Close

Eredmény: 1 - 10 (10) összesen

Téma: Ezt miért?

  1. #1

    Mérges Ezt miért?

    Sziasztok! Akárhányszor szeretnék VIP lenni ezt az üzenetet kapom:

    The system was unable to update your billing information. Please verify your billing information and try again later. If you continue to experience this error, you may wish to try another credit card or contact your issuing bank. To request further assistance, please visit support.turbine.com.

    ez pontosan miért is van?

  2. #2
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Szia!

    Sajnos hasonlóval még nem találkoztam, nekem OTP-s MasterCard kártya van, azzal nem szokott gondom lenni. A következ?ket találtam a hibáról:
    https://www.lotro.com/en/forums/show...national-Cards
    http://casualstrolltomordor.com/2011...-30005-errors/
    http://support.turbine.com/link/port...ther-credit-ca

    Ezeken a lépéseken mennék végig, vagy ha jól beszélsz angolul akkor a leggyorsabb felhívni ?ket telefonon.
    Telefon szám: 855-WBGAMES (855-924-2637)
    Este 8 óra és éjfél között hívhatóak.

    Még egy lehet?ség az online ticket írása ez azonban néhány napig eltart.

  3. #3
    Szia!

    Pay Pal-lal fizetsz?
    Hozzá van rendelve a bankkártyád a PayPal számládhoz?
    A bankkártyád alkalmas az online fizetésre? Rendelekzik CVV-kóddal?
    Van neki ilyenje?

    Ha igen, azzal gond nélkül tudsz fizetni bárhol a neten. Nekem a legalapabb OTP Maestro kártyám van és simán lehet vele vásárolni online.
    Csatolt kicsinyítések Csatolt kicsinyítések cvv_16digits.gif‎  
    Utoljára módosítva: Tonhir által : 2014. 11 11. 10:07

  4. #4
    Fighter Hildifonss logója
    Csatlakozott
    2013. 11 26.
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    39
    Ha számlázási adatoknál van gond, akkor sokszor az is gondot okozhat, hogy Magyarországon az irányitószámok 4 jegy?ek, viszont az USA-ban 5, próbálj meg egy 0-t irni az irányitószám elé, nekem m?ködött.

  5. #5
    A problemat vegul megoldottam immar VIP tagkent jatszom a Snowbourn szerveren. Rawerith neven megtalaltok ha esetleg valakit erdekel, vagy uj karit kezd es szivesen partyzna stb.

    A valaszokat pedig nagyon szepen koszonom

  6. #6
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Örülünk, hogy végül sikerült megoldani! Ha gondolod, akkor oszd meg velünk, hogy mi volt a probléma és annak megoldása, hátha valaki legközelebb hasonlóba fut bele.

  7. #7
    Sziasztok! Nekem is ugyanaz a problémám mint DevinWoongnak,és szertném ha elárulnátok mi volt a megoldás.
    Elöre is köszi szépen

  8. #8
    Adminisztrátor admin logója
    Csatlakozott
    2013. 11 18.
    Hozzászólás
    228
    Idézet Szerda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Nekem is ugyanaz a problémám mint DevinWoongnak,és szertném ha elárulnátok mi volt a megoldás.
    Elöre is köszi szépen
    Arra mind ez idáig még nem derült fény, de javaslom a fentebb fentebb írt módszereken/linkeken menj át el?ször, hátha valamelyik segít.

  9. #9
    Sziasztok!

    Én sem tudok el?fizetni VIP-re és nem jövök rá, hogy mi a probléma. Megnéztem a linkeket és amit sikerült megértenem bel?le azt úgy csináltam, de semmi eredmény.
    Lehet az probléma, hogy a kártyám 2014 dec. 31-ig érvényes, így a 2014 decembert lehet megadni lejáratnak. Más kártyát is próbáltam azzal se jött össze, mondjuk az meg nem volt dombornyomott. Nem tudom az probléma-e! A névnél csak ékezet nélküli karaktereket lehet megadni, gondolom ez nem lehet gond. Az irányítószám elé tettem nullát. A címemet ugyanúgy adtam meg mint a magyar felületeken, ékezettekkel, stb.
    Van valakinek ötlete, hogy mit csinálhatok rosszul?
    Üdv.

  10. #10
    Guardsman Turgon logója
    Csatlakozott
    2013. 11 25.
    Hely
    Középfölde
    Kinship
    Gondolin's Heritage
    Szerver
    Evernight
    Hozzászólás
    148
    Hali!
    Elég sokrét? dolog egy ilyen fizetés, hogy pontosan hol lehet a baj nem egyszer? dolog. Én pl egy mezei otp-s mastercard kártyával szoktam el?fizetni, ami nem dombornyomott. Ráadásul a nevemet se írtam be, csak 1-1 kezd?bet?t és így is ment. S?t címként is valami kamu helyiség van megadva.
    Érdemes lehet a banknál is érdekl?dni, gyakran szokott náluk lenni a hiba. Esetleg írni a Turbine-nak egy ticketet és megkérdezni, hogy mi lehetett a gond. Ha ticketet írsz, akkor fontos, hogy válaszolj az automatikus mailre! (Én mindig leírom még1szer a problémámat.) De azt kalkuláld bele, hogy ilyenkor nem fognak túl gyorsak lenni ünnepek miatt.

    szerk.: Jut eszembe, ha minden kötél szakad, akkor megpróbálhatod a store.turbine.com oldalon is megvenni, viszont ott csak 2 és 12 havi kártya van. Ráadásul a 2 havi ára 30$, amiért myaccount.turbine.com oldalon véve 3 hónapot kapsz (a 12 havi ára mind a 2 helyen megegyezik). Az eltérés gondolom a miatt van, hogy 1ik helyen lényegében egy kártyát kapsz, a másik oldalon pedig folyamatos el?fizetést veszel (amit le kell mondanod, ha nem szeretnél több hónapot fizetni).
    Utoljára módosítva: Turgon által : 2014. 12 26. 13:02
    Gondolin's Heritage Kinship [EU] Evernight
    Kinship oldal

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •