Close

Eredmény: 1 - 2 (2) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228

    Post Corey Olsen csatlakozik a LotRO Stream csapatához

    Corey Olsen, „Tolkien Professzor”, már több hónapja vívja a jók harcát Középföldén. Ez id? alatt összegy?jtötte az ingyenes LotRO lore kurzusához szükséges anyagokat, amit a Mythgard Institute-n keresztül fog tanítani idén ?sszel.

    A kurzus el?készületeinek els? fázisa magában foglalta a Mythgard Hétf?ket, amik a Landroval szerver Bird and Baby kocsmájában tartott összejövetelek voltak, ezeken Wigend (Corey guardian karaktere) egy rövidebb lore témájú beszélgetés után különböz? kalandos utazásokra vitte a csapatot Eriador szerte. Minden második héten pedig skirmisheket tartottak Pineleaf Needles vezetésével.

    Corey most az el?készületek második fázisa felé halad, május 15-én, pénteken este fél 8-kor csatlakozik LOTRO Stream Team-hez.

    „Felkészültem erre kockázatos vállalkozásra, és nagyon izgatott vagyok, hogy elkezdjük” mondta. „Els? körben egy új karaktert fogok készíteni, és néhány kitér? mellett, els?dlegesen az epikus küldetésláncot követem majd. Az út során figyelni fogom majd, hogy Tolkien története hogyan valósult meg és b?vült ki a játékban.”

    Mindenkit szeretettel várunk, hogy részt vegyen a stream-en, kérdéseket tegyen fel és hozzájáruljon Corey tanításához. Ha nem tudsz az él? adásokon megjelenni, ne aggódj, mert mindet felvesszük és visszanézhet? lesz a LOTRO Streamen és a Mythgard youtube csatornáján.

    Mythgard Hétf? párhuzamosan folytatódik a Landroval szerveren Corey streamelésével, egyetlen változás, hogy ezentúl kéthetente és kedden vagy pénteken lesz megtartva.

    Corey tevékenységér?l b?vebb információért, a Mythgard kin vezet?jét, Glordriel Arrowmaven-t kérdezhetitek.

  2. #2
    Footman Bárdforgató logója
    Csatlakozott
    2014. 01 03.
    Hely
    Pécs
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    13
    Belenéztem pár adásba, sok érdekességet megtudhatunk Középföldér?l, érdemes nézni ha van id?tök.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •