Close

Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1

    Hytbold NPC bug

    Szia(sztok) ! Ticketet kell írnom akkor is ha nem látom az embert akivel beszélnem kellene ? Hiába logolok ki meg be újra akkor sincs el?ttem senki se... de ott vagyok ahol jelzi a gy?r? Hytbold-os küldi .

  2. #2
    Fighter
    Csatlakozott
    2014. 02 09.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    28
    Szia!
    Pár hete csináltam Hytbold küldiket, de nálam nem volt semmi hiba. Nem lehet, hogy adott frakciónál még nem érted el szükséges repu szintet? Vagy esetleg még nem építettél fel ahhoz NPC-hez épületet, ami láthatóvá teszi?
    Vagy esetleg azokról a küldetésekr?l van szó, amik a 4 nagyobb városban vannak RoR terület szerte?
    Reminti RK - lvl 100
    [Snowbourn]

  3. #3
    Ez a legels? küldi. To Hytbold a neve és azt írja ,hogy beszéljek Edgal-al. Eljöttem Hytboldba és ott vagyok ahol jelzi Edgalt. De nem látom magam el?tt. Hiába logolok ki meg be akkor sincs el?ttem . De a kistérképen meg jelzi a gy?r?t :/

  4. #4
    Kattints a képre a nagyításhoz

Cím:  ScreenShot00002.jpg
Megnézték: 5
Méret:  194,4 KB
Azonosító:  23 Látod :/? Nincs el?ttem senki pedig ide jelez :/

  5. #5
    Fighter
    Csatlakozott
    2014. 02 09.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    28
    Elvileg Mead Hall el?tt kell állnia, lépcs? melett balra. Ha nincs ott, akkor írj a játékban egy ticketet és egy GM segít majd, hogy megjelenjen. Játékban úgy írhatsz, hogy belépsz a help menübe (talán f7), utána alul rákattintasz a new ticket gombra. Eztán felül kiválasztod a megfelel? kategóriákat, esetedben quest vagy NPC és leírod a problémát.
    Reminti RK - lvl 100
    [Snowbourn]

  6. #6
    Írtam ticketet remélem hamarosan válaszolnak

  7. #7
    Fighter
    Csatlakozott
    2014. 02 09.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    28
    Többnyire fél órán belül írnak, bár náluk még csak reggel fél 6 van most
    Reminti RK - lvl 100
    [Snowbourn]

  8. #8
    Még nem kaptam választ :/ Néztem a lotro wikin és amit ott írt ,hogy fedezzem fel a helyeket mindegyiket megnéztem :/ Úgy ,hogy nem értem miért nem látom az npc-t :/

  9. #9
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Ez egy ismert, bár ritka bug. Ahogy fentebb írták, olykor fél óra amíg válaszolnak. Fontos, hogy addig az adott karakteren maradj és várd meg, amíg írnak, különben nem tudnak segíteni. Ahogy a ticket frissül, megjelenik egy piros felkiáltójeles ikon jobb oldalt lent, abban a gy?jt?ben, ahol pl. a mail is. A ticket állapotát a Help menü Track tickets részében is figyelemmel tudod kísérni (open - még válaszra vár, closed - bezárt, utóbbi esetben mindig van hozzá üzenet GM-t?l).
    Ha egy GM ír rád, akkor a /r paranccsal tudsz vele kommunikálni.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •