Close

Eredmény: 1 - 10 (10) összesen

Téma: Reaver

  1. #1
    Footman
    Csatlakozott
    2014. 01 13.
    Hely
    Komárom
    Hozzászólás
    5

    Reaver

    Halihó
    Kipróbáltam ezt a monster playt, hát nem ájultam el t?le, de azért gondolom nem olyan rossz szórakozás id?nként. Nincs még vipem, szoval csináltam egy reaver orkot. Igaz még csak kettes rankig sikerült felgürizni ?t, de majd milyen traiteket lesz érdemes használni vele? Kisebb szinten.
    El?re is köszi a válaszokat.

  2. #2
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Szia
    Class traitekbe nem tudok segíteni, de corrból érdemes sok crit def, tactical def, moral (powerb?l és a 10%-osat). Aztán kés?bb meglátod, lehet esetleg critet növelni is, de ez inkább nagyobb rankon.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  3. #3
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Nekem van egy rank 7-es reaverem, igazából Health for Power corruptiont érdemes kiszedni, illetve Damage for powert, a maradéknak a critical rating illetve mastery corruptiont ajánlom, class traitnél a fire dmg szinte felesleges hiszen minden classnak nagy a tactical mitigationje, így szinte kevesebbet fogsz sebezni például a light armoros classokon, mint egyébként. A fenti hozzászólással ellentétben nem támogatom a crit def és mitigation corruption traitelését, mivel reaverként nagyjából az a dolgod, hogy beronts az ellenfél közé és egy raidnyi freep ellen az a kicsi amúgy se és semmit viszont, ha kipécézel egy gyengébb classt magas sebzéssel és pár blackarrow támogatásával könnyen leszedheted.

  4. #4
    Footman
    Csatlakozott
    2014. 01 13.
    Hely
    Komárom
    Hozzászólás
    5
    Köszi srácok a válaszokat, lehet akkor középúton maradok és védelmet +sebzést egyszerre er?sítem.

  5. #5
    Ki a reavered ha szabad kérdezni?

  6. #6
    Footman
    Csatlakozott
    2014. 01 13.
    Hely
    Komárom
    Hozzászólás
    5
    Nem hinném, hogy bárki ismerné, igen kicsike még , de Ushgar.

  7. #7
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    11
    Van aki 6mastery+6critt ratinget használ mondjuk ? R14 reaver szóval lehet már megengedheti magának,hogy ne foglalkozzon a védelemmel.Ha gondolod próbáld ki majd,de amíg nincs maxon az auda valami védelem nem árt mert a reaver fogyóeszköz

  8. #8
    Kicsit helyesbítenék 3 crit b?ven elég mondjuk egy r8 után h kicappel?djön utána csak minimális magnitudet ad jobban megéri 3 crit rating és 3 crit defense 6 tactical mellé ez ugy egy átlagos harcra build mondjuk úgy

  9. #9
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    11
    Több R10+ reaver 6crittet használ,el?ször nem értettem miért de végül sikerült rájönnia 6 critt bónusz minden kill-nél 10%morale-t ad ami egy rvr-nek 6-7k/kill.A rvr általában mindig sebz?dik van amikor ? a target,de van amikor csak aoe kapja el,szóval ez a kis +morale sokat számít neki.
    Utoljára módosítva: Lacicapt által : 2014. 02 06. 08:00

  10. #10
    Fighter
    Csatlakozott
    2014. 02 09.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    28
    Nekem is van egy kisebb szint? reaverem. Jó hogy rátaláltam erre a beszélgetésre, át is traiteltem gyorsan, mert nekem picit máshogy nézett ki
    Reminti RK - lvl 100
    [Snowbourn]

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •