Close

Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: Régi új

  1. #1

    Kérdés Régi új

    Sziasztok!

    Régen játszottam a játékkal, úgy 6-7 éve. Az akkori Acc-om még meg van, de az a baj hogy mikor szeretnék bejelemtkezni a játékba akkor nem enged. Egy kis ablakba azt írja hogy "No subscription for LOTRO Found"
    Mi lehet a baj? Próbáltam már jelszó cserét is, de azzal se ment :S Csináltam új accot, azzal beengedett, de nekem most a régi acc-om kellene. Valakinek volna ötlete hogy mi lehet a baj?

  2. #2
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Idézet Boszi90 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Régen játszottam a játékkal, úgy 6-7 éve. Az akkori Acc-om még meg van, de az a baj hogy mikor szeretnék bejelemtkezni a játékba akkor nem enged. Egy kis ablakba azt írja hogy "No subscription for LOTRO Found"
    Mi lehet a baj? Próbáltam már jelszó cserét is, de azzal se ment :S Csináltam új accot, azzal beengedett, de nekem most a régi acc-om kellene. Valakinek volna ötlete hogy mi lehet a baj?
    Szia!
    Ha jól emlékszem az évre; 2011-ben a Turbine visszavette CM-t?l az európai szervereket. Ekkor állt több hónapnyi id? a játékosok rendelkezésére, hogy accountjukat migrálják. Amennyiben ezt elmulasztottad, sajnos már nem tudsz hozzáférni. Ha migráltad amikor kellett, akkor más hiba lehet. Ez utóbbi esetben írj nekik ticketet support oldalukon.

  3. #3
    Értem, hát nem lett migrálva, akkor azt hiszem hogy annyi annak az Acc-nak, köszöm a gyors választ.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •