Close

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen

Hybrid View

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39

    Több kin közös raidelése

    Mae govannen!

    Újra kiírom a témát, mivel törl?dött a orkok hackerei miatt (csak poén egyszer? fórumos hiba).
    Szóval mivel az év elején történt bejelentés, miszerint az éven nem várható új raid, sok raider kinnek betett, gondolom ez ránk magyarokra is igaz. Ennek fényében ugyan én is itthagytam a lotro-t, de ett?l eltekintve hetente egyszer szívesen visszanéznék raidelni, mivel kevesen raidelünk gondolom mindenki a pugok átkával küzd, ezt elkerülend? szeretném, ha snowbourn-ön mi magyarok kijelölnénk egy napot, amikor nagyjából este 8-tól, addig ameddig vinnénk hetente egy raidet, itt persze komolyabbakra gondolok, ilyen t2-es, illetve t2c raidekre(hulljanak azok a meta-deedek). Ultramarine, aki ha jól sejtem a Riders of the Storm kinshipet képviseli már jelezte felém, hogy benne lenne a dologban.

    El?ljáróban én egy csütörtök estét céloznék meg ennek a dolognak, így az esetleges hétvégi saját kines dolgokkal nem ütközne. Akit érdekelne a dolog itt ebben a témában jelezheti, akár egyén szinten, akár egész kinship szintjén is. Ha esetleg többen is összejönnénk, mint 12 f?, akkor akár kett? raid is elindulhatna ezeken az estéken. Persze a fent leírt t2-es szinthez utána kell nézni a raidek taktikájának. Ehhez akár figyelmetekbe ajánlom a honlapon leírt taktikákat. Illetve youtube-on számtalan videó is található a vizuális típusoknak.

  2. #2
    Mi heti szinten megyünk ilyen instákat, MINDENKIT várunk szeretettel. (amennyiben van üres hely)
    Tervezzük hogy a raid plannerünkbe nem kin tagok is regisztrálhatnak, és amennyiben az összes kintagunk bent van a csapatban akinek kell, és marad hely, akkor a raidplanneren jelentkez?k jöhetnek. És ha csoda folytán még mindig hiányzik ember , akkor jönnek a pugok csak.
    Jobb mint a heti állandó csütörtök, mert így tervezhet, üzenhet az ember.

  3. #3
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Örömmel látom, hogy sikerült pótolni a témát! Még egyszer elnézést a kellemetlenségért és hajrá a raidek terén!

  4. #4
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Mondjuk azt nem látom, hogy a heti állandó csütörtökre miért nem tervezhet az ember (csütörtök az csütörtök minden héten), de azt hiszem, hogy picit félre értetted Hildifonss javaslatát. Ahogy írásából kivettem, inkább T2/T2c ereboros raidekre gondolt (legalább is nem meglév? meta deed csak ott van), amikre tapasztalatom szerint ilyen ad-hoc ruccanjunk össze aztán wipeoljunk 3 órát nem túl üdít? elképzelés. Nem pedig T1 bfe másféle zászlókkal (bár a "másféle" relatív) vagy 75-ös ToO.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  5. #5
    Kedves Atarandir!

    Kifejteném a "kérdéseidet".

    Azért nem tervezhet, mert én abból indultam ki, hogy mindenkinek van magánélete. Pl nekem is, és pl most csütörtökön adásvételi szerz?désem lesz. Azt nem tologathatom el máskorra. Úgyhogy ki kell hagyom. Viszont mivel ebben a dologban Hildivel szervez?k lennénk, úgy gondoltam, hogy ott kellene lennem nekem is minden raiden. A másik meg, hogy ha valakinek pont az a nap fix az életében: pl edzés, munka, stb... akkor ? egyetlenegyszer sem fog tudni jönni. Ezért gondoltam rugalmasságra.A raid planner szerintem azért jobb, mert ott többféle raid tervet fel lehet vinni. Mert biztos vagyok benne, hogy 12 embernek nem lesz jó ugyanaz az insta , és úgy el?re tervezhetnek az emberek, hogy akkor a jöv? hetit kihagyom, mert az az insta nekem nem kell, de utána a másik kelleni fog, mert az másik insta...

    Azt hiszem picit te értetted félre, és lehet törölni a postot, meg engem is nyugodtan. Én úgy látom hogy Hildi RAIDELNI szeretne, és nem ereboros cuccokat:
    "hetente egy raidet, itt persze komolyabbakra gondolok, ilyen t2-es, illetve t2c raidekre(hulljanak azok a meta-deedek)"

    Hildi javaslata az volt hogy RAIDELJÜNK els?sorban, mert kevés az ember pl a kinben. Ehelyett jó lenne, ha elitebb insták lennének ezek, amiket a kinnel sem sikerült (pl abban a kinben amiben ? is van...). Emlékszem én is (nem nevezem meg hogy melyik kin, mert szemlélyeskedés lenne, habár elég durván személyeskedtél ezzel a hozzászólásoddal), hogy amikor az egyik legrégebbi magyar klánnal mentem, akkor 2 órán keresztül wipeoltunk...

    ui: én kaptam ilyen felajánlást, hogy olyan magyarok raideljenek hetente, akik megcsinálnak keményebb instát is. És visszautasítottam, mert én a kinshipemmel megyek inkább. Felajánlottam, hogy menjünk együtt, de te nagyon a szívedre vetted úgylátom. Sajnos az a baj, hogy nem er?sítenénk egymást, csak visszahúzzuk, ha már nekünk nem megy.

    Én szerettem volna veletek játszani, nem el?ször nyitok, de ismét elzárkózol el?lem, (elölünk?)

    Hogy érthet? legyek: Nem a legnagyobb kin , nem is a legrégebbi szeretnék lenni. Nem vagyok leader ,csak egy officer, aki élvezni szeretné LOTROS napjait, és megadni a lehet?séget másoknak is. Az hogy megírom az igazságot, valószín?, hogy nem tesz népszer?vé azok között, akiket érint. ÉS tudom, hogy nálatok nem vagyok népszer?, de nem tettem ellenetek. S?t, ismét felajánlom, hogy játszunk együtt.

  6. #6
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Téged nem viszünk Ata, mert koszos noob vagy. Viccet félretéve mindenkit viszünk (aki hm ready, amit manapság nem túl nehéz elérni) s?t, ahogy mondtad Marine valószín?, hogy mindkett?nknek ott kell lenni és, ha sok az érdekl?d? vezethetnél egy csapatot, én meg akár egy másikat(bár erre még fel kell készülni, hobbitokra egyébként se szívesen hallgatnak, f?leg ha warden XD)

  7. #7
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    HOPS csatornát támogatom(jó kis komló kell a sörhöz), a heti egy fix nap esetleg lehet kett?, hogy ne legyen gond, egy hétköznap egy hétvégén, és akkor biztos mindenki megtalálja a maga számára valót, raideknél tényleg a nehezebbekre kellene fókuszálni, esetleg mehetnek könnyebbek is, ha nagy rá az igény, de szerintem egy bg t2c már napi szinten 3x megy globál puggal.

  8. #8
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    raid planner szerintem azért jobb
    Egészen biztos, hogy jobb a raidplanner. Ezért használunk mi is azt már sok éve. Ebben azt hiszem egyet érthetünk.

    Azt hiszem picit te értetted félre
    Könnyen lehet, én nem vagyok Hild, nem látok a fejébe, így félre érthettem ?t.

    2 órán keresztül wipeoltunk
    A pontosság kedvéért érdemes lenne odabiggyszeteni, hogy valszeg ToO T2 els? próbák lehettek (ha csak emlékezetem meg nem csal). Egyébként nekem a wipeolással nincs bajom, ha az olyan, amib?l tanulunk. De egy egyszer?, éve farmolt T2-?n nem szívesen wipeolok, inkább el se megyek.
    Nem nevezem meg = körül írom

    de ismét elzárkózol el?lem
    Sajnálom, ha így érzed, nem volt célom. Csak a véleményemet írtam le. Azt se mondanám, hogy nálunk nem vagy népszer?, hiszen alig páran emlékeznek rád.

    De nem szeretnék semmi jónak elrontója lenni, korábbi hozzászólásba sem írtam, hogy rossz ötlet lenne. Csak egyszer?en máshogy vélekedek a raidelésr?l, más prioritásaim vannak a játékban. A szervezésbe se szeretnék beleszólni, lévén, hogy Hild találta ki ezt a dolgot. S?t ha meghív és olyan a raid ami nekem is tetszik szívesen el is megyek segíteni.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  9. #9
    Ui: a miert akkor itt azonnal ki is derult. En ertettem felre. Ezek szerint nem arro lvan szo amit eloszor irtal, hogy heti egyszer visszaneznel raidelni. Nekem ebbo laz jott le, hogy szorakozni jarnal ide, de ezek szerint inkabb a meglevo hiany potlasara.
    A kerdes akkor felmerul, hogy Erebor 3 olyan instas, amihez igy kelll szervezni. Es ha lement, akkor 3 het mulva mi lesz? ujra csinaljuk mind a harmat? Vagy mar nem josz fel, mert neekd mar megvan es nem kell? Vagy csinalunk mast is? (erre jott valasz kb)

    A raid plannert meg 2 nap mulva is meg lehet adni, azert nem adtam cimet, mert meg egyenlore el sem fogadtuk. De lehet nelkule is. Bar szerintem arrol annak a 12 embernek kellene donteni ,aki jonne.

    Es ki lenne az a 12 ember ?
    Vannak otletek? MEnjunk eigy 2 en, asetleg Ata, te is es akkor 3 an? vagy mindenki tud ajanlani 1-2 masik embert, es igy alakul? Vagy arra nem is gondoltatok, hogy en is jonnek ?
    Utoljára módosítva: Ultramarine által : 2014. 03 25. 13:32

  10. #10
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Raid planneres ötlettel nincs bajom, csak ezt oldjuk meg még 2015 el?tt XD, tehát ha szeretnél hozzáférést biztosítani akkor ennek a hogyanját és mikéntjét oszd meg. Én személy szerint nem nagyon ismerem a többi kinb?l a játékosokat veled is kb. 1 háromf?s instát toltam szóval én nem lennék ellene egy ilyen közös dolognak már csak azt felmérend?, hogy ki mennyire jó játékos (és ezt nem kés?bbi lenoobozás miatt, hanem esetleg a tisztelet miatt szeretném tudni). Abban atának igaza van viszont és itt én is pontosíthattam volna, hogy tényleg meta-deed szempontjából csak erebor hiányzik szerintem a népek nagy részének, tehát els?sorban arra fókuszálnék, de persze minden szóba jöhet, ha esetleg még van olyan, ami puggal nem megy le, bár ezt kétlem, a játék jelenlegi állása miatt (sajnos).

    ui.: nem kell rögtön egymás nyakának ugrani, azért van a fórum, hogy tisztázzuk a dolgokat, a törlésr?l pedig az admin értesített, hogy tényleg véletlen volt, tehát ez nem rosszindulat miatt volt (azért engem, mert én indítottam a témát)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •