Close

Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1

    F2p-ben megérie kiegészít?t venni

    Heló kedves lotro.hu annyi kérdésem lenne hogy én csak annyit szeretnék ráforditani a játékra hogy steamon megveszem a 4 kiegészít?böl áló csomagot megérie megvenni anélkül hogy el?fizet? lennék? És ha igen akkor az utolsó kiegre össze tudome szedni a tp-t a játékon belül válaszotokat el?re is köszönöm

  2. #2
    Ezért kár volt új topic-ot nyitni. Én még az alapjátékért sem fizettem. Mondjuk azért nem is kell. Mindössze egyetlen hónap VIP el?fizetésem volt eddig. Jelenleg a Helm's Deep kiegészít?re gy?jtök. A többi már megvan. Természetesen nem minden terület, de annyi mindenképpen, hogy kényelmesen fejl?dhessek egy-egy karakterrel. Annak is már a fele megvan. Szerintem egyáltalán nem szükséges valódi pénzt kiadni értük. Szépen kifarmolódik az ára magától is.

  3. #3
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!

    Egy hó VIP (15$) mindenképpen javasolt, mert rengeteg hasznos dolgot felold örökre. E mellé érdemes a kiegészít?ket is megvenni, ha nem szeretnél túl sok órát TP farmolással foglalkozni. Akcióban igen olcsó a kiegészít? pack, de normál áron sem vészes, egyedül HD amit picit sokallok. De minden attól függ, hogy mennyit áldoznál a játékra. Ezeket nem fontos egyszerre sem megvenni, pl. 20-as szint körül befizetsz egy hóra (vagy 3 hó 30$), 50-es szinten megveszed a 4-es pakkot, így 85-ig vígan elvagy. Kés?bb pedig eldöntöd, hogy mit szeretnél.
    Valamint mindent megvehetsz a Turbine-nál is steam helyett, így legalább a készít?k többet látnak a pénzedb?l, számodra meg a kiadás nem lesz több.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •