Close

Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Hybrid View

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 21.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    4

    Guardian HD után

    Törpe és guard mivoltomból fakadóan nem t?rhetem, hogy ne legyen egy Guardian topic is. Úgyhogy most akár tetszik, akár nem, lesz.

    Sokan várták az új kiegészít?t, mint minden változtatás, ez is vegyes fogadtatásra talált. Tank szempontból eddig szerintem a Lotro egy elég könny? játéknak számított. Természetesen le lehet húzni a bosst a legjobb tankról is, viszont volt kb. 10 aggro-skill, az ember kialakította, hogy hogyan használja ?ket, aztán hadd szóljon.
    Ez a HD-vel megsz?nt.

    Minden skill leírásából törl?dött az aggro szó, maradt igazából 3 skill: challenge, fray the edge, engage. Kicsit ijeszt?en hangzik, majd az insták eldöntik, tényleg az-e. Skirmish raiden azért nem t?nt annyira félelmetesnek a dolog.

    De lássuk az élet naposabb oldalát, mit is kaptunk cserébe.
    Bátran kijelenthetjük, hogy a tank a legbékésebb karakter volt a játékban. Megfogott mindent, túlélt mindent, de nem is ölt meg semmit. Ennek mára vége. Egy gombnyomással lehet trait-fát váltani, és azért a piros trait-sorral egész jó kis dps-t lehet osztani. El is érkeztünk ezzel a HD másik nagy változásához, az eddig megszokott traitelés megsz?nt, átvette a helyét ez az új rendszer.
    Itt kett? szerepe egyértelm?, a kék a tankos, a piros a DPS-es. Számomra a legérdekesebb a sárga, ez állítólag valami kétkezes tankolós, dps-es, debuffos valami akar lenni. Bevallom, nem próbáltam, és ha valahol nem lesz nélkülözhetetlen, nem is fogom, mindenesetre érdekesen hangzik. Aki esetleg próbálta, az írhatna róla valamit.

    Vita és beszélgetés-indítónak ennyit írnék egyel?re, kíváncsian várom mások tapasztalatait, észrevételeit.

  2. #2
    Fura lesz a tankolás valóban. A fray the enged hatása hosszabb mint a CD-je, szóval 1-2 targetre ezzel az egy skillel folyamatos force aggró tartható. A challange egyenl?re még hamarabb lejár mint a CD, ha jól rémlik 20/30mp de ki tudja, még el?kerülhet valami újabb set bonus.
    Amikor legutóbb régi tank módra próbáltam tankolni az nem m?ködött. De 85-ös öv volt rajtam, és ugye emiatt a shield use alacsony volt, míg a dps állatok persze már 95-ös fegyverrel püfölték a mobot Szóval az biztos, hogy bosst le nem fogja húzni senki a guardianról, multi target esetén meg majd kiderül mit tud.
    DPS javult, de ennek köze van a szint lépéshez, az elvadult statokhoz (3000 might+3000 moral gagyi dps cuccban simán van) és persze a megnövekedett fegyver DPS-hez is. Viszont a skillezés továbbra is lassú, de való igaz nem néztem még összefüggéseiben igazán a skilleket, ami azért lökhet a dps-en, hiszen a dev diary azt írta a guardian dps DOT-os (bleed) amit nyilván ki kell ügyesen használni mint az RK fire dps-t is pl.

  3. #3
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 21.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    4
    A challenge cd-je levihet? 20 secre set bonusból, míg a durája felmegy 15-re, tehát marad az az 5 sec a kett? között. Viszont ha eléggé ütik a guardot, akkor a parry -s és blockos fákon nyílik annyi skill, amivel talán dps-sel meg lehet tartani a mobokat.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •