Close

Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148

    Beorning - Stream info

    Az egyik múlt heti hobbitfutamon elárultak néhány érdekességet a közelg? új classról!

    • Például nem fog powert használni, hanem helyette un. wrath-ot fog skillekkel építeni, illetve elkölteni is.
    • Egyre valószín?bb, hogy 50-es szinten fog kezd?dni a Beoring élet, és szinte biztosan csak ember fajjal lesz játszható.
    • Ahogy várható volt; Store class lesz, nem tudom VIP játékosok esetében mi lesz a helyzet, arról nem volt szó.
    • Statok szempontjából azt mondták, hogy egyfajta keverék class lesz valószín?leg, lehetséges egy agi/will párosítás is.


    Bár ódzkodom kicsit a Beorningtól mint class, de ezek érdekesen hangzanak (kivéve az 50es kezdés, azzal kicsit elszúrják..).
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  2. #2
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Ez a wrath dolog a champion fervourjéhez hasonlít szerintem nagyon. Az 50-es szint? kezdéssel szerintem is nagyon el lesz szúrva, mert szinte kidobják a maguk által készített els? 50 szint? területet, ami már csak azért is hülyeség, mert jön X új ember elkezd húzni egy ilyen classt és hoppá csak 45+(5?) szintet kellett felhúzni és végzett is a játékkal aztán viszont látásra ez se jön többet, mert nincs endgame.

  3. #3
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Meg szerintem ha valaki használható karaktert akar bel?le csinálni, úgy is végig kell mennie a korábbi területeken. Rengeted deed a virtuek miatt, book stb...
    Egy új MM vagy Gladden fields kezd?terület kellett volna, ami kitart 14-es szintig, majd utánna Bríben folytatni.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  4. #4
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Ja egy új kezd?terület mindenképp feldobta volna, már csak azért is, mert valami új, nem a szokásos archet/thorin's hall intro.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •