Close

Eredmény: 1 - 9 (9) összesen

Téma: Burglar trait

  1. #1
    Footman
    Csatlakozott
    2014. 01 09.
    Hely
    Eger
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    6

    Burglar trait

    Hello!

    Már régebben játszottam a lotroval, most kedvet kaptam újra kalandozni Középföldén. Kis burgim mellett tettem le a voksot, de úgy látom sok minden megváltozott. Még kicsit kesze kusza nekem ez a trait fa is, melyik ágon érdemes most játszani soloban?

  2. #2
    Footman Padma logója
    Csatlakozott
    2013. 12 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    9
    Szia! A legjobb az lenne ha in-game keresnél Padmah néven találsz main karakterem már 1 jó ideje. Saját tapasztalataimat tudom elmondani neked, nem biztos hogy az én traitelésem gear és rotám a legjobb de talán addig is tudok segíteni amíg nem irok itt egy pár sort a hd utáni burgirol, ha addig nem el?z meg valaki .
    Padmah R11 Csontbrigad leader

  3. #3
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Mostanába kezdem el felszintezni a burgimat, soloba szerintem tolhatod QK (piros) ágon nyugodtan, de majd ha Padma ír b?vebben, onnan szerintem több tippet/trükköt is megtudhatsz
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  4. #4
    Footman
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    12
    A burgi igaz csak a 2. karakterem, de pirosban olyan orcátlanul végigvonultam az új területen, hogy a hajam szála sem görbült. Harci lóról leszállva toltam le a 150k-s ellent is és nem volt probléma egy szál sem. Instában pedig úgyis kiderül hogy mire van szükség és annak megfelel?en lehet váltani traitelést.

  5. #5
    Footman
    Csatlakozott
    2014. 01 09.
    Hely
    Eger
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    6
    Ó köszönöm srácok, akkor pirosat fogom használni, de igyekszem ismerkedni a többivel is azért

  6. #6
    Footman
    Csatlakozott
    2014. 02 23.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólás
    2
    Szép jó napot mindenkinek! Azt szeretném kérdezni a tapasztaltabb játékos társaimtól a gambler vonal nagyobb szinten életképes gondok itt insta raid etten? Most 46-os a burgim de nekem a gambler vonal eddig nagyon tetszet?s, meg a Mischief is tetszik a Qk szinte nem is nyomom Ezért gondolom lassan úgy mond szakosodni kéne vagy majd egy kis vegyes? Innen is onnan is? Azt a Burglar leírást is nagyon várom
    Meg minden kaszt úgy mond eléggé megváltozott reméljük majd azért csak készülnek a tapasztaltabb játékosok által egy összefoglaló írás! Bocs ha kicsit kesze-kusza telefonon pötyögtem

  7. #7
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Sárga ág kb értelmetlen 1-2 trait kivételével (moral, dust); kék ág nem rossz, kisebb dps, de jobb túlélés. A piros ág er?s burst dps tud, emellett nagy hangsúlyt fektet a stealthre: kisebb cd-k, nagyobb sebzés, több crit stb...
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  8. #8
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Én gambler burglarrel játszom 95-ön és szerintem sokkal jobb, mint a QK. Ettenezéshez mindenképp tudom ajánlani, mivel folyton stunban tudod tartani az ellenfeledet, továbbá a különböz? debuffok és az el?bbi stun miatt raidekben is megállod a helyed vele, amit ata mondott a túlélésr?l az is igaz, mert van evadenkénti HoT-ja, egy touch and go-val kombinálva ez nem rossz dolog.

  9. #9
    Footman
    Csatlakozott
    2014. 02 23.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólás
    2
    Köszönöm nektek a válaszokat. Szerintem maradok a gambleren

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •