Close

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
  1. #1

    Hova tovább Ered Luinból?

    Sziasztok!

    Régóta szemeztem a LotRO-val, a végs? lökést a kipróbálás felé ezet? úton a Humble Bundle akcióban beszerzett Steely Dawn Starter Pack adta meg. A Snowbourne szerveren van egy 12-es elf hunterem, Tharsi's Lodge-ban piheni ki a tegnapi utazás fáradalmait. Els?sorban WoW-val játszom, de mivel a Gy?r?k ura világa régebben megfogott, ezzel a játékkal is szívesen játszom.

    Els? kérdésem a következ?: Ered Luinban 15-ös szintig tudok fejl?dni, ha a Lotro-Wiki igazat mond. Ezután kell már Quest Packot venni, vagy van még ingyenesen elérhet? terület? Nagyon tetszik a világ, úgyhogy els? körben minden deedet és küldetést megcsinálok Ered Luinban, amit csak lehet, addig is gy?lik a Turbine Point

  2. #2
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    A Kék-hegység után Brí vidékére vándorolhatsz, ott is a Borbuggyan keleti partján érdemes Bakváron kezdeni a küldetéseket, itt még nem kell quest packot venni, majd csak a Magányos vidék(Lone Lands) után. Érdemes közben a Megyét is megcsinálni deedek és TP miatt, hogy 30-as szinten egyszer?bben vehess quest packot. Els? quest packnak Evendimet(Alkony-dombok) javaslom, mert olcsó, sok quest van ott, és 3 insta, melyek 95-ig szintezhet?ek.
    Utoljára módosítva: Hildifonss által : 2014. 02 26. 17:44

  3. #3
    Scuglo válasza tökéletes. Én annyit teszek hozzá, hogy Bree körzetében ne felejts el Barrow Down ba bemenni, ami nem veszélytelen ,de sok küldetés és quest van arra.

  4. #4
    Köszönöm! Én a North Downs quest packot néztem ki els?nek itt az oldalon és a Store-ban, de ránézve most az online térképekre, területileg is logikusabb választás Evendim. Az Instance Findert már próbálta bemutatni a játék 10-es szinten, de egyel?re nem barátkoztunk meg, úgy látom hogy csak egy Helm's Deephez kapcsolódó instance-ba jelentkezhetnék randommal is.

    @Ultramarine: neked is köszönöm, amint eljutok Breebe, szétnézek minden szegletében.

  5. #5
    7 éve játszom lotroval, és amikor nem max szint? vagyok ,akkor mindig VIPre befizetek. Talán ezért is lehet, hogy ND jelenleg sincs még meg, pedig ott is van 4 insta, ami igencsak(nagyon) jó.
    Viszont Evendim az els?k között volt meg(az instái miatt is) meg talán magasabb szintig el lehet jutni ott.

  6. #6
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    ND a márciusi frissétés után minden képpen érdekes lehet, viszont Lone-lands alternatívája lesz (részben), nem pedig Evendimé.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  7. #7
    Ugyan még messze vagyok Evendimt?l, de már nézegettem a Store-t, és önállóan nem láttam, csak az Eriador Bundle részeként. A Store egyébként csak nekem ilyen csigalassú, vagy ez a normális sebessége?
    Utoljára módosítva: Nuwiel által : 2014. 03 01. 00:50

  8. #8
    Footman
    Csatlakozott
    2014. 01 09.
    Hely
    Eger
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    6
    kell, hogy legyen Store-ban evendim magában is. nekem már ugyan meg van, így nem tudok rákeresni, de én is úgy vettem régebben meg
    store egyébként nekem se túl fürge

  9. #9
    Footman Aayla logója
    Csatlakozott
    2014. 01 08.
    Kinship
    The Seven Gates of Gondolin
    Szerver
    Laurelin
    Hozzászólás
    9
    Sajnos legtöbbször lassú a reakció ideje.

  10. #10
    Én csak a következ?ket látom: North Downs, Angmar, Trollshaws, Misty Mountains, Enedwaith, Forochel, Eregion, Isengard, Great River, Lothlorien, Rohan, Wildermore, Eriador Bundle. A Bundle-ben benne van, de magában sehol se találom, keresve sem. Egyébként Ered Luinban végeztem mindennel (csak Sarnúr deedjei maradtak ki), és 17-es szinten elértem a Megyébe. Úgy látom, hogy a kisebb szint ellenére is jelölik azért a küldetéseket, ha máshogy nem, akkor pedig wiki alapján végigcsinálom mindet, a deedekkel együtt.

    U.i.: egyébként Premium státuszban vagyok jelenleg, de elvileg ekkor sem érem el Evendimet a megvásárlása nélkül.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •