Close

Oldal: 3 / 4 ElsoElso 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (33) összesen
  1. #21
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Szia!

    Mindenkit szívesen látunk, http://gondolins.hu/raid/viewnews.php?s= linken jelentkezhettek, akár ketten is írhattok egy közös jelentkezést
    Ha bármi kérdésetek van, akkor nyugodtan tegyétek fel itt a fórumon (akár üzenetben) vagy a játékban, ahol Atarandir-1 néven találtok általában online.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  2. #22
    Köszönöm!

    Akkor jelentkezünk!

  3. #23
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Átköltöztünk az Evernight szerverre! Továbbiakban minden egykori kintag és új érdekl?d? az Evernighton keressen minket.

    Jelenleg a hamarosan érkez? raidre készülünk, ha szeretnél raidelni és instázni magyar közösségben, jelentkezz hozzánk!

    Hiány classok: 1xCaptain, 1xMinstrel, 1xRune-keeper, 1xBurglar, de szívesen látunk más classokkal is, honlapunkon jelentkezhetsz: http://gondolins.hu/raid/viewnews.php?s= , érdekl?dni pedig a játékban, itt a fórumon vagy e-mailben tudsz.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  4. #24
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Sziasztok!

    Továbbra is várjuk régi és új játékosok jelentkezését classtól és szintt?l függetlenül!

    Valamint a Throne of the Dread Terror raid t1 farmolásához és T2 teljesítéshez (els? boss HM teljesítve eddig) keresünk az alábbi classokkal rendelkez? játéksokat:
    1xChampion, 1xTank (vagy Warden dps és tank builddel vagy Guardian RK/Hunter alttal), 1xRK, 1xMini, 1xLM/Burglar.

    Ha raides csapatunkba jelentkezel, elvárjuk classod megfelel? szint? ismeretét, gearelésben pedig segítünk!

    Jelentkezni honlapunkon lehet: http://gondolins.hu/raid/viewnews.php?s= , érdekl?dni pedig in-game nálam; Atarandir/Eelengal karaktereimen.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  5. #25
    Footman
    Csatlakozott
    2016. 11 01.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    1
    Sziasztok!

    Ma leadtam a jelentkezésemet a fenti linken, de egy másik email címet adtam meg, amely aktív és használom is, de a regisztrációs email sem jött meg rá, így bátorkodom itt jelezni, hogy lehet nem fogom megkapni a válaszotok ha küldtök nekem levelet. Lehetne, akkor ide kérni a választ vagy adjak meg új email-t és küldjem el újra a jelentkezést?!

  6. #26
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Szia!

    Sajnos gyakran spam közé teszi kerül az e-mail, de mostanra megoldódott a dolog
    Üdv nálunk!
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  7. #27
    Sziasztok,
    némi segítségre lenne szükségem.
    Évek óta játszom, szeretem a világot, jó a hangulata, jól érzem magam benne.
    Van 3 karakterem is 50-es szint körül a Laurenin-en és most kezdem azt tapasztalni, hogy talán túl kellene lépnem a szóló játékon, igen sok helyen elkelne a segítség.
    Nem tudom érdekelnek-e majd a raid-ek, nem tudom mit tudok egy kinship-hez hozzátenni (sosem voltam tag), de néha eléggé egyedül érzem magam, a Laurenin-en nem nagyon találkoztam magyarokkal mostanában.
    Szóval segítsetek, hasznára volna mindenkinek, ha átköltöznék Evernight-ra és csatlakoznék hozzátok?
    Tényleg nem tudom, mit adhatnék hozzá és mit kaphatnék, de azt érzem, közösséghez kellene tartozni.
    Üdv.

  8. #28
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Szia!

    Természetesen szívesen látunk, ha van kedved gyere át az Evernight szerverre. Sajnos most már nem ingyenes, 2500 TP (LP) karakterenként. Ha ez nem okoz gondot, akkor hozd nyugodtan összes karakteredet (vagy amennyit szeretnél).
    Jelentkezni a fentebbi linkeken tudsz, ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolunk.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  9. #29
    2500? Karakterenként? Ejha.
    Valamiért azt gondoltam VIP-ként ez ingyenes, de legalábbis olcsóbb.
    Köszi, átgondolom.

  10. #30
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Sajnos nem ingyenes, érdemes el?bb áthozni egyet, amivel többnyire játszol, többit pedig kés?bb, ha tetszik a szerver/klán.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •