PDA

Teljes verzió megtekintése : Ház



wolfpref
2014. 11 09., 13:30
Üdv!
Érdekelne minden ami a ház vásárlásával, fenntartásával, újításával kapcsolatos. Pl hol tudok vásárolni berendezéseket, miket lehet újítani/már ha lehet! :D/.
Köszi el?re is a segítséget!

Turgon
2014. 11 09., 17:53
Hali!
Ha már 15. szint felett vagy vehetsz Standard vagy Deluxe házat, ez utóbbi drágább, de több benne a hely. Hobbitoknál, embereknél, törpöknél és tündéknél vásárolhatsz, lényegébe amelyik tetszik, olyat választasz. Fenntartása heti fizetéssel megy (50-150 ezüst), egyszerre belehet több héttel el?re is.
Berendezés pedig számtalan helyr?l szerezhet?, pl fesztivál, küldetések, deedek, craft és a legjobbak insták, raidekb?l esnek.
Újítani nem lehet, ha a ház b?vítésére gondolsz. Amit lehet, hogy váloztatod a tapétát vagy padlót. Esetleg veszel deluxe házat, ha korábban kisebb volt.

Óh és még egy fontos dolog, 1 account 1 ház.

wolfpref
2014. 11 09., 19:08
Köszi szépen az infót,tömör de hasznos. Pont ami kellett :) még 1x köszi

Turgon
2014. 11 09., 23:58
Nagyon szívesen! Ha nem tudsz valamit kérdezz nyugodtan.

wolfpref
2014. 12 22., 06:49
Sziasztok!
Még egy házzal kapcsolatos kérdés...mennyi játékost hívhatok meg hogy használhassa a házam? Ugyanis a problémám, hogy meghívtam a tesóm sikerrel, viszont csináltam még egy karaktert és azt viszont már nem engedi...én rontottam vagy csak 1 plusz karaktert enged? Lényegében a ládahasználat lenne a fontos mert így gyorsabban tudok a szakmákhoz nyersanyagot csereberélni.
Vagy ment? kérdésként még annyi hogy a másik karakterrel tudok majd 15.szint felett venni házat? Mert olvasgattam az angol nyelv? fórumokat és úgy jött le hogy nem lehetséges.
H?...bocsi ennyi kérdésért így karácsony el?tt..de mikor legyen az embernek rendesen ideje játszani! :D El?re is köszi a segítséget és Kellemes Ünnepeket mindenkinek itt a Lotro.hu-n

Turgon
2014. 12 22., 11:29
Hali!
Amikor veszel egy házat (legnagyobb, kinházra ez nem vonatkozik!), akkor az a teljes accountodra vonatkozik. Így minden karaktered ugyan úgy használhatja és nem kell külön engedélyezned. Amikor pl. csinálsz új karaktert, akkor az is megkapja hozzá a port skillt. Pontosan nem tudom, hogy hány játékost hívhatsz meg, de biztos jó párat enged a játék. A meghívás azonban csak karakterre vonatkozik.
Egy account egy ház jelenleg, nem lehet másik karakterrel még egyet venni.

Neked is boldog karácsonyt!

wolfpref
2014. 12 23., 04:32
Köszi az infót! :)