Close

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
  1. #1

    Kezd?knek nagy segítség, profiknak esetleg kiegészítés

    Sziasztok!

    Írtam "pár" sort a kinshipünk tagjainak, hogy a játékban sikeresek legyenek. Érdemes mindenkinek elolvasni, mert biztos vagyok, hogy legtöbb játékosnak lesz új, vagy hasznos infó.
    Link itt:
    http://ridersofstorm.wordpress.com/f...2craid%2crole/

  2. #2
    Üdv. Jól sikerült összeállítás,gratulálok hozzá. Annyi lenne,ami igazából részlet kérdés,hogy az AOE szerintem nem az AllOfEnemy rövidítése,hanem Az AreaOfEffect-é.

  3. #3
    Igazad van, de örülök, hogy akkor egy hozzáért? ennyi hibát talált csak benne
    Tényleg köszönöm a véleményed!

  4. #4
    Távol állok én a hozzáért?t?l

  5. #5
    Ha tudod mi az AOE jelenése, akkor konyítasz már a dolgokhoz

  6. #6
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Összességében jó, nem szörszálhasogatásként írom, mindössze én pontosítanék pár dolgon. (Tényleg nem olyan lényeges dolgok ezek, csak pár apróság, elírás f?leg.)

    - MMORPG jelentésében R valóban a Role, viszont ez nem olyan in-game szerepet jelent, mint a dps, tank stb..., hanem sokkal inkább azt, hogy te egy avatár b?rébe bújsz és úgy cselekdsz, beszélsz stb a játékban, mintha te az a karakter lennél.
    - DPS= damage per second; angol szó, nem kell végére az -um tag.
    - Support role, ez sokkal inkább egy külön role, mint sem a többi keveréke (bár lotro cpt után könnyen kialakulhat ez a vélemény). Ezért nem is kell, hogy belemélyedjen bármely más role szerepébe. Legjobb példa rá a régi LoM traites cpt, vagy sárga traites brg/lm.
    - LM-nél nem értem a "reviev" skilleket
    - Gearnél szerintem felesleges költeni lila cuccokra, mert azok egyrész jönnek questekb?l, másrészt a teal gear is fillérekért/ingyen megy a globalon. Vagy ott van a HD, ahova quest cuccokba is simán belehet menni.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  7. #7
    Atarandir, köszönöm a hozzászólásod.
    MMORPG ben valóban az egész az rpgb?l alakult ki, úgy hogy egy karakter szerepébe bújhatunk. És ez a régi papír-toll alapú játékoknál tökéletesen fedte a valóságot. A számítógépes játékoknál azonban az rpg megváltozott arra, hogy értékek vannak, szintet léphetünk stb.... Igyekeztem rámutatni, hogy a kasztoknak is van szerepe, nem csak a játékosok bújnak szerepl?k b?rébe. És szerintem a számítágépes online játékoknál az els? fontosabb, mint a második. Csapatban mindenképp.
    -DPS valószínüleg igazad van, nem vettem fáratságot rá, hogy tökéletes legyen
    -Support. Lotroban lehet külön kaszt, de a többi mmo ban sok helyen nincs is meghatározva. Belépsz és a játékban van 6 karakter, mert n? és férfit is tettek be, de amúgy dps/tank/healer a lehet?séged. Lehet nem fogalmaztam teljesen szétválasztva, mert egy kicsit nekem is sok volt egyszerre megírni.
    -LM nél a újraélesztésre gondoltam. Mert sokáig ugye a mini volt a feltámasztó. rk nem volt még, a cappynak volt egy feltámasztó skillje 30 min CD vel, amit legacyval lehetett csökkenteni, volt egy incombat reze, amit akkor használhattál ha emghalt valaki, bár ezt neked nem kell ecsetelnem. Szóval, az LM is segített összeszedni a csapatot, ha fele letérdelt. F?leg ha terület feltámasztása nem volt a mininek. De amint írtam, megváltozott jócskán. Nem is nagyon folyok a LMbe, mert nem az én kasztom, nem ismerem jobban.

    Gearben viszont nem adok igazat neked. Vegyél/kapj egy jó heavy vállvasat, keszty?t, ami támadó statra ad. Nem fog menni. Egyrészr?l a lila jobbakat ad (kb 300 crit-800 cit hez, pontos szamnak ne mnezek utana most, de talan 280-845.) De a sisak beszerzése sem egyszer?. A nadrág könny?, az tényleg ingyen is dobnak már utánad.
    HD cucc. Nem tudom te mennyit HDzol, de mint tudjuk kb napi egyszer tudsz egy HD instát lenyomni(persze a tobbi kuldit is tudod, de az ismetlessel ugyanannyi idot csesz el az ember vagy sokkal tobbet, de 3-4 uj kuldit kapsz max. Szoval altalanosan 1 jatekos egy hd instat 1x jatszik 1 nap. Feltetelezhetoen 6 vagy 12 jatekos intarol van most szo, mert kisebbe persze bevesz a haver, es megcsinalja helyetted, mert ha nincs meg hd ekszered, akkor nincs rankod sem ,akkor meg kb semmit sem tudsz csinalni. Ha van iylen haverod, akkor felsleges az egeszrol beszelni mert ellat teljes cuccokkal. Soloban meg kezdetkor orulsz, ha megcsinalod, nemhogy cucc essen goldbol vagy platinabol.
    Visszaterve a 6-12 jatekoshoz. Ha meglatja a leader, hogy quest cucban vagy, es nem alacsony HDs ekszerek lognak rajtad, akkor feltetelezi, hogy rank 0 vagy, es nem fog egy full platina partit kockaztatni csak azert mert szepen kered.

    Osszegezve: igenis megéri 500-800 ezustert a quest cuccaid lecserelni JOBB felszerelésre, ha túl drága a teal, vagy nem is lehet beszerezni.
    Amúgy meg 95 elérésekor ne HD ba szaladjuk el?ször, hanem mondjuk Samyt nyomjuk le 20X, mert esik annyi loot-gold, hogy fele felszerelést meg lehet venni/legyártatni, és akkor ha HD ba megyek, akkor ha már csapdát nem tudok letenni ,de legalább a mobokat meg tudom szabadítani a fele moráljuktól, és nem csak potyázó vagyok.
    Ebben egyetértünk?

  8. #8
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    LM-nél rez régebben inkább fun volt, mint sem praktikus és hatásos megoldás (gondolok itt a pipafüves igen lassú támasztásra).
    MMORPG-ben az RP továbbra is fedi amit írtam, azt nem szabad összekeverni a classokból kialakult role-szereppel. Bár ez igazából lényegtelen.

    Gear
    Valóban elég árnyalt ügy, ráadásul eltér? véleményen is vagyunk. Lehet nekem egyszer? volt, hogy mondtam kintársnak jöjjön r0-ás karakteremmel és mindet szinte platinára leduóztuk. De a legtöbb játékos kinben van, szóval ez mindenkinek már ugyan ilyen könny? lehet (ez persze csak a jelenre vonatkozik, nem pedig a kieg megjelenésekori HD runokra!). Egy ilyen menetb?l pedig általában meg van a 6 teal ékszer (nem néztem utánna pontosan meg van-e, de ilyesmi rémlik, az is lehet, hogy 5 run helyett 7 volt nekem, nem emlékszem). A 6 duo után simán mehet 3 f?set és 6 f?set is. Ha ezekkel kész, nagyjából r4-en áll legalább, szóval mehet 12 f?s is. Nem tudom ki hogy csinálta, én így.

    Lila vs teal ruhákról fogalmam sincs melyiknek van jobb stat stb... én minden karakteremnek pvp setteket szedek ki, capinak van csak "rendes" teal ruha instákból/skirmekb?l/raidekr?l. Csak azért írtam, amit, mert globalon látom ingyen kínálják ruhákat vagy fillérekért. (Itt ne feledkezzünk meg Book questes ruhákról sem, mert elég jó statok vannak rajtuk ráadásul van köztük teal is!)

    Sambrogot, s?t egész GB-t 65 óta ki nem állhatom, ezért azt senkinek nem fogom ajánlani (betett nekem a superior mark farm). Viszont általában egy frissen húzott karakternek, ha volt menet közben néhány szintbeli instát is simán meg van a 100-150g 95-re, ha nem több.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  9. #9
    Instázás: kétszer-háromszor próbáltam menni az Instance Finderrel hunterként, de nem hívott be. 22-es szinten vagyok most a hunterrel, a kés? esti órákban már nem érdemes rá várni?

  10. #10
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    IF-el egyszer?en nem érdemes próbálni, szinte senki sem használja erre. Legegyszer?bb, ha global chatre beírod (./joinchannel globallff -EU szervereken) vagy adott területen lff chaten megkérdezed. De megjegyzem, hogy kisebb szintre valamivel nehezebb csapatot találni, mint 95-re, legalább is a Snowbourn szerveren.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •