Close

Oldal: 3 / 3 ElsoElso 123
Eredmény: 21 - 28 (28) összesen

Téma: Event

  1. #21
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Mint, ahogy Ata is említette szervezett eseményr?l van szó, ezért az, hogy te kiket látsz fent nem befolyásol semmit. S?t az elvándorlók el?fizetésének lejárta miatt több creepre lehet számítani, mint freepre. Persze attól még lehet, hogy nem így lesz.

  2. #22
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    11
    A topic január 17.én indult azaz több mint 1 hónapja....szervezhettek,ahogy csak akartok attól még nem fog egy magyar craid kibújni a földb?l.....hajrá!

  3. #23
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Ha olvasnál is néha miel?tt írsz, akkor láttad volna, hogy sehol nem volt szó craidr?l, mert 6v6 is elhangzott, annyit meg nem nehéz összeszedni, mert én kapásb?l mondok 8-9-et, akik tudnának menni, de mivel ilyen a hozzáállásod, engem ki is húzhattok a listáról.

  4. #24
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    11
    "Arra gondoltam, akár szervezhetnénk valami ettenes megmozdulást, több kinb?l összeállva, egy jó kis freep raid."Így indult a topic,talán neked kéne olvasni....jah és nézd meg,hogy több mint 1hónap alatt hány creep írt ide utána kezdj el gondolkozni nagyokos!Beírtam ide segít?szándékkal,hogy hiába szerveztek mert sajnos magyar creepek nincsenek,erre mindenki a torkomnak esik......ti bolondok vagytok esküszöm inkább nem is írok többet ebbe a gondolin társalgóba.
    Utoljára módosítva: Lacicapt által : 2014. 02 28. 11:48

  5. #25
    Fighter
    Csatlakozott
    2014. 02 09.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    28
    Idézet Lacicapt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A topic január 17.én indult azaz több mint 1 hónapja....szervezhettek,ahogy csak akartok attól még nem fog egy magyar craid kibújni a földb?l.....hajrá!
    Szeintem felesleges az ilyen hozzáállás. Csak egy rank5 reaverem van, de ehhez a dologhoz szívesen csatlakoznék, ha ráérek akkor. Gondolom még sokan lehetnek így vele, nem hinném, hogy a cél egy csupa magas rankúból álló 24 f?s raid lenne. Ha még is, majd kijavítanak ebben engem.
    Nekem etten csak szórakozás.
    Reminti RK - lvl 100
    [Snowbourn]

  6. #26
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    11
    Az ötlet jó a gond csak az,hogy magyar vs magyar harcot nem lehet úgy csinálni ha creep oldalon nincsenek magyarok.Ezt leírtam értelmesen és érthet?en,a hozzáállásom azért lett ilyen mert olyanok okoskodnak akik talán évente egyszer vannak creep oldalon pár órát és nem gondolnak bele abba,hogy hát ez a hülye (én) mindennap ott van és lehet van benne valami amit mond.Fraidet bármikor lehet csinálni magyarokból,de creepet sajnos nem,ha visszaolvasod a topicot normálisan leírtam ezt s?t még dezshot is,aki sajnos szintén nem szokott már lenni creep oldalon.

  7. #27
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Idézet Lacicapt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ".ti bolondok vagytok esküszöm inkább nem is írok többet ebbe a gondolin társalgóba.
    Na szerintem nem kéne elvinni ilyen irányba a dolgot. Az, hogy neked a mi kinshipünkkel bajod van az a saját problémád ett?l még ez az oldal és fórum nem a kinshipé, hanem az összes magyar játékosé.

    Egyébként meg, nem mindenki szeret írni fórumba, és nem mindenki van fent 7/24 ettenben, de attól még megjelenhetnek a naptárban kiírt id?pontra.

  8. #28
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 21.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    6
    Nem 1 ember van szerintem aki nagyrészt freepen játszik, de tart creepet is. Úgyis csak a szórakozás kedvéért állnánk össze és nem epic HC RvR akcióért, ha azon múlik biztosan meg lehetne ?ket kérni, hogy legyen oly kedves logoljon át (max nemet mond, na puff). Azért azt nem hiszem, hogy 6 ember ne tudna összegy?lni. Ha túl sok a freep, akkor max csinálunk 2 csapatot és valahogy váltjuk egymást.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •