PDA

Teljes verzió megtekintése : inditási probéma



drbajko
2014. 09 15., 08:39
Olyan problémába futottam hogy bejelentkezésnél ezta hibát kapom: error create ssl context
valaki találkozott már vele ?
Továbbá a telepitö 6 giga szabad helyet kér nekem mégis 19 gigát szed le a luncher
valaki tudna segiteni ? :)

admin
2014. 09 15., 10:34
A következ?t találtam róla:
"Download Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86) manual. Install it."
Szóval ezt töltsd le és telepísd. Ha jól látom van 2008 (http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=29)és 2010-es (http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555) verziója is, nem tudom számodra melyik fog kelleni. Ha továbbra sem lesz jó, akkor írj mindenképpen a supportnak (http://support.turbine.com/ics/support/ticketnewwizard.asp?style=classic), ?k remélhet?leg majd többet tudnak. (Egy másik helyen javasolják a dátum/id? pontosítását is a számítógépen, talán ezzel kezdeném, gyorsabb, mint el?z?.)

A játékot már viszonylag régen telepítettem, ezért nem emlékszem ilyen részletekre, viszont valóban kb 19 giga helyet foglal. Ha nem kellenek az un. "High res" fájlok, akkor mintegy 6 gigával kevesebb (szebb grafikáért felel?sek ezek).

A másik topikból duplikáció miatt kiszedtem az ezzel megegyez? tartalmú hozzászólásodat.

drbajko
2014. 09 15., 11:17
rendben köszönm szépen a segitséget :)
az idö beállitást probáltam már de sajnos kevés sikerel :)
megprbálom a másik lehetöséget köszi szépen a helpet:)

drbajko
2014. 09 15., 22:23
nos, ha valaki ebbe a problémába ütközne nekem Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86) telepitése megoldotta a problémát
köszönöm a segitséget :)

admin
2014. 09 15., 22:44
Nagyon szívesen, örülünk hogy megoldódott a probléma.

JoeMama
2015. 01 02., 20:59
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, letöltöttem a játékot és regisztráltam is, kiválasztottam a szervert is majd amikor belépek és rákattintok a Play gombra nem történik semmi. Én csinálok valamit rosszul vagy máshol kellene elindítani a játékot?

A választ el?re is köszönöm!

admin
2015. 01 02., 22:11
Szia!

Elvileg jól csinálod, ellen?rizd a t?zfaladat (nézd meg, hogy átengedi-e a játékot, próbáld ki kikapcsolva). Illetve a launcher beállításaiban állísd át "No proxy"-ra.

Bronzszakáll
2015. 11 16., 14:38
sziasztok.Leszettem a játékot le is jött de utána nem tudom elinditani.elkezdet telepiteni valamit ami 44%megakatt.retry failed.ez mi?válaszotokat el?re is köszönöm

admin
2015. 11 16., 15:40
Szia!

Sok minden lehet, picit-sokkal több adatra lenne szükség, hogy pontosan meglehessen mondani, mi lehet a hiba.

Így látatlanba néhány dolog, amit megpróbálhatsz:
- Lépj be a launcher options menüjébe, majd a proxy fülön válaszd ki a legfels? opciót, hogy "no proxy".
- Indísd újra a gépedet, routert és modemet.
- Bizonyosodj meg, hogy jó klienst töltöttél le és nem Public Preview változatot. (http://content.turbine.com/sites/clientdl/lotro/lotrolive.exe)
- Tisztísd ki a DNS cache-t, hogy a Parancssort adminisztrátorként futtatod (cmd szóval megtalálod) és beírod a ipconfig /flushdns parancsot.
- Add hozzá a játékot t?zfaladhoz kivételként vagy próbáld elindítani lekapcsolt t?zfal mellett.

Bronzszakáll
2015. 11 16., 15:43
köszönöm a választ.t?zfalhoz hozáadtam.semmi.mindig számol vissza 60 rol majd újra kezdi a töltést 44%megál és vége.valami pecs letöltési hibáz ír ki.

Bronzszakáll
2015. 11 16., 15:52
töröltem a játékot leszedem újbol.meglátjuk.

admin
2015. 11 16., 15:56
Nézd végig az összes lehet?séget amit írtam, ha egyik sem segített, akkor keresd meg a játék mappáját, majd töröld ki a raw mappa tartalmát. Ekkor újra kell töltenie néhány dolgot, de bizonyos esetekben megoldja a problémát. Van, hogy picit mélyebben lépett fel hiba és teljesen re-install szükséges, de hogy ezt kisz?rjük, el?bb végig kell csinálni a fentieket.
Esetleg állísd be a routereden a játékhoz "port forwardot", ha hálózati jelleg? a probléma. http://portforward.com/english/applications/port_forwarding/Lord_of_the_Rings_Online/

Bronzszakáll
2015. 11 16., 16:01
elöször is az általad megadot oldarol szedem le a játékot utána a proxit kilövöm a launcs beálitásoknál.remélem ennyi elég lessz

admin
2015. 11 16., 16:05
Port forward beállítást még érdemes megejteni, mert elvileg gyorsabb kapcsolatot biztosít (de ez nem csak LotRO-ra vonatkozó dolog).

Bronzszakáll
2015. 11 16., 17:24
ezt a port for dolgot hogy is kéne megejtenem?nem igen értek a pcm-hez :)

admin
2015. 11 16., 18:18
Adott linken kiválasztod a routered gyártóját, majd a pontos típusát és részletes leírást találsz a LotRO-hoz, hogy miket és hogyan kell beállítani. De ez csak egy apróság, ha nem nagyon értesz hozzá és m?ködik a játék, akkor inkább hagyd.

Bronzszakáll
2015. 11 16., 20:11
hát minden ok.de a play gomb után game error 201 ír ki.szoval ez nem az én napom

Bronzszakáll
2015. 11 16., 21:12
ilyenkor újratelepitsem.ami javasolva lett azok nem müködnek.

admin
2015. 11 16., 21:13
Tényleg nem a te napod :) A következ?t találtam hozzá, remélem megoldja a problémát és sikerül belépned:
http://support.turbine.com/link/portal/24001/24047/Article/4281/-quot-Game-error-201-Can-t-open-the-data-files-Check-that-they-exist-and-that-you-have-permission-to-write-to-them-The-program-will-now-exit-201-quot

Próbáld meg ezeket, szerintem ne telepísd feltétlen újra, mert lehet újra csak el?jönne ugyan ez.

Bronzszakáll
2015. 11 17., 12:17
na jó ez nekem kinai.megprobálom még 1 letölteni ha akkor sem megy akkor ennyi.kár pedig imádom középföldét.

admin
2015. 11 17., 13:05
Remélem sikerül, mert nagy élményt hagynál ki :(
Figyelj például olyan apróságokra, hogy "Futtatás rendszergazdaként" opcióval telepíted, indításnál megpróbálod használni a kompatibilitási beállításokat stb... Általában mindenkinek sikerül minden hiba, vagy fennakadás nélkül elindítani, de nálad sajnos valami összetettebb probléma lehet, más program vagy a Win bezavar, vagy csak rosszul állnak a csillagok.

Bronzszakáll
2015. 11 17., 14:14
lejött de ugyan az a probléma.rendszergazdaként futatom de semmi.vagyis error201.win 10 van esetleg ez lehet a baj?

Bronzszakáll
2015. 11 17., 14:53
csináltam 1 stem fiokot.azon keresztül töltöm le a játékot.meglátyuk hogy igy sikerül e

admin
2015. 11 17., 15:31
Win 10 hivatalosan még nem támogatott, de a legtöbb játékosnak gond nélkül megy rajta. Mint írtam állísd be a kompatibilitási beállításoknál pl win7-et vagy xp sp 3-at, hátha úgy elindul.
Elvileg a steames kliens is teljsen ugyan az, mint a hivatalos, de egy próbát megér. Írhatsz a supportnak is, többnyire 1-2 napon belül válaszolnak és remélhet?leg többet tudnak segíteni, tickethez ide látogass el: http://support.turbine.com/ics/support/ticketnewwizard.asp?style=classic

Bronzszakáll
2015. 11 17., 17:18
büszkén és meghatotan jelentem hogy éljen a stem!!!!!elindult.köszönök mindent

admin
2015. 11 17., 18:27
Örömmel hallom, hogy sikerült!
A Kinshipek alfórumban találsz klánokat, akikhez jelentkezhetsz, hiszen MMO-ban csapatban jobb :) További kérdés, probléma esetén pedig itt, a fórumon megtalálsz minket vagy más játékosokat.

Jó játékot!