Close

Eredmény: 1 - 2 (2) összesen
    Adminisztrátor admin logója
    Hozzászólás
    205

Post Corey Olsen csatlakozik a LotRO Stream csapatához

Corey Olsen, „Tolkien Professzor”, már több hónapja vívja a jók harcát Középföldén. Ez idő alatt összegyűjtötte az ingyenes LotRO lore kurzusához szükséges anyagokat, amit a Mythgard Institute-n keresztül fog tanítani idén ősszel.

A kurzus előkészületeinek első fázisa magában foglalta a Mythgard Hétfőket, amik a Landroval szerver Bird and Baby kocsmájában tartott összejövetelek voltak, ezeken Wigend (Corey guardian karaktere) egy rövidebb lore témájú beszélgetés után különböző kalandos utazásokra vitte a csapatot Eriador szerte. Minden második héten pedig skirmisheket tartottak Pineleaf Needles vezetésével.

Corey most az előkészületek második fázisa felé halad, május 15-én, pénteken este fél 8-kor csatlakozik LOTRO Stream Team-hez.

„Felkészültem erre kockázatos vállalkozásra, és nagyon izgatott vagyok, hogy elkezdjük” mondta. „Első körben egy új karaktert fogok készíteni, és néhány kitérő mellett, elsődlegesen az epikus küldetésláncot követem majd. Az út során figyelni fogom majd, hogy Tolkien története hogyan valósult meg és bővült ki a játékban.”

Mindenkit szeretettel várunk, hogy részt vegyen a stream-en, kérdéseket tegyen fel és hozzájáruljon Corey tanításához. Ha nem tudsz az élő adásokon megjelenni, ne aggódj, mert mindet felvesszük és visszanézhető lesz a LOTRO Streamen és a Mythgard youtube csatornáján.

Mythgard Hétfő párhuzamosan folytatódik a Landroval szerveren Corey streamelésével, egyetlen változás, hogy ezentúl kéthetente és kedden vagy pénteken lesz megtartva.

Corey tevékenységéről bővebb információért, a Mythgard kin vezetőjét, Glordriel Arrowmaven-t kérdezhetitek.

Footman Bárdforgató logója
    Lakhely
    Pécs
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    13
    Belenéztem pár adásba, sok érdekességet megtudhatunk Középföldéről, érdemes nézni ha van időtök.

Témához tartozó címkék

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •