek mára vége. Egy gombnyomással lehet trait-fát váltani, és azért a piros trait-sorral egész jó kis dps-t lehet osztani. El is érkeztünk ezzel a HD másik nagy változásához, az eddig megszokott traitelés megsz?nt, átvette a helyét ez az új rendszer.
Itt kett? szerepe egyértelm?, a kék a tankos, a piros a DPS-es. Számomra a legérdekesebb a sárga, ez állítólag valami kétkezes tankolós, dps-es, debuffos valami akar lenni. Bevallom, nem próbáltam, és ha valahol nem lesz nélkülözhetetlen, nem is fogom, mindenesetre érdekesen hangzik. Aki esetleg próbálta, az írhatna róla valamit.

Vita és beszélgetés-indítónak ennyit írnék egyel?re, kíváncsian várom mások tapasztalatait, észrevételeit.