Close

Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1

    Mennyit kell le patchelni? :/

    Most akarom elkezdeni a játékot.Érdemes? Sokan játszanak még vele?

    Az lenne a kérdésem hogy most patchelek és a minimum patchez hol 3.6 máskor meg 14gb-ot ír.Mennyit kell le patchelni hogy játszhassak?

  2. #2
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Idézet Navidrion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most akarom elkezdeni a játékot.Érdemes? Sokan játszanak még vele?

    Az lenne a kérdésem hogy most patchelek és a minimum patchez hol 3.6 máskor meg 14gb-ot ír.Mennyit kell le patchelni hogy játszhassak?
    Még mindig van egy jelent?sen nagy játékosbázis, szerintem érdemes elkezdeni.

    Amennyiben nem valami régi telepít?r?l teszed fel a gépre, akkor elvileg nem tölt le frissítéseket a játék, hanem már els? alkalommal a legrisebb verziót kapod. Ha http://content.turbine.com/sites/cli.../lotrolive.exe linkr?l töltötted le, ezt telepíted és majd ez fogja letölteni a játék többi részét, ami nálam 22.2 GB jelenleg. Miután végzett, már játszhatol is.

    Ha tetszik a játék, akkor érdemes még a hétvégén megvenni a kiegészít?ket, amit most 75% kedvezménnyel árul a Turbine. http://store.lotro.com/en/expansion-packs/

  3. #3
    Értem. Akkor így is úgy is sokat kell patchelnem,mert 3.6gbt írt min de váltakozik 14gbre szerintem akkor 14gbt kell letöltenem hogy játszhassak de az rengeteg id? nekem lassú nettel. :'(

    Amúgy http://signup.lotro.com/lotro.php?ft...erstitial=true innen töltöttem le.

  4. #4
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Idézet Navidrion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem. Akkor így is úgy is sokat kell patchelnem,mert 3.6gbt írt min de váltakozik 14gbre szerintem akkor 14gbt kell letöltenem hogy játszhassak de az rengeteg id? nekem lassú nettel. :'(

    Amúgy http://signup.lotro.com/lotro.php?ft...erstitial=true innen töltöttem le.
    Van több fajta kliensük is, a sign up oldalról nem tudom melyiket lehet tölteni, lehet hogy a happy cloud-ost. De mindegy, ha már sok órája megy, akkor érdemes azt megvárni. El?bb utóbb csak letölt?dik, az MMO-k általában a hatalmas bejárható területek miatt ilyenek.

  5. #5
    És melyik szerverre menjek hol vannak legtöbben?

  6. #6
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Idézet Navidrion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És melyik szerverre menjek hol vannak legtöbben?
    Ha a legtöbb magyar játékost keresed, akkor gyere a Snowbourn szerverre, ha a legnépesebb EU szervert, akkor Laurelin (RP) vagy Evernight.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  7. #7
    Evernight ra mentem
    Amúgy lehet furcsa kérdés,de nem tudja valaki hogy játszanak ezzel a játékkal filmben szerepl? színészek is vagy ez abszurdum?

  8. #8
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Idézet Navidrion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Evernight ra mentem
    Amúgy lehet furcsa kérdés,de nem tudja valaki hogy játszanak ezzel a játékkal filmben szerepl? színészek is vagy ez abszurdum?
    Evernight szerveren sok kis szint? játékossal összefuthatsz majd, bár magyar játékossal nem fogsz találkozni.
    Nincs kizárva, lehet pár szerepl? kipróbálta, ki tudja.... Viszont a játékban ne nagyon keresd a filmben lév? dolgokat, mert a könyvre épült teljes egészében. Ha olvastad a könyveket, akkor majd látod mikre is gondolok.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  9. #9
    Értem,kösz az infót

    Evernight-on játszik akkor legtöbb játékos?
    Amúgy pl Minas tirith meg Vasudvar és hasonlok vannak játékban?Könyvet nem olvastam

  10. #10
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Ezt így nem lehet kijelenteni, hogy ott játszik, mert:
    • Turbine nem közöl err?l adatokat.
    • Nem volt a kérdésben, hogy EU vagy US szerver, EU-n belül angol, német vagy francia.
    • Max szinten legaktívabb szervert keresed vagy olyat ahol sok a kis szint? stb...

    Felesleges szerintem ezen rágódni, hogy azon játszanak-e a legtöbben. Mivel a launcherben preferred szerver, ezért elég sokan vannak rajta, f?leg új játékosok.

    Minas Tirith ?sszel érkezik majd, Vasudvardot Rise of Isengard kiegészít?vel kaptuk meg pár éve. A játék területei többnyire a cselekményt követve jelennek meg, néha van benne egy-egy kitér?, de ez újabban nem jellemz?.

    szerk.: Általános esetben én mindig a Snowbourn-t ajánlom, ha valaki kimondottan RP-re keres szervert, akkor Laurelint. Ha esetleg US szerver érdekli, akkor pedig Brandywine. Bár tudom nem ez volt a kérdés.
    Utoljára módosítva: Turgon által : 2015. 07 06. 19:56 Oka: szerver
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •