Mae govannen!

Újra kiírom a témát, mivel törl?dött a orkok hackerei miatt (csak poén egyszer? fórumos hiba).
Szóval mivel az év elején történt bejelentés, miszerint az éven nem várható új raid, sok raider kinnek betett, gondolom ez ránk magyarokra is igaz. Ennek fényében ugyan én is itthagytam a lotro-t, de ett?l eltekintve hetente egyszer szívesen visszanéznék raidelni, mivel kevesen raidelünk gondolom mindenki a pugok átkával küzd, ezt elkerülend? szeretném, ha snowbourn-ön mi magyarok kijelölnénk egy napot, amikor nagyjából este 8-tól, addig ameddig vinnénk hetente egy raidet, itt persze komolyabbakra gondolok, ilyen t2-es, illetve t2c raidekre(hulljanak azok a meta-deedek). Ultramarine, aki ha jól sejtem a Riders of the Storm kinshipet képviseli már jelezte felém, hogy benne lenne a dologban.

El?ljáróban én egy csütörtök estét céloznék meg ennek a dolognak, így az esetleges hétvégi saját kines dolgokkal nem ütközne. Akit érdekelne a dolog itt ebben a témában jelezheti, akár egyén szinten, akár egész kinship szintjén is. Ha esetleg többen is összejönnénk, mint 12 f?, akkor akár kett? raid is elindulhatna ezeken az estéken. Persze a fent leírt t2-es szinthez utána kell nézni a raidek taktikájának. Ehhez akár figyelmetekbe ajánlom a honlapon leírt taktikákat. Illetve youtube-on számtalan videó is található a vizuális típusoknak.