Close

Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1

    Hunter traitek

    Helló
    Egy lvl.74 es hunter vagyok és csupán annyi a problémám hogy szerintem gyenge a karim.Kérdésem pedig az lenne hogy ti hogyan állítottátok be az új trait rendszerben a traitjeiteket? Mit ajánlotok ? (esetleg ha másban van tanácsotok pl. miylen fegyvert , páncélokat használjak ugyan úgy nyitott vagyok a tanácsokra el?re is köszi

  2. #2
    Szia!
    Mind a 3 traitfának megvan a maga el?nye, piros er?s dps, kék gyorsabb lövések és nagyobb mobilitás, sárga több cc stb. Szerintem általánosságban nyugodtan használhatod a pirosat, ha gyakran ütközöl sok mobba, amit nem tudsz kezelni, akkor érdemes megpróbálni a sárgát is és kihasználni a sok csapda, cc adta lehet?séget.
    Gearre lvl74-en sok lehet?séged nincs, de 75-ön annál több lesz. Ha van egy kis skirm mark/medal, akkor bartereld ki Galtrevben a Draigoch szettet és szerezz be egy 75-ös SA íjat, bele pár olcsóbb relik és 85-ig b?ven kitart. Néhány repus ékszert szintén vehetsz Galtrevben, ha olyan típusú játékos vagy, aki szeret lassan haladni és mindent megcsinálni, akkor Great Riverben is számos lehet?ség akad. S?t néhány epic battle (pelargir free, többihez HD kieg kell) is jó hely, hogy ékszereket szerezz.

  3. #3
    köszönöm szépen a segítséget

  4. #4
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 10 27.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    2
    Sziasztok. Nekem 42-es szint? Hunterem van. A problémám a következ?!
    Az angol wiki szerint a travel skillt Misty Muontens-be, Hrímbargba a 40-es szinten kapom meg azután, hogy elértem az Elves of Rivendell reputationnal az Acquaintance szintet. Jelenleg Friend státuszom van ott, de a travel skill mégse jelent
    meg nálam! El is utaztam oda lóháton, gondolva arra, hogy hátha ott kell csinálnom még valamit, de semmi eredménye. Valaki tudna segíteni abban, hogy miként tudom kiváltani azt a skillt? El?re is köszönöm.
    Utoljára módosítva: Anyone78 által : 2015. 12 24. 14:38

  5. #5
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Szia! Elvileg pedig ott kéne megkapnod, Afwald NPC-t?l Hrimbargban. Megnéztem a huntimat, neki már sajnos meg van, így nem tudtam letesztelni a dolgot. Azt nem tudom kell-e hozzá MM quest pack, ha nincs meg, lehet azért nem adja meg skill-t sem.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  6. #6
    Footman
    Csatlakozott
    2015. 10 27.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    2
    Köszi a gyors választ. Megkeresem azt az npc-t mégegyszer, hátha. de a wikipédia nem említette, hogy a reputationon kívül quest is kellene az aktiváláshoz!

  7. #7
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Szívesen! Quest valószín?leg nem kell, viszont quest packnak lehet meg kell lennie. Ha nem találod, akkor megpróbálok körbekérdezni egy kicsit.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •