Close

Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Footman
    Csatlakozott
    2016. 09 06.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    3

    Captain Guide - minden infó hasznos

    Trait, deed, rotáció, minden hasznos vagy fun infó jöhet.

    Tapasztalt Cappy használóktól kérdezem, milyen trait kombináció a legjobb fejl?désre? Illetve ha tank szeretnék lenni, milyen hasznos tudok lenni raidben Cappy-vel?

    Szívesen fogadok kifényképezett trait fákat is.
    Utoljára módosítva: Aerigen által : 2016. 09 06. 19:45

  2. #2
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Hali!

    Capi tank tökéletes 3 f?s instákban, valamint raideken speciális esetekben, amikor többnyire egy bosst kell fognia. AoE agroban gyenge, így több mobot nehezen tud folyamatosan magán tartani. Kimondottan tankolásra guardian alkalmasabb. Cpt feladata els?sorban a buffolás.

    Én valami hasonlót használnék dps-re (fejl?désre). Akár routing cry stunn-ra is tehetsz pár pontot, gyakran hasznos. Rotáció pedig; kiabálással kezdel, utána strike, cutting, grave, devast/pressing, elendil, shadow, és folytatod strike skillel. Ezen kívül ami még kell harchoz, alkalomtól függ?en.

    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  3. #3
    Footman
    Csatlakozott
    2016. 09 06.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    3
    Köszönöm szépen!

    Capivel nem túl magas a dps-em (gondolom ennek a kompenzálására van companionom). Talán hasznosabb tudok lenni 6/12 f?s raidben support / off healként, mint dps-ként? Ha már a tank 1v1 bossfightra jó csak. Nem próbáltam még a heal fát, nem tudom, mennyire alkalmas rá.

  4. #4
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Szívesen!
    Nem magas és ezen a pet sem sokat segít. Nagy dps-ed sose lesz capival, ez nem az a class, arra ott az RK. Viszont nélkülözhetetlen a raideken és 6 f?s instákban, f?leg support szerepben (off heal elég gyenge). Ha rendes heal traitre állsz, akkor 6 f?s kihealelhet?, HA nagyon jó a csapat és te is nagyon jól bánsz a capival. Más esetben felejt?s. (Megjegyzem, hogy én a rendes instákról beszélek, mint DoS, TSS, T2-es szinten.)
    Tankolásnál megpróbálhatod az AoE agrózást is, de kimondottan nehéz, f?leg ha van 1-2 jó dps a csapatban.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •