Close

Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1

    Szomorú Nem tudok belépni a játékba egy hiba miatt

    Sziasztok !

    Újratelepítettem a gépem windows 7 home premium volt eddig rajta és most azt letöröltem és újra feltettem formáztam a lemezt.
    Már nem egyszer csináltam így és eddig m?ködött a játék.


    Most újratelepítettem a játékot is és rajta van a gépen .
    A problémám az ,hogy amikor beírom a jelszóm és a felhasználónevem rákattintok a loginra bejönnek a serverek kiveddig oké...
    De amikor a playre nyomok bejön egy ablak és nem enged belépni ami ezt írja :
    : no suitable graphics device was found. Are you runnin through a remote session or a VM ? I not , please heck your video hardware capabilities 122

    Mi lehet a gond ? Várom a válaszokat. El?re is köszönöm a segítséget.

  2. #2
    Még annyi ,hogy kiválasztottam a snowbourn szervert és ha a playre nyomok akkor jön ez az ablak be.

    Mobile Intel (R) 945 Epress chipset family a videó kártyám legalábbis ezt találtam az eszközkezel? videókártyák menüben.

  3. #3
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Nos a hiba azt jelenti, hogy nem éri el a videokártya a megkívánt szintet, régebbi intel integrált vga esetében ez igen gyakori probléma. Viszont, ha korábban is ezen játszottál, akkor el?ször is ellen?rizni kell a drivert.
    https://downloadcenter.intel.com/pro...Chipset-Family linkr?l töltsd le a megfelel? drivert (xy.exe fájlt). Az "any operating system" menüben válaszd ki a megfelel? op rendszert, windows 7 és 32 vagy 64 bit, att?l függ?en, hogy tiéd milyen. Megnézheted, ha sajátgépre katt jobb klikkel és tulajdonságok.

  4. #4
    Igen evvel játszok már lassan 1 éve és eddig semmilyen probléma nem volt nem jött be ilyen üzenet Köszönöm a segítséget írok ,hogy hogyan alakult a helyzet ha újraindítottam a gépet .

  5. #5
    Szia Most már jó , beenged tudok játszani Köszönöm szépen a segítséget

  6. #6
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Nagyon szívesen, örülök, hogy sikerült! Ha bármi kérdés vagy probléma van, írj nyugodtan fórumunkra.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •