Close

Eredmény: 1 - 2 (2) összesen
  1. #1
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39

    Epic Battles... Epic Loot?

    Az elmúlt pár napban böngésztem az official fórumot, ahol sokaktól azt olvastam alig vagy nem is kaptak még arany szín? ékszert ezeken a csatákon, pedig már jó pár platina medáljuk van. Egy másik dolog, hogy minden classnak nagyjából 1-2 arany ékszer esett, tehát úgy látszik, a gy?r?k, fülbevalók és karköt?k még váratnak magukra. Sokak elkeseredését látva az itemization-ért felel?s dev (Verizal), felhívta a figyelmet rá, hogy tud a hibáról és a következ? hotfixekben igyekszik javítani a drop rate-n, jelenleg ez nem látszik, de messze még az U13, így van id?nk. Egy másik hangzatos ígéret az volt, hogy elkerülend? a nem kívánatos arany ékszerek megszerzését egy olyan loot rendszeren dolgozik, mely a traitelésünkt?l függ?en ad lootot, tehát például sárgára traitelt kapitány tankos lootot kap, viszont a piros dps ékszert. Ebben a játékosok rögtön meglátták a logikai hibát, hiszen ez azt jelentené, hogy egy minstrelnek, aki dps-ként megy BB-re, annak minden sidequest vége el?tt át kell traitelnie, hogy megfelel? lootot kapjon. A kés?bbiekben már felmerült az esetleges barter rendszer megjelenése is, mely szerint gold loot helyett tokeneket kapnánk vagy újra mark/med/sealért lehetne kapni gold lootot. Jelenleg nem sok a változás, de bízzunk benne, hogy az ígéreteket beváltják, közeleg az els? negyedév vége, ezzel együtt az els? nagyobb frissítés, ami esetleg meghozza a hitehagyottak kedvét az Epikus Csatákhoz.

    A témáról többet itt találtok: https://www.lotro.com/forums/showthr...HD-Loot-(READ)

  2. #2
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Olvasgattam kicsit az official fórumot, és találtam egy érdekes postot. E szerint a gold ékszerekb?l U12-vel csak nyaklánc és pocket van, a többit kés?bbiekben akarják bevezetni folyamatosan. Szóval ez nem bug, hanem így tervezték.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •