Close

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
  1. #1
    Footman Padma logója
    Csatlakozott
    2013. 12 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    9

    Gankelés avagy (2 vagy 2+ egy ellen) :(

    Akik járnak rendszeresen ettenbe azoknak szeretnék ide inditani egy topicot hogy képbe legyenek a dolgokkal. Tegyünk az 1v1 területen folyó gankelés ellen úgy hogy legalább mi magyarok összefogunk. Nem szeretnék etten police lenni de ami gta-nál folyik néha vagy akár mindennap az már túlzás szerintem. Aki szokott oda járni az tudja mir?l van szó.
    Padmah R11 Csontbrigad leader

  2. #2
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    2-3 éve még nagyon szerettem 1v1-et, órákat töltöttem ott (sparolással és nem afk-val ). De el?bb az evernightos transzferek (egymás clubbolásával), most pedig az exploiterek lassan tönkre teszik az egészet. Régen még a gankelés is fun volt, mindig amikor jött a pras-kenzei brigád összever?dtünk csapattá és szép kis csapatos harcok is voltak köztünk (talán ez a része tetszett a legjobban). Jó lenne még a régi gta, de szerintem a sok transzfer és az egyre több új pvpz? miatt nem valószín?, hogy lesz.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  3. #3
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    12
    Ez a hajó már elment sajnos Ata, a régi már nem lesz gta... Bár olyan régi ismereteim nincsenek, mert csak 75-ön kezdtem Ettenezni igazából, de szerintem ezt nem csak én gondolom így. Kellene valami fix hely amit a Turbine kialakít speciálisan párbajozás céljából és figyelik is. Ha ott valaki gankel/clubbol/macrózik, a gm fogja és kivágja 1 hónapra, vagy levon a rankjából. Az ezen kívüli terület pedig legyen szabad préda Ettenben ahol mehet a harc. Tudom, ha a bugokkal nem tör?dnek a fejleszt?k és a laggal stbstbstb ennek az esélye elég kevés, de szerintem ez tiszta megoldás lenne. Másik igazság, hogy gyökerek mindig is lesznek, akik tesznek a szokásokra/szabályokra.
    Ui: ha pedig valaki macrozik, galkel, clubbol az egyik oldalon, ne menjen át a másik oldalra anyázni globalon ha rászállnak... ha kretén módon játszik (szíve joga), pl. rvr-rel szét macrózza az agyát, ne csodálkozzon hogy hajtóvadászatot rendeznek ellene...

  4. #4
    Footman Padma logója
    Csatlakozott
    2013. 12 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    9
    Se elvenni se hozzátenni nem tudok vagy tudnék és majd fogok de ami hírtelen még eszembe jutott esetleg 1 közös csatorna (chat) pvmp-re csinálhatnánk ha lenne rá igény, természetesen azokat érinteni akik rendszeresen vagy többször is megfordulnak ettenbe. +oljon itt aki jónak látna 1 ilyen lehet?séget és akkor kiöklünk vagy mi, valamit.
    Padmah R11 Csontbrigad leader

  5. #5
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Nem rossz ötlet Padma, bár már van egy angol nyelv? ilyen chat, de egy magyar nyelv?n otthonosabban mozoghatnánk. Persze ennek is csak akkor lesz értelme szerintem, ha akad elegend? érdekl?d?. Jobb lenne minél többen összejönnni rajta, minden kinb?l.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  6. #6
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    11
    Teljesen jól látod Padma,24órás gankelés mindennap.Az 1v1 meghalt hála a Flame os Anor kinshipnek.A creepek nem mennek oda mert Putrodin és macro csapata mindennap ott dekkolnak és kinyírnak mindenkit,így sajnos a freepek potyára várják a creepeket gta-nál.

  7. #7
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    12
    + Padma a közös csatornára

  8. #8
    Footman Padma logója
    Csatlakozott
    2013. 12 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    9
    Laci ismersz engem és vágod asszem hogy eléggé ronda szájú vagyok és megmondom ami b. -a a cs?römet. Vannak freep ismer?seim akiknek van magas ranku creepje, freepek (putrodin,super vegeta) vagy ki a bánat meg fogja még bánni hogy valaha is gankelt.
    Padmah R11 Csontbrigad leader

  9. #9
    Footman Padma logója
    Csatlakozott
    2013. 12 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    9
    Visszatérve a közös chatre "hunpvmp"-re gondoltam, Ata vagy én megcsináljuk ha nem foglalt ez a név és már lehet is csatlakozni aki szeretne. Aztán már csak hirdetni kellene (reklámozni) hogy van egy ilyen lehet?ség, ebben ti akik olvassátok az oldalt meg Ata lehetne a segítségemre. El?re is köszi .
    Padmah R11 Csontbrigad leader

  10. #10
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Megcsinálhatjuk Padma akkor (bár RK-mon jól jönne 5. chat hely hozzá, de majd törlök egyet ), névnek pedig majd kitalálunk valami jót és könnyen megjegyezhet?t; pl mordorellen vagy hasonló.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •