Close

Eredmény: 1 - 6 (6) összesen

Téma: Solo

  1. #1
    Footman Magányosharcos logója
    Csatlakozott
    2014. 01 07.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólás
    1

    Solo

    Hali! Tudom fura, de inkább solozás párti vagyok, csak néha csapatolok. Vannak solo dungeonok a lotroban? persze skirmeket kivéve, azokat már ismerem.
    köszi el?re is a választ
    Magányos harcos vagyok én,
    ki se orktól, se uruktól nem fél.
    Szembe szállok a mordori gonosszal,
    elbírok az ellenséges csapattal.

  2. #2
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Nem igazán vannak ilyenek, esetleg az új epic battle jelleg? insták, de a solo ott is duoban könnyebb. Esetleg könnyebb 3-f?s instákat lehet szólózni.

  3. #3
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    12
    Szia! Vannak igen a skirmeken kívül is solózásra lehet?ségek. Helm's Deep csatákat lehet menni egyedül is, de pöttyet nehéz mert egyes, az instán belüli questeknél egyszerre több helyen is lenni kellene egyes feladatok esetében. Vannak 3 f?s insták is, amelyek solózhatók szintben pl: school/library.

  4. #4
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Még hozzátenném a különböz? book, illetve Hytbold és wildermore napi instákat. Persze ezek nem max lvlen vannak, de némelyik nem rossz.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  5. #5
    Harcos!

    Voltak a youtubeon videok, én a csempit néztem, akik szoloztak fellow instákat. Természetesen alacsonyabb szint?ket magas szinten nagyon könny? megcsinálni, de a warden még a partyt is szolózta azonos szinten(ui a jobbak. ui2 a jobbak ritkák. 1-2 van szerverenként kb)
    Ha nem csak solo dungeon, hanem challenge is érdekel, akkor érdemes ránézni ezekre.
    Természetesen a classtól is függ. Mert egy hunterrel sosem fogsz olyat megcsinalni, amire egy guard, csemp vagy cappy képes.

  6. #6

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •