Close

Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228

    Beorning class bejelentés!

    Rowan vezet? producer áprilisi levelében bejelentette, hogy az idén érkez? új class a Beorning lesz. Egyenl?re nem sok mindent lehet tudni róla, de annyi biztos, hogy csak emberi faj számára lesz elérhet?, illetve egy light armour caster/cc class lesz.

    A Beorningokról tudjuk, hogy b?rváltó emberek, akik rokonságban állnak a rohírokkal és a suhatagi emberekkel is.

  2. #2
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Kár, hogy ez lett az új class, eléggé kiszorítja azokat, akik nem szeretnek emberrel játszani(már a kapitány se tetszett ebb?l a szempontból). Egyébként annyi biztos, hogy egy hasonló bar-ja lesz a classnak, mint a championnek, csak fervour helyett rage lesz a neve és mikor maxos átváltozik medvévé; kérdés, hogy meddig marad medve.

  3. #3
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Én bár kimmondottan szeretem, ha egy-egy class egy adott fajra korlátozódik, de maga a Beoring nagyon nem tetszik a lore miatt. Kicsit pénhajhásznak t?nik, no meg a Hobbit meglovaglásának. Beornon kívül nem is élt már nagyon ilyen b?rváltó, most pedig több ezer fog rohangálni Középföldén .

    Másik érdekesség, hogy light armour lesz. Szerintem medium sokkal jobban illene hozzá, ráadásul újra lenne akkor willes medium class.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  4. #4
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Utánanéztem egy kicsit, ez a class a WoW druidájának a koppintása lesz, csak ráhúzzák a beorning nevet és kész.

  5. #5
    Lehet, az én hibám de nekem er?sen izzadságszagúnak t?nik ez a beorning dolog...

  6. #6
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Egy kis hírmorzsa, miszerint elképzelhet?, hogy lvl50-en kezd?dik majd a class MM-ben. Érdekesen hangzik, de én jobban örülnék egy új kis kezd? zónának MM-be, majd jöhetne újra a menetelés lvl15 környékér?l Bríb?l.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •