Close

Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228

    Vásárolj akár 30%-os kedvezménnyel!

    Most rajtad áll az akció mértéke! Január 16. és 18. között akár 30%-al is olcsóbban vásárolhatsz a LotRO Store-ban. Amennyiben 1000 TP felett költesz 10%, 2000 TP felett 20% és 3000 TP felett 30% kedvezményt kapsz. Mindössze használnod kell a GET10, GET20, GET30 kupon kódokat (mindegyikb?l 10-et lehet accountonként).

    Kattints a képre a nagyításhoz

Cím:  DYD_article_2015_en.jpg
Megnézték: 10
Méret:  20,7 KB
Azonosító:  18

  2. #2
    Sziasztok!

    Vásárolnék, de több bajom is van.
    Ráléptem a STORE oldal Add points részére, és bejelöltem, hogy ~30 euróért akarok pontot.
    Ez után meg akartam adni a kártyám adatait.

    Els? gond: a nevem ékezetes, ezt viszonyt helyb?l visszadobja.
    Próbáltam ékezet nélkül, de aggódom, hogy a pontos egyezési igény miatt így meg gond fizetéskor.
    Mert amúgy elfogadta.

    Második: részletes címadatokat kér a kártyaregisztráció. Nekem viszont virtuális MasterCardom van,
    az adatai közt semmiféle címet nem tüntet fel az OTP. Jobb híján persze megadtam azt, amit
    feltehet?en a kártyaszerz?désem tartalmaz, de azt csak a jó Isten tudja, hogy ez pontosan
    úgy van-e írva, ahogy most megadtam.

    Fenti kompromisszumokkal elfogadta a kártyát, mint fizet?eszköz, írt is róla e-mailt, de ha fizetni
    akarok, akkor: hiba, próbáljam pár perc múlva. Ez már vagy két napja megy, legaláb 10 próba volt.

    Ha tudtok, mondjatok róla valamit.

  3. #3
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Hello!

    - Szerintem ékezeteket elhagyhatod, én többet is elhagytam már és elfogadta , bár akkor nem az ingame storeban vásároltam.
    - A második részben érdemes rákérdezni a bankodnál, hogy mi a helyzet.
    - A harmadik résznél is els? körben érdemes a banknál érdekl?dni, hogy használhatod-e ilyenre. Ha ott minden rendben, akkor írj a Turbine supportnak egy ticketet és pár napon belül kézségesen segítenek.

    Annyit még érdemes leellen?rizned, hogy a myaccount.turbine.com oldalon elfogadja-e a kártyádat. Gyakori hiba még, hogy a Zip/Postal Code-hoz legalább 5 karakter kell, tehát kezd 0-val, majd utánna írd be a 4 számot.

    Ha minden kötél szakad, akkor a lotro marketben is vehetsz pontot, talán picit drágábra jön ki. Ha pedig nem túl sürg?s a pont, akkor fizess el? vip-re.
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

  4. #4
    Köszönöm.
    Kipróbálom.

  5. #5
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Nincs mit, remélem sikerül!
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •