PDA

Teljes verzió megtekintése : Telepítés, elakadtam



Gumifarkas
2014. 08 12., 14:34
Sziasztok! Szeretném elkezdeni a játékot de a letöltésnél elakad. Launch game után felugrik egy ablak "The Akamai NetSession Interface End User License Agreement" elfogadom de utána nem enged tovább mert a kicsomagolóprogramot nem nyitja meg, utána kiírja hogy hiba és bezárja az egészet . Tudtok ebben segíteni?

admin
2014. 08 12., 15:50
Szia!
Leggyakrabban a t?zfal szokott problémát okozni, els? körben kikapcsolnám. Bizonyosodj meg róla, hogy rendszergazdaként indítod a programot (jobb klikk és indítás rendszergazdaként).
Ha ezek sem segítenek töröld és töltsd le újra. Érdemes egy tisztító programmal (pl Ccleaner) megpucolni a gépedet el?tte, különösen registry-ket.

Gumifarkas
2014. 08 12., 18:44
A free zip opener nem tudom miért de összeomlik mikor megnyitná, utána azt írja ki hogy az akamai netsession interface nem inicializálódik, bezárja magát és visszadob az elejére. T?zfal kikapcsolás meg a rendszergazdaként való indítás sem használt

admin
2014. 08 12., 18:58
Nem ismerem az említett programot, de a telepít? nem tömörített, így nincs rá szükség. Honnan töltöd le a telepít?t? https://www.lotro.com/en/game/download Itt a harmadikat (PC DOWNLOAD) válaszd, ha ezzel próbálod és nem m?ködik, akkor az els?t.

Megpróbálnám az említett "free zip opener" program törlését is, lehet ütközik a 2 program.

Gumifarkas
2014. 08 12., 19:27
az akamai vackot akarja megnyitni folyton a free zipet leszedtem az adobe readert megnyitja de nem talál semmilyen fájlt ha bezárom kiugrik vagy lefagy most már internal errort ír ki és nem kérdezi hogy mivel nyissa meg. az számít ha a rendszer windows 8?

admin
2014. 08 12., 19:56
Teljesen jól m?ködik Win8-on, én is azzal használom. Az adobe readeres dolgot nem értem, nem emlékszek szükséges pdf-re. Szerintem valami nagyobb gubanc lehet a gépeden. Ha jól értelmezem, akkor nem ismeri fel a géped, hogy ez egy .exe alkalmazás.
Nézd meg, hogy amit letöltöttél .exe kiterjesztés? legyen, ha nem az, írd át arra.

Amennyiben így sem m?ködik, akkor próbáld a Steamr?l. Sokan játszák azon keresztül is.

Végs? esetben, ha más programokkal is gond van, érdemes elgondolkodni egy teljes rendszer-visszaállításon (van egy "A gép felújítása a saját fájlok meg?rzésével" opció a Gépházban).

Gumifarkas
2014. 08 12., 20:04
hát szerintem most az lesz mert jól felidegesített már reggel óta ezzel küszködök

Gumifarkas
2014. 08 12., 21:15
steamr?l sem indul de már megint attól a tetves akamaitól rákattintok az elfogadásra erre kirakja még egyszer aztán kiírja hogy error

Gumifarkas
2014. 08 12., 21:24
lehet a norton vírusírtó nem engedi már úgy is ki akartam törölni

admin
2014. 08 12., 22:04
Lehetséges, bár ha t?zfalat kikapcsolva próbáltad, nem hinném. Nortonnal nincs tapasztalatom; én Bitdefendert, el?tte pedig Kaspersky-t használtam.
Minden esetre fura, hogy Steamen keresztül sem megy, úgy szinte mindenkinek jó szokott lenni.

Ha így sem lesz jó, szerintem valami elállítódott a rendszerben.

Gumifarkas
2014. 08 13., 11:17
Na csak beindult! Steamr?l megy de ki kellett pusztítanom érte a nortont így már m?ködik! Kicsit utána néztem és máshol is írták hogy az az akamai nem barátkozik a nortonnal utána még egy t?zfal nyitás kellett hozzá.

Gumifarkas
2014. 08 28., 10:55
Bocsánat amiért megint zavarok, de nem enged belépni. Log innál az írja ki hogy "error logging in connection closed" ilyenkor mi van?:confused:

admin
2014. 08 28., 11:56
Soha nem találkoztam hasonló problémával, mindössze a következ? oldalt találtam: https://www.lotro.com/forums/showthread.php?544927-Error-Logging-in!-Connection-closed-at-login/page6

Úgy veszem ki, hogy valami Win vagy IE hibából ered a probléma. Ahogy olvasom többeknek sikerült helyre tenni, Mirthgar (https://www.lotro.com/forums/member.php?898040-Mirthgar) válaszai a lényegesek számodra, azokat csináld végig, amiket ír.

Gumifarkas
2014. 09 10., 16:37
A kliens frissítést kellett csak megvárni utána egyb?l elindult.

admin
2014. 09 10., 16:42
Örülünk, hogy megoldódott, ha bármi felmerül a továbbiakban, állunk rendelkezésedre.
Addig is jó játékot!

thrillseeker
2014. 09 25., 16:21
Sziasztok!
Újoncként lenne 3 kérdésem:
1. Rendszer és kliens újratelepítés után gond nélkül folytatható a megkezdett játék? Szerver tárolja a mentést vagy az én gépemen van?
2. Az updateket nekem kell letölteni és telepíteni, vagy települnek automatikusan?
3. A kiegészít?ket nekem kell letölteni és telepíteni, vagy települnek automatikusan és csak TP-kell hozzá hogy feloldhassam ?ket?
El?re is köszönöm a válaszokat!
Üdv.

admin
2014. 09 25., 18:30
Szia!
1. Minden ilyen adatot a szerver tárol. Ha újra kell telepíteni rendszert, akkor egyedül a játék közben l?tt képeket kell külön elmenteni, amit a Dokumentumok könyvtáron belül, a LotRO mappájában találsz.
2. Automatikusan települnek.
3. Minden elérhet? tartalom benne van a játék kliensében, külön nem kell telepíteni semmit. Feloldani ezeket pedig VIP státusszal (kiegészít?ket külön meg kell venni), illetve TP-vel lehet.

Robber
2014. 12 29., 15:18
Sziasztok
Volna egy olyan problémám, hogy ezt írja mikor letölteném "Unable to use path"

admin
2014. 12 29., 16:01
Sziasztok
Volna egy olyan problémám, hogy ezt írja mikor letölteném "Unable to use path"
Szia!

Ez sajnos nagyon kevés adat, így nem sokat tudok mondani. Javasolt https://www.lotro.com/en/game/download oldalról a haramdikat tölteni (PC download). Indítsd el rendszergazdai jogokkal, figyelj arra, hogy megfelel?en add meg a telepítés helyét. Nézd meg nem blokkolja-e más program a letölt?t. Próbáld meg újraindítani a gépet, sokszor segít. Ha win7-r?l frissítettél 8/8.1-re, akkor el?fordulhatnak különböz? jogosultsági problémák.

Robber
2015. 01 05., 16:29
köszi sikerült megoldanom :)

admin
2015. 01 05., 17:02
Nagyon szívesen! Ha bármi kérdés felmerül, csak írj nyugodtan.

Tonhir
2015. 01 24., 10:35
Annyit tennék hozzá, hogy a Win 8, 8.1-en alapesetben nincs telepítve NET keretrendszer 3.5-öt, viszont a LOTRO pont ezt használja. Be kell kapcsolni.
Vezérl?pult/Programok és szolgáltatások/Windows szolgáltatások be-és kikapcsolása

drbajko
2015. 04 13., 12:59
sziasztok nekem olyan problémám lenne hogy, inditom a lucnhert és kidobja a licence ablakot lelapozom elfogadom és ujbol kidoja akkár százszor is rámehetznék mindig visza dobja ha nem fogadom el akkkor pedig hibáal kilép a lunherböl valaki tudna segiteni mia lehet a baj ???

Turgon
2015. 04 13., 16:40
sziasztok nekem olyan problémám lenne hogy, inditom a lucnhert és kidobja a licence ablakot lelapozom elfogadom és ujbol kidoja akkár százszor is rámehetznék mindig visza dobja ha nem fogadom el akkkor pedig hibáal kilép a lunherböl valaki tudna segiteni mia lehet a baj ???
Szia!
Ezt találtam csak: https://www.lotro.com/forums/showthread.php?548539-quot-Akamai-End-User-License-Agreement-quot-Trouble