Close

Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: Bot a lotron

  1. #1
    Footman
    Csatlakozott
    2016. 10 29.
    Kinship
    Szikra
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    1

    Bot a lotron

    Hosszu idot kihagytam, nem jatszottam a lotron barmennyire is szeretem, amikor visszatertem ujra elvarazsolt a jatek. De szomoruan es nemikepp elkeseredve tapasztaltam, hogy megjelentek a bot-ok Kozepfolden. Itt nem a vita, hogy szukseges vs.szuksegtelen, mennyire hasznos - mennyire nem hasznos, miatt inditottam el a temat, hisz a kerdes fel sem merulhet, mert a bot hasznalata alapvetoen ellenkezik a jatekkal es tisztessegtelen elonyhoz juttatja az illetot olyan jatekosokkal szemben, akik a jatek termeszetes es eredeti keretein belul igyekeznek boldogulni, ki-ki a maga tehetsege, vermerseklete szerint.
    Mivel nem vagyok hive a buntetesnek, a meggyozessel probalkozom es remelem, "nyitott, erto fulekre" talal a kezdemenyezesem.
    Tul azon, hogy kockazatos, hisz a bot-hasznalo elveszitheti az account-jat es mindent amiert akar evekig kuzdott, azt kell megertse barki aki feluti a google lapjait es keresni kezdi a lotrobot-okat, hogy ezzel a tettevel atall a "Sotet Oldalra", szembehelyezkedik nem pusztan a Turbine-nal, hanem mindenki massal is. Mekkora elmenytol fosztja meg magat azzal, hogy nem megkuzd minden egyes cimert, targyert, vagy szintlepesert, hogy a munka jol megerdemelt jutalmat elvezhesse es eltoltse a kellemes erzes : "Igen! Megcsinaltam!". Tolkien csodalatos latomasaban, velemenyem szerint es bizom abban, hogy sokan osztozunk ebben, nincs helye Bot-nak, nincs helye csalasnak. Aki nem boldogul, elveszetnek erzi magat, nem kepes, vagy tud megfelelni a jatek tamasztotta felteteleknek azokat ezuton arra kerem, hogy ne nyuljanak ily alantas eszkozokhoz! Kerjetek segitseget! Sok Kin es sok Kinless ember "el" Kozepfolden, higgyetek el nagyon sokan szivesen segitenek nektek tanaccsal, targyakkal, vagy abban hogy elerjetek az alltalatok ohajtott szinteket, eredmenyeket.
    Titokban abban remenykdek, hogy sokan osztjak a velemenyemet es akik hasznaltak, hasznalnak, vagy felmerult bennuk a Bot hasznalata, azok atgondoljak es felulbiralva magukat visszaternek a helyes osvenyre.
    Koszonom a figyelmeteket es mindenkinek sok sikert, adaz, de tisztesseges harcot kivanok ott, ahol valamennyien a sotetseg ellen kuzdhetunk osszefogva egymassal, egymasert!

  2. #2
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!

    Jó a témafelvetés, hivatalos fórumon is gyakran el?fordul. Maga a "bot" egy káros és nem engedélyezett dolog a LotRO-ban, bátran jelentheted, ha ilyet látsz. Szerencsére én már éve óta nem találkoztam bottal a játékban, remélem továbbiakban sem fognak megjelenni.
    Azonban nem szabad összekeverni a "multibox" fogalmával, amikor egy játékos irányít több karaktert is, ez utóbbi teljesen legális. Például nagyszer? kis bandákat összelehet így állítani, többen ilyen formációban lépnek fel Landroval, Laurelin szervereken is. Sajnos Ettenben is néhányan így játszanak (néha látni 6-12 f?s pók/reaver/ba csapatot), bár szerintem nagyon unfair és rombolja a játékélményt, de ez is engedélyezett.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •