Close

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (33) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228

    Gondolin's Heritage Tagfelvétel

    Kiket várunk kinünkbe?
    Kinünkbe minden magyar nyelven beszélő játékos felvételt nyerhet, aki jelentkezik ingame valamelyik vezetőnél vagy honlapunkon és elfogadja a kinship szabályait. Emberi normákat nem sértő, politikai illetve publicisztikai személyek nevét nem viselő karaktereket veszünk csak fel. Első lépésben recruit leszel, ez a státusz legfeljebb egy hónapig tart, majd akkor válhatsz teljes jogú taggá, ha a kin valamelyik vezetője (officer/leader) erről úgy dönt. A taggá válásnak nem feltétele sem a maximális szint elérése, sem a VIP előfizetés.

    Jelentkezni lehet
    Tagfelvételi oldalunkon. A megadott kérdőív kitöltésével.

    Alt karakterekről

    • Ha valaki felvételt nyert hozzánk, akkor elvárjuk, hogy alt karaktereit lehetőség szerint hozzánk hozza. Más aktív kinshipnek nem lehet tagja.
    • Altokat nem veszünk fel úgy, hogy a main karakter egy másik aktív kinship tagja. Ilyen esetben ne is jelentkezz. Ha nagyon szeretnél jelentkezni, és valami erős érvvel meggyőztél minket, hogy bevegyünk, ez esetben tagságod recruit lesz, mindaddig, amíg a többi karaktered hozzánk nem hozod.
    • Ha valakiről menet közben derül ki, hogy más kinshipben is játszik (és tapasztalat alapján ez mindig kiderül), akkor alapos mérlegelés után dönthetünk a játékos azonnali kizárásáról vagy felajánljuk, hogy válasszon, hol szeretne játszani.


    Továbbá minden kérdésre szívesen válaszolunk in-game vagy a Lotro.hu fórumán belül.
    Utoljára módosítva: Turgon által : 2016. 06 26. 15:12

  2. #2
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Jelenleg Minstrel, Captain, Guardian és Rune-keeper classokat keresünk, de más karakterrel jelentkező játéksokat is szívesen látunk!
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  3. #3
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Úgy t?nik hiba osont a rendszerbe és a burglarok stealth-e túl er?s lett, mert egyet se látunk. Ezért most raideléshez els?sorban egy jól képzett betör?t keresünk. Ezenkívül Lore-master, Guardian és Minstrel karakterrel is szívesen látunk raid csapatunkban.
    Jelentkezésr?l b?vebben az els? hozzászólásban.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  4. #4
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Rendszeres raidelésre keresünk 1-2 minstrel, 1 guradian és 1 burglar játékost. Elvárás a 100-as vagy ahhoz közeli szint, heti 2-3 raiden való részvétel. PvE raidek mellett csatlakozhatsz egyre b?vül? PvP csapatunkhoz is, a freep oldalon.

    Továbbá szívesen látunk minden kisebb szint? játékost is, aki szeretne csatlakozni a LotRO egyik legrégebbi és legaktívabb magyar klánjához. Tapasztalt játékosoktól tanulhatod el a játék rejtelmeit, igény esetén szervezünk kisebb szint? instákat és raideket. Továbbá segítünk karaktered fejlesztésében és nem utolsó sorban; remek környezetben töltheted el id?det Középföldén.

    Jelentkezésr?l b?vebben az els? hozzászólásban, honlapunkon vagy PM-ben.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  5. #5
    Üdv Én szeretnék csatlakozni a klánhoz még csak nemrégen kezdtem a játékot újra

  6. #6
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Szia!
    Köszönjük az érdekl?dést, az alábbi linken jelentkezhetsz: http://gondolins.hu/raid/plugins/gui...request.php?s= illetve játékban Atarandir, Eelengal karaktereken találsz meg, ha kérdésed lenne.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  7. #7
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 12 19.
    Hozzászólás
    10
    Sziasztok

    Én egyenl?re csak a játék fel?l érdekl?dnék. Sok évvel ezel?tt aktívan játszottam a lotro-valm igaz akkor csak free accounttal az alap játékkal. Több kinshipben is megfordultam, azóta pedig több MMOt is megjártam. Most eszembe jutott a lotro és hogy a steam sale keretein belül megvenném a kiegészít?ket. A játék állapota érdekelne tulajdonképpen, mennyire aktív a magyar közösség, illetve érdemes-e most egy új karakterrel neki állnom a játéknak?

  8. #8
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Szia!

    Szerintem érdemes egy próbát tenned vele, f?leg, ha akció keretében sikerül megvenni a kiegészít?ket. A magyarok is meglehet?sen aktívak, bár most 2 szerverre tömörültek, mi még nem transzfereltünk. A szerver konszolidáció miatt a össz népesség is elég szépen alakul, a megmaradó 10 szerver igen aktív. Ráadásul e miatt a kis szint? területeken is sokkal jobban lehet játékosokat találni.
    A történet jelenleg Minas Tirith ostroma el?tt áll, hétf?n tudjuk meg, hogy mi várható 2016-ban.

    Remélem meghoztam a kedved és visszatérsz Középföldre
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  9. #9
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 12 19.
    Hozzászólás
    10
    Értem, és köszönöm a választ.
    A játék már tölt?dik steamen, délután bele is nézek. Melyik szerveren érdemes akkor elkezdenem?

  10. #10
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Ha velünk szeretnél játszani, akkor este, de inkább holnap tudom megmondani hol kezdj. Ha régi accodat tápolod fel, akkor csak logolj be egy Snowbournos karaktereddel.
    Egyébként Laurelin és Evernight szerveren játszanak magyarok (illetve Snowbourn, de itt új karaktert nem lehet készíteni). Laurelinen picit szigorúbb szabályok vonatkoznak karakternevekre, arról van egy cikk lotro.hu oldalon. Nem vészes, csak kerülni kell a sárgabogre, aragornka, bionicman stb. típusú neveket.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •