Close

Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1

    Kapcsolódási problbéma

    Üdv mindenkinek rég jártam erre.

    Most azért fordulok hozzátok, mert 2. napja nem tudok csatlakozni se a lotro-com-hoz se a játék indítója nem lép be.

    tracert azt dobja hogy a ffm-bb2-link.telia.netffm-bb2-link.telia.net címnél elakadok.

    tudtok vmi ötletet adni?

    Köszi

  2. #2
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!
    Sajnos túl sok mindent nem találtam róla, ahogy olvastam f?leg német játékosokat érintett ez a probléma. Egyrészt jelezd a problémát a netszolgáltatód felé, másrészt írj ticketet a Turbine-nak is; ezt itt megteheted: http://support.turbine.com/ics/suppo...?style=classic
    Ha nem tudod elérni a support oldalukat, akkor próbáld VPN használatával, elvileg azzal jó eséllyel sikerülni fog.

  3. #3
    Köszi a választ

    a szolgáltatóm annyival lezárta, hogy nem náluk van a hiba.
    Sajnos f?rumokon én se találtam mást.

    VPN alatt mire gondolsz?
    mert valami olyat olvastam, hogy hasonló helyzetben vpn-en keresztül játszott és lassan de ment

  4. #4
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Ez esetben a VPN lényegében egy megkerül? út. Az adatforgalom egy másik szerveren keresztül bonyolódik, így kikerülhet? a telia.net elosztó is.
    Sajnos nem vagyok szakért?je a témának, nem sokszor használtam ilyet. Itt b?vebben olvashatsz róla: http://prohardver.hu/tema/vpn_de_hogy/friss.html , sokan az OpenVPN használatát ajánlják.

  5. #5
    Footman
    Csatlakozott
    2017. 01 05.
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    1

    Nem indul!

    Nem tudom mi lehet a probléma, a játék indítót betölti, az installálás alatt se volt probléma. Sikeresen átköltöztettem a karakterem az Evernight serverre, mégis, mikor a "PLAY" gombra kattintok, nem történik semmi. A gép gondolkozik pár másodpercet, és ennyi. Sose csinált még ilyent, s hiba jelentés sincs, hogy valami kiinduló pontot adjon.

  6. #6
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Hali!
    Bár nekem még ilyen nem nagyon volt, találtam pár talán hasznos tanácsot.
    Documents > The Lord of the Rings Online mappa, "userpreferences" fájl. Nevezd át, pl beteszel elé annyit hogy old -> "olduserpreferences"

    Akkor a launcherben "Reset game display settings" et keresd meg, és reseteld.

    Ha rákérdet DirectX-re, válaszd a "No"-t.

    Amivel trükközhetsz még, proxy beállítások, nyelv oda-vissza állítása. Internet security progi kikapcsolása, t?zfallal együtt, adminként való indítás.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  7. #7
    Sziasztok remélem kb jó helyre irok a gondom az hogy a játék nem akarja elkezdeni a telepítést a win10 en ! tudnátok segíteni ebben?

  8. #8
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!

    Túl sok információt nem adtál meg, de próbáld Win 7-es kompatibilitás módban futtatni a telepít?t. Gondolom http://content.turbine.com/sites/cli.../lotrolive.exe fájlt szedted le. Esetleg a t?zfalad is gátolhatja fájlok letöltését. Vagy NET Framework 3.5 probléma.

  9. #9
    Szia Köszi már telepítem , remélem majd futni is fog most próbálom ki el?ször

  10. #10
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Hajrá, jó játékot!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •