Close

Eredmény: 1 - 9 (9) összesen

Téma: Elvándorlók

  1. #1
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39

    Elvándorlók

    Helló mindenki!

    F?ként a capen lév? játékosokhoz szólnék most. Gondolkoztatok-e a játék rövidebb, hosszabb id?re való megszakításán? Én jelenleg úgy döntöttem, hogy stand-by üzemmódban folytatom a lotro-t, ami annyit takar visszanézek néhanapján.

  2. #2
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Nem tetszik, hogy semmi új raid nincs, de azért el ettenezgetek még egy darabig és reménykedem valami kés?bbi jó kis frissítésbe.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  3. #3
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    11
    Sok embert?l hallottam,hogy mennek ESO-ra ha kijött,szóval 2hónap múlva lehet er?sen csökken a létszám ami nem lenne ngy baj a mi szerverünkön

  4. #4
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    12
    Silány az akció kínálat az tény, de maradok Középföldén a magam részér?l. A Gy?r?k Ura világának szeretete hozott ebbe a játékba, más MMO-t nem ismerek és nem is nagyon vágyom máshová.

  5. #5
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    11
    Így van,ahogy Moyrinn leírta....ebben a játékban már csak a gy?r?k ura szeretete tartja a lelket,nem pedig a játékélmény....

  6. #6
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Magam részér?l egy id?re áttértem SW:TOR-ra, ott még egy galaxisnyi kaland vár fejvadászként szóval a tavaszi estleges kontent áradatig van mit csinálnom legalább.

  7. #7
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 21.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    6
    Hild szavaival élve 'stand-by üzemód' van egyenl?re nálam is. Ennek részben irl oka is van mondjuk, de alapvet?en a motiváció hiányzik a belépéshez.

  8. #8
    Footman Aayla logója
    Csatlakozott
    2014. 01 08.
    Kinship
    The Seven Gates of Gondolin
    Szerver
    Laurelin
    Hozzászólás
    9
    Igazából ez a nagy revampozás lehet jót tesz a játéknak. Igaz minden évben nagyon izgultam és vártam az új tartalmak miatt, de aztán mindig kellett csalódnom a jó mellett. Most ugyanigy érzek, de most remélem nemkell majd csalódni. Tegyenek rendbe mindent és mehet tovább a játék.

  9. #9
    7. éve játszom(áprilisban ünneplem majd) Volt hogy majdnem egy évre távol voltam. SWTORt is kipróbáltam, évekig vártam, aztán háááát... ha valakinek kell ealdom az accom, 2 hónapot játszottam amikor kijött, aztán 1 hónapra befizettem nyáron, visszanéztem most az új ?rhajók miatt, de eltoszták rendesen, csalódás a Bioware-t?l :/
    TESOt most bétáztam-bétázom, nem lesz végülis rossz, de teljes játék 10ezer+havidíj lesz, ami sokaknak viszont sok, és én is elgondolkodom, hogy megéri-e.
    Összegezve minden újdonságot kipróbálok, de a Lotro az ami mindent meg tud adni számomra.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •