Close

Eredmény: 1 - 6 (6) összesen

Téma: Wildermore

  1. #1

    Wildermore

    Hello
    Van egy lvl.87 es karakterem amivel már nincs több questem és azt szeretném megkérdezni hogy érdemes lenne megvennem a Wildermore questpackot ?Mert ha jól tudom csak 85ig van és hogy kapnék-e még belöle valami értékes xpt. Köszönöm

  2. #2
    Fighter
    Csatlakozott
    2014. 02 09.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    28
    Hali
    Hasonló cip?ben jártam én is. Végül nem vettem meg. Mellette szólt, hogy nagyon érdekes története van, viszont kellett TP fontosabb qp-ra, mint Gondor. 87-en már mehetsz Helm's Deep területére, az lvl95ig elvisz legalább. Ha nincs meg, akkor inkább arra gy?jts, ha reménytelennek t?nik kifarmolni, akkor áthidaló megoldásnak jó lehet Wildermore még mindig, de 95-ig biztos nem fog kitartani. 92-3as szinten már megpróbálhatod Gondort.
    Reminti RK - lvl 100
    [Snowbourn]

  3. #3
    Szerintem is, ahogy az el?ttem szóló írja. A story maga remek, de HD fontosabb az epikus csaták miatt. Úgy 2 hónapja volt akciózva 10 dollárra, de most is van rá valami store kedvezmény, persze nem olyan nagy.
    Talán van benne 3-4 szintnyi xp, de csak tippelek, mert lvl cap 85 idején csináltam. Ha HD sehogy sem jön össze, akkor vagy megveszed wildert vagy spróolsz gondorra és warg pens-ben húzod magad.

  4. #4
    Köszönöm szépen a tanácsokat,nagyon hasznosnak tekintem ?ket . Szerintem megfogadom a tanácsotokat és gyüjtök inkább a Helms Deepre és addig is Hytboldon fogok feljlodni valahogy . Még egyszer köszönöm.

  5. #5
    Fighter
    Csatlakozott
    2014. 02 09.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    28
    Nagyon szívesen! Bár Hytbolddal HD el?l veszed el a szinteket. Igaz tökéletes tanácsot ebben nem lehet adni sajnos.
    Reminti RK - lvl 100
    [Snowbourn]

  6. #6
    Hát igen ezt át kell gondolnom ,lehet még megvárom hátha olcsobb lesz a HD és akkor megveszem vagy már nem birom és megvezsem Wildemoret... :P

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •